reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Palin luknełam na ten wózeczek na all i powiem ci że bardzo fajny:) AA zapomniałam Ci odpisać co do ceny mieszkania. Naprawdę korzystna u nas tak tanio się nie znajdzie 3pokoi.... ze 2 tysie trzeba mieć..
Heh ja wczoraj też zgrzeszyłam... zjadłam całą paczkę rurek nadziewanych zapiłam budyniem, zagryzłam 2 kromkami chleba i jeszcze mi mało było :szok:


u nas dzisiaj słoneczko ale na autach mróz
miłego weekendu
 
reklama
Cześć :).
Anilek - też tak mam jak na fb wchodzę , muszę zerkać na ściągę cały czas - czyli nasze pseudo i prawdziwe imiona :tak:
Dmuchawiec - jak powiedzą ze chłopak na usg to dopiero będziesz miała mętlik :rofl2: Powodzenia !!!
Miłej soboty kochane :-)
 
Dziewczyny znalazłam na allegro dokładnie taki wózek jak chce, w dobrej cenie i nawet kolor taki jak chciałam... nawet nie tak daleko, można by było jechać, ale czy to nie za wcześnie na kupno wózka?
A my teraz bez kasy...

Kingusia ja bym pożyczyła pieniążka. Już marzec zaraz kwiecień a na maj to juz raczej większość powinna być gotowa :tak:

zbyt długie chodzenie (nawet 30min) konczy się okropnymi bólami krzyża, których nie życzę nikomu :no:,

a co do marudzenia to jeszcze dorzucę: zrobiło mi się coś na policzku, taka czerwona plamka, z której schodzi skóra i od miesiąca nie chce zejść :-( wygląda jakbym miała parcha jakiegoś... i w ogóle mam strasznie suchą skórę, mimo używania litrów balsamu :/

Uwierz, że wiemy co to za ból :cool:
sucha skóra to u mnie norma w tej ciąży a i plamkę na poliku też miałam. Po 2 dniach smarowania kremem dla skóry atopowiej zeszło :tak:

Hej,

U mnie dzisiaj mega dół. Przepraszam. Nie będę Was zanudzac. Nie wiem kiedy stad wyjdę. Nie ma jeszcze wyników, nie zakładal mi pessara. Może w poniedziałek.

Buziaki

Kochana my myślami i sercem z Tobą. Trzymaj się tam! Daj znać co się dzieje. Tyle i ściskam i całuję MOCNO! Jesteś moją bohaterką wiesz?

Ja tylko sie przywitac, cos nie mam dzis humoru ani natchnienia na pisanie.
Trosze tylko o jutrzejsze kciukasy, może poznam w końcu kto mieszka w brzuszku:-)

Justa trzymam kciuki. Daj szybciutko znać!

Zgrzeszylam-wlasnie obzarlam sie Lays'ami zielona cebulka :crazy:

:-D:-D:-D Nie pierwszy nie ostatni i nie jesteś jedyna :cool2:

Witam się!

Dzisiejsza noc juz bez kup:-)

A ja zaraz mam wizyte na nfz z usg. Prosze o kciukasy!!! Cezkam czy płeć się potwierdzi:tak:

Super, że nocka spokojniej. Kciuki zaciśnięte!

Piękny dalej ma focha... wczoraj ani słowa nie zamieniliśmy, teraz poszedł pobiegać, mam nadzieje, że ja przemarznie i się zmęczy to mu przejdzie:p
U mnie noc nieprzespana. Sąsiedzi z góry (totalna patologia - ojciec i 2 synów, ciągłe awantury i kłótnie!) urządzili sobie imprezkę. Tatuś chyba gdzieś wybył bo to młodzieży przyszło ze 20 osób... po 24:00 chciałam już dzwonić na policje, ale jakoś żal mi tych chłopaków bo ten ojciec ciągle się po nich wydziera (alkoholik). A ponieważ zaczęli puszczać muzykę jakiej sama słuchałam w ich wieku i przypomniały mi się czasy moich domówek - odpuściłam:) Obudził mnie dopiero inny sąsiad o 3 rano jak zaczął walić po kaloryferach... ale oczywiście nic to nie dało:p

Dziewczyny też macie sklerozę? ja wczoraj jechałam do rodziców i 3 razy się wracałam... 1 bo zapomniałam karty do bankomatu, 2 bo nie wiedziałam czy zamknęłam drzwi, a 3 bo nie byłam pewna czy wyłączyłam gaz... a za każdym razem byłam już kawałek od domu:p:p:p

Miłego weekendu Kochane:**

No to nocka u nas podobna. Moi sąsiedzi do 4:30 śpiewali karaoke oczywiście pijani jak nie wiem...
Skleroza trochę mi też dokucza ale chyba bardziej jestem roztrzepana i się skupić nie mogę.
Oby z Pięknym się poprawiło i weekend był udany!

Witam. :-)


Weszłam na fb na czerwcówki. Teraz to dopiero mam mętlik w głowie... Juz nie wiem która z was jest która. :confused:

Tam jest lista: Imię Nazwisko i nick z BB. Ja sobie skopiowałam do worda i jak się gubię to podglądam ;-)


U nas piękna sobota! Słoneczko świeci aż żyć się chce!!
Panele się kładą i wreszcie chociaż jeden pokój będzie na gotowo :cool2:
Zakupy wczoraj można powiedzieć, że udane. Nie kupiłam wszystkiego ale to dlatego, że za tydzień znowu pojedziemy a nie do końca miałam wizję czy to będzie "to". Poza tym po 4H chodzenia nawet K. miał dosyć a moje plecy i brzuchol też nie najlepiej to zniosły. Kaski sporo wydane a zaraz wydam jeszcze więcej na allegro (trochę jeszcze do domu no i 1/3 z wyprawki dla Feliksa) Oj jak fajnie by było w totka wygrać :sorry2:

Za to pycha kawę wypiłam w EMIPK Cafe (Panie już wiedzą, że więcej bitej śmietany trzeba mi dać :p ) Trafiłam tam wczoraj na panią która była nowa i jak zobaczyła mój brzuch to była szczerze zaskoczona a może nawet zniesmaczona, że piję kawę z kofeiną "Bo wszystkie klientki w ciąży wręcz są oburzone, że normalną kawę im proponuję" Powiedziałam, że chora nie jestem, w skrajności nie popadam i nie dajmy się zwariować - potwierdziłam, że ma być z kofeiną i poszłam usiąść. No i obiadek pyszny też był.
Miłego weekendu Kochane Kobiety!
Ależ mam humorek :-D
 
Ostatnia edycja:
Smile 5 marca ma wizytę u prowadzącego więc mam wielką nadzieję, że z szyjką wszystko dobrze. Dziewczyna już 3 raz w szpitalu a to dopiero 24tydz u niej. Także kobietki uważać na siebie bo te nasze maluszki przed majem wyjść nie mogą:tak:

Ja dzisiaj posiedzę na all co by chociaż jak sara 1/3 wyprawki kupić. Na pewno ubranka na początek, jakieś kocyki, pościel, ręczniki itp. Coś czuję, że konto wyczyszczę:-D Jednak jest już marzec a do maja tak mało zostało, że trzeba już zaczynać szał zakupów :)
 
hej

u nas znowu słoneczko, uczennica nie powiedziała mi czy będzie czy nie, więc siedzę i czekam

sara niestety jak jesteś w ciąży to jesteś niepełnosprawna umysłowo, bo wszyscy wiedzą lepiej co ci wolno a czego nie
jak byłam z Arturem w ciąży to słyszałam historie, że komuś lekarstw nie sprzedali w ciąży, a dziewczyna chciała kupić coś na przeziębienie dla męża, albo alko nie sprzedadzą- a przecież możesz kupować dla gości wino np.
 
witam się i ja :-)

u nas dziś wietrznie ale jest słoneczko więc od razu lepszy humor :-D

mieszkanie już ogarnięte pranie się robi pościel na balkonie sie wietrzy teraz czas na odpoczynek
u sąsiadów praca wre od rana wiertarki itp

sara nie dziwie się że masz dobry humor jak już pomału widać efekty remontu i zakupy udane też miałbym dobry humor :-D

widzę dziewczyny że juz zaczynacie szaleć z wyprawkami mnie jakoś wena do tego opuściła :shocked2: ale pewnie jak dostane zus i zwrot z US to się zacznie ;-) wózek kupie chyba w kwietniu bo jakbym w maju urodziła to by nie zdążył wywietrzeć
niby zostało juz tak mało a mi sie wydaje że to jeszcze taaaaak długo :-(
dziś weszłam na wagę i niepotrzebnie bo humor popsuty jej czemu te kg tak przybywa przecież sie nie obżeram ostatnio nawet zaczęłąm się trochę pilonowac z jedzeniem a waga i tak nieubłagalnie leci w góre :baffled::frown::evil:

miłego weekendu dziewczyny

DZIŚ MOJA STUDNIÓWKA :-D
 
Witam się!

Dzisiejsza noc juz bez kup:-)

A ja zaraz mam wizyte na nfz z usg. Prosze o kciukasy!!! Cezkam czy płeć się potwierdzi:tak:
Cieszę się, że z dziewczynkami lepiej :) A wysypka też już znikła ?
Kciuki oczywiście mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Natis, jak się czujesz ? Mam nadzieję, że dziś nie masz doła !

Paulunia, trzymam kciuki za koleżankę. Czasem nie mam słów na tą służbę zdrowia :( Mam nadzieję, ze do maja wytrzyma.

Sara ale szalejesz :) Uważaj tylko na siebie i za dużo się nie forsuj. Widzę, że niebawem już będzie wprowadzka na nowe i piękne !

Mnie też ciągnie na zakupy wyprawkowe ale w sumie ja dużo nie muszę już kupowac. Ciuchy się zbierają same. Mama co rusz coś kupuje, bratowa ma mi dać po swojej Lence bieliznę, bodziaki i pajace. Trochę jakiś letnich bluzeczek i rampersów muszę kupić. Ręczniki mam, wanienkę mam, łóżeczko mam. Dokupić muszę materac, pościel i wózek, huśtawkę, kołyskę chyba pożyczę od szwagierki.

Znów u nas słonko :)

Hubert w nocy i całe teraz do południa taki spokojny, nic go nie czuję :( Już wolę jak mi po pęcherzu daje...

Zabieram się zaraz za sprzątanie co sobotnie.
 
Witam się :-D

Dziewczynki ja tylko wpadam się przywitać i zmykam do sprzątania, bo jak już siądę to nie wstanę, a wenę złapałam :-D
We Wro dziś piękne słońce, az chce się żyć ale zimno nadal ...

Natis jak samopoczucie? Mam nadzieję, że zdecydowania lepiej? Buziaki

Teri gratuluję 100 dniówki :-)

Zmykam i poczytam Was póżniej ;-) Miłego dzionka ...
 
reklama
aaaaaa ale mam nerwaaaa kupiliśmy fotelik, który miał pasowac do naszego wózka, i do dziś nie znaleźliśmy odpowiednich adapterów :/ ale Luka podjechał do świata dziecka i kupił tam adaptery do innego fotelika ... a ten musimy zwrócić, dobrze że dziś mija to ustawowe 10 dni, i udało mi się do sklepu internetowego dodzwonić, na szczęście nie robili problemów, ale będziemy jakieś 40 zeta do tyłu no bo przesyłka ... ehhh a tak się cieszyłam, dobrze że się udało to jakoś załatwić :/ Nie rozpisuję się dużo, bo korzystam z okazji że Luka z Tosią do teściowej i na zakupy pojechali i lecę smażyć naleśniki.
W Krakowie słonko - wreszcie !!!
Miłego dnia kobietki moje drogie !!:***
 
Do góry