reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ironia hej :-)
ja mam dzisiaj ciężki dzień w pracy już mam stresa bo w takiej dość skomplikowanej sprawie mam przesłuchanie świadka a ponoć właściciel też sie zjawi i może być nieciekawie... buuuuu
mam już spiep..ony dzień, oby nie było tak źle
 
Cześć!!

Ironia
widze że dziś humor juz dopisuje? :)

Kati trzymam kciuki za dzisiejszy dzień, dasz radę kochana!!!


Nie zapeszając - Maja dzis trzeci dzien z rzędu obudziła się punkt 6 rano, bez żadnej pobubki w nocy, jakby tak miało zostac to bylibysmy bardzo happy. W związku z powyższym dzis była od razu pionizacja czyli wstajemy ubieramy się i dalej nie leżymy a co za tym idzie - NIE BYŁO CYCOWANIA!!! i co najważniejsze- nie było przy tym sprzeciwu. Mam nadzieję że moje dziecko juz dorosło i dojrzało do mojej decyzji o zakończeniu karmienia :-p:-)

Tymczasem zmykam popracować i życzę miłego dnia :)
 
hej dziewczyny
humor mam do kitu, teściowa...!!! ale chyba nie ma siły na opisywanie wczorajszej sytuacji... człowiek mysli, że już go nic nie zaskoczy, a tu proszę, teściowa potrafi:wściekła/y:
dziś kolejny dzień z bólem głowy, pogoda piekna, ale jednak zbyt upalnie, marzy mi się plaża...
trasia:-) fajnie, że na luzie i z dystansem podchodzisz do ciąży a mieszane uczucia zawsze będą, w końcu to kolejne zmiany, ale świetnie sobie z nimi poradzisz, zobacz jak do tej pory sobie radzisz, głowa do góry, pierś do przodu, wszsytko sobie poukładasz, pomalutku:-) a jak sie czujesz?
zołzik kurujcie się szybciutko, buziaki-zdrowiaki
dubeltówka jak Emilka?
ironia cieszę się, że masz lepszy humorek:-)
madzioolka to super z tym spaniem i z nie-cycoleniem porannym:-)
kati nowa fryzurka? a kolor jaki? pochwal się;-) powodzenia dziś w pracy, oby nie było tak źle jak myślisz&&&
 
I ja się witam
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie, Emilka jak młody bóg, po bólu brzucha nie zostało ani śladu, wydaje mi się że chyba ją coś przytruło:tak:
Madzioolka trzymam kciuki za spokojne noce i bez cycowe poranki....u mnie na razie jako największy sukces to brak smoka...już 2 tygodnie więc dawno zapomniany:tak:
Kati kciuki za pomyślny dzień w pracy
Ironia hej:-)
Martadelka wylej swoje żale odnośnie teściowej, będzie Ci lżej
 
hej
witam oczywiście z pracy, mam chwileczkę wolną, tzn. zrobiłam ją sobie sama;-)
Ja sie tylko boje, zeby to nie byly blizniaki:baffled:
hahaha. No nie jest to łatwe wyzwanie, ale wszystkiemu można sprostać. Bedzie dobrze, do drugiej ciąży i wogóle do drugiego dziecka chyba podchodzi się bardziej na chłodno, ale i tez (ja przynajmniej tak miałam), z wiekszym strachem bo jest sie bardziej świadomym obowiązków i problemów. Zycze Ci żeby ciąża przebiegała bez komplikacji i bez tych przykrych aspektów typu mdłości, chroniczne zmęczenie, senność itp bo z małą Marysią u boku pewnie łatwe to nie będzie.
A poza tym to juz nic nie pisze bo chciałabym jeszcze zerknąć na inne wątki, a przerwa mi sie juz "kończy"
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny :-) wy zawsze podniesiecie na duchu :-)

Ironia nie pracuje w policji ale w urzędzie. Jakbym była w policji to pewnie bym przesłuchiwaniem sie nie przejmowała. Zajmuje sie m.in. wycinką drzew i teraz mam sprawę dot. nielegalnego wycięcia drzew właśnie i muszę przesłuchać świadków - sąsiadów w tym wypadku a właściciel posesji mi wczoraj nabluzgał że jak mogłam mu wyznaczyć dwa dni do wyboru i takie tam no i on ponoć chce przyjść też na to przesłuchanie (ma prawo) boje sie że sie skończy na policji. Ale to tak na szybk, może będzie dobrze i w ogóle nie przejdzie :tak:
 
Dzień Dobry
U nas kolejny dzień upału. Zaraz wybieram się z Julią na spacer a potem do Mamy
Zaczynam się strasznie stresować tą operacją sobotnią. Ja wiem, ze to nie jest operacja jakaś bardzo cięzka ale stres mnie zżera.
PROSZE WIĘC TRZYMAJCIE W SOBOTĘ MAGICZNE KCIUKI ZA MOJĄ MAMĘ!!!!!!

Trasia...cieszę się, ze Betka rośnie...dzidziuś się rozwija w brzuszku....to taki piękny stan w życiu Kobiety. Wiem, ze to co powiem jest może dziwne, bo mam juz trojkę dzieci ale strasznie Ci tego stanu zazdroszczę :-)
Madzioolka....ale masz fajnie z tym spaniem Majki. Julia od wyjścia ze szpitala zasypia w łóżeczku, a nie przy cycu i uważam to za mały sukces (choś musze ją bujać poduszką) ale niestety póki co tylko jeden raz udało jej się przespać w łóżeczku do 5 rano, zasadniczo codziennie ok 2 w nocy już musze ją brac do lózka, bo się kręci i placze. A z cyca też powoli rezygnuje, bo cycoli już tylko raz w nocy i trochę czasami nad ranem
Kati, Aaga, Ironia....nie przepracowujcie się Dziewczyny!!! ;-)
Dubeltówka...dobrze, ze juz Emilka zdrowa! Buziaki dla Twoich Dziewczyn
Martadelka...nie przejmuj się teściową...jak mówi moja przyjaciółka...one są stworzone po to, zeby nas denerwować :-) więc szkoda zdrowia i nerwów
 
reklama
Hej,
Cieszę się, że u Traschki wszystko ok. :tak:
Asinka85 - no musi Ci się w końcu udać z tym prawkiem bo bez niego jak bez ręki :-(
Doris :-) - będe o Was ciepło myśleć w sobotę
Ja zabrałam się jeszcze za reanimowanie działki - okazało się, że pompa zepsuta, umówiłam się już z hydraulikiem jutro wieczorem, nie wiem czy przed długim weekendem zdążę wszystko ogarnąć. Ehhh... :baffled:
 
Do góry