reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

kingusia my tym razem też szybko będziemy robić, Filip będzie miał ok 1,5 miesiąca - ponieważ robimy imprezę głównie dla dziadków [60. rocznica ślubu] przy okazji naszą [5. - nasz ślub był dokładnie w ich 55. rocznicę] to postanowiliśmy od razu zgarnąć ekipę na chrzciny - i tak wynajmujemy salę, i tak będzie organizowane żarcie, więc po co robić to kilka razy, jak można połączyć imprezy ;-)
a tydzień później ja mam być chrzestną u kuzynki
 
reklama
dzien dobry kobietki

palin ale ranny ptaszek dzis z ciebie

fioletowa fajnie ze masz cc i uwazaj na siebie bo mogło sie to poslizgniecie nieciekawie skonczyc

julix moj tez dzis wstał w nie humorze

mokito udanych łowów zycze w biedronce

miłego dnia kobietki

marcysiowa fajnie ze jeszcze w troj paku jestescie :)

a my wczoraj cały dzionek na dworze spedzilismy było super
coraz bardziej mysle o moim cc boje sie ale ciesze sie ze juz maluszka zobacze i go przytule. ciekawe jak pawełek zareaguje na braciszka.

ale sie u nas rozpadało a ja musze zaraz na dzilake jechac psa dac jesc.

do pozniej.

kingusia to zaczynsz juz 9 miesicac gratki.
 
Witam się i ja, zaraz spadam do biedronki po taczki:-D

U mnie noc przespana, ale pierwszy raz się zdarzyło ze to ja w nocy usypiałam Ewę bo mój M. jak wczoraj wrócił z roboty to padł jak mucha, nie mogłam go dobudzić:szok: i to j nosiłam naszą czarownice, niewidem czy to zęby jej idą czy ma syndrom nocnego marka w końcu się udało, choć płacz było słychać w całym domu. Mam nadzieje że teściowie słyszeli i nie spali:wściekła/y: dalej jestem na nich wściekła.

Dobra teraz spadam bo muszę mieć te taczki dla młodej a często rzucą tylko parę sztuk
 
I ja się witam porannie, już po kawce, a jeszcze w piżamce :) Mąż z córcią wyprawieni do szkoły/pracy a ja Was czytam :)

Mikoto, też póki co na nic sie nie zdecydowałam, w sumie już chyba po prostu wszystko mam dla bobasa.. może jeszcze coś Zuzi wezmę..

Fajne te piżamki z Biedronki? Może i ja się przejadę..

Dziewczyny, mam już 38t1d na suwaczku!!! ohh ohh (tak jak Fioletowa zresztą :p)
Jadę dziś na KTG, pierwszy raz :)

Wczoraj byłam z Zuzią na urodzinkach u jej kolegi i był tak taki 2 miesięczny bobas.. ale słodki!!! hihi oj, czekamy na naszego!

MIŁEGO DNIA!!! będę się odzywać jeszcze :)

PS Paulunia, jak tam córcia??
 
Witam się porannie :-)

Nie było mnie przez weekend, nie dam rady nadrobić Was Kochane moje... Przepraszam. :sorry:

U mnie w piątek był stolarz, meble już mam zamontowane. Pokój skończony!!! Jupiiii!!! :-D A co się przy tym narobiłam to moje... Mama na fotelu siedziała i nie pomyślała, że córka w 38 tc, to po meblach nie powinna skakać i myć/ścierać kurze. No ale cóż, życie.... Dobrze, że siostra pomogła, bo bym chyba urodziła... Już spokojniejsza po tym remoncie jestem. Zostało mi jeszcze rolety zamówić i dywan kupić, ale to już kosmetyka...
Teraz muszę się zabrać za pranie Gabi ubranek, póki na dworku ładna pogoda... Myślę dziś wszystko uprać i do środy uporać się z prasowaniem.

Kochane 27.05 idę na CC - to już tylko tydzień... Kurczę bladę jak te 9 m-cy zleciało...
Zaczynam już trochę panikować chyba, ale nie z powodu samego CC, tylko żeby wszystko dobrze było z Gabi, ja nie jestem aż taka ważna. No i potem, w domku, czy dam radę się Nią odpowiednio zająć... Eh...

Widziałam, że Palin o nieziemskiej porze już na nogach - podziwiam Cię Kobietko. Wielki ukłon :tak:

Paulunia zdrówka dla Córci - mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje

Kobietki czy zbrodnią będzie jak wypiję dwie kawki jednego dnia? (rozpuszczalne, słabe, z mlekiem) Kurczę zawsze piję jedną, popołudniu, ale dziś tak mi się chce już teraz.... a wiem, że popołudniu też się nie oprę... pomóżcie...
 
Kingusia, anusiak gratyki kolejnego tyg.!!! ;-)
Morena toż to tylko tydzień Ci został !! :szok: zazdroszczę, przy cc można się nastawić na konkretny dzień, jej zaraz będziesz miała ze sobą swoją kruszynkę w ramionach! :biggrin2: co do kawy to nie wiem... a ciśnienie jakie masz zazwyczaj? niskie? może jak będzie to duży odstęp czasowy to chyba nic się nie stanie ;-) ale to tylko moje zdanie ;-)
 
Morena- dwie słabe kawki dziennie to żadna zbrodnia:no:;-) Pod warunkiem, ze nie masz problemów ze zbyt wysokim ciśnieniem. Także śmiało!:tak:
Smacznej kawusi- ja właśnie te piję.
 
Palin odważna jesteś, że Greya bez Ara pod ręką czytasz :-p
Smile mi też się piwo marzy....:zawstydzona/y:
fioletowa nawet sobie tego wyobrazić nie mogę :szok:
dmuchawcu no teść się nie popisał :-p
mikoto udanych łowów!
Morena Super, że udało się skończyć pokój!! Co do Mamy po raz kolejny współczuję...
kingusia właśnie myślałam o Tobie dzisiaj od rana. Nie wolno Ci znikać!!

U nas chrzciny też szybko będą. Ja sobie starszego dziecka nie wyobrażam "ganiać" albo uspokajać. Olivierek miał może ze 2 miesiące przespał ładnie mszę i później imprezę ;-)

K. właśnie wraca se służby i chyba się popołudniem wybierzemy na ostatnie porządne usg.
Od wczoraj 9 dzidziuś :cool2:
 
Fioleciuku, śliczny wynik na ktg :) godzinka leżenia - ale sobie odpoczęłaś :):):) groźniej wyglądał ten ślizg w wannie - uważa !

Dzika, też się boję zapytać o co poszło....Zołza

Anula, mnie też ostatnio masakrycznie bolą kości łonowe. A było już lepiej i znów się zaczęło - może maluchy schodzą do kanału ?

Marcysiowa, gratuluję 9 miesiąca - jestś baaaaardzo dzielna, że tak ładnie nosisz bliźniaczą ciążę.

Palin, naprawdę Ci współczuję braku Aro. Ale pamiętaj - jesteśmy my :):)

Paulunia, zdrówka dla małej !

Dmuchawcu, fajny dizonek miałaś:) My na ogrodzie trochę posiedzieliśy, spacerek na lody i popołudniowa drzemka - spał nawet Seweryn :)

Kingusia, ja też tak chcę chrzciny zrobić po ok miesiącu. Będzie z głowy.

Morena
fotki prosimy ! Jeszcze tylko tydzień, zazdroszczę :)

Pięknie u nas dalej pogoda słoneczna. Pranko zaraz idę wywieszać.

Po południu wizyta - nie moge o niczym innym myśleć :):)
 
reklama
Sara miło mi że myślałaś o mnie ;-)
Muszę iść do sklepu po coś na śniadanie a nie chce mi się ani iść ani jeść :sorry: może kupie coś dla Laury to mi się troche humor poprawi?
 
Do góry