reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
jadu??? sorry ale jak można być tak bezmyślnym ????:eek:haloooo!!!! apeluje!!! dziecko to nie zabawka!!! trzeba być trochę odpowiedzialnym decydując się na dziecko...moja 16 letnie siostra by na taki głupi pomysł nie wpadła...
czego się Pani Madza spodziewa..nie można obojętnie zareagować na takie coś..każda z nas jest matką i reaguje emocjonalnie na takie coś...mam na myśli Prince polo...
 
Misia - wydaje mi się ze ty pisałaś że karuzelkę rainforest przerabiałaś na zasilacz, jeśli to ty to napisz mi jaką ma moc ten zasilacz bo my też będziemy przerabiać bo na baterie nie zarobimy :)
Ivona już Ci odpisałam na pw ale nie wiem czy doszło bo coś mi net szwankuje, mamy taki zasilacz: Zasilacz uniwersalny Vivanco 1200 mA - 3-12V TANIO (1785057621) - Aukcje internetowe Allegro

A tam w ogóle to dzień dobry bo jeszcze się dziś nie przywitałam:)

Byłam dziś na wizycie u gina pierwszy raz od porodu bo ma tyle pacjentek zaciążonych że te już urodzone obsługuje z opóźnieniem :) wszystko sprawdził i wszystko u mnie ok, ładnie pozrastane po cc, mam zielone światło na robienie brzuszków (tylko że mi się nie chce ale tego mu już nie mówiłam :)) dostałam jakieś globulki na odbudowę flory bakteryjnej w pochwie, za dwa miesiące mam iśc do kontroli a potem juz tylko razdo roku jak się nie będzie nic działo :)
Lecę na drugi spacerek, tym razem z mężusiem
Pa :)

Ps. jak zobaczyłam to dziecko jedzące prince polo to moja kuzynka dająca całego banana 4-miesięcznemu synkowi nie robi juz na mnie takiego wrażenia.... po prostu szok.....
 
Sorry dziewczyny, prince polo z pewnością nie jest pokarmem dla tak małego dziecka, ale Wasze obgadywanie i wyrażanie się o jednej z nas jest wstrętne. Jak Wam się nie podobało postępowanie Marzeny trzeba było jej wprost zwrócić uwagę, a nie mówić, że taka laska nie powinna była się urodzić itd. Nie chce mi się nawet tego powtarzać...
 
watpie zeby to byl jad...raczej totalne zdziwienie...no bo sorry ale osoba ktora ma dorosłe dzieci i 40 na karku chyba lepiej wie niz ja gówniara ktora ma pierwsze dziecko jak sie je karmi !!!! :-/

koniec tematu bo roztrzasanie czyjejs głupoty mnie nie interesuje !!!
 
Baśka pentaxim??? a go nie wycofali??? mój pierwszy synek go dostawał ale teraz już lekarz mówił, że sie go nie podaje...

Pentaxim wycofany z obiegu. Może być niebezpieczny dla dzieci - 22 kwietnia 2009

poczytaj
Andrewa Pentaxim był wycofany ale tylko jedna seria która była wadliwa wtedy dwa lata temu, a tak to dalej funkcjonuje, moja córa też była nim szczepiona, a w przyszłym tyg mamy drugą dawkę, już mnie serce boli na samo wspomnienie o tym płaczu...

Wróciliśmy ze spaceru - jeju jak już jest zimno wieczorem, taka jesienna wilgoć feeeee
 
Maddziolka nie wiedziałam :-Da więc ok :)
ja kompletnie wykończona..oj dzieciaki dały mi dzisiaj popalić, szczególnie ten starszy..chyba z nim pójde do psychologa bo już nie mam siły...tak dalej być nie może, bo wieczorem prze niego mam migrene i jestem wkur****....potem kłóce się z mężem bo wszytsko mnie drażni...ryczeć mi się chce... a on mi cholera jeszcze powie, że mam meliske sobie wypić...łatwo mówić..też wolałabym iść do pracy niż siedzieć w tym hałasie cały dzień...wrrr...
 
Andrewa, a Twój Kuba siedzi w domu? Może spróbuj go gdzieś podesłać choć na kilka godzin (jakiś klub malucha na przykład), albo może któraś babcia mogłaby go na spacer zabrać? Zawsze to lżej z jednym dzieckiem i Ty sobie trochę odpoczniesz.

My jutro pierwszy dzień do przedszkola. Ciekawa jestem jak się Jaś zaklimatyzuje w nowym miejscu, pewnie będę miała stresa. Babcia niestety nie może jutro zostać z małą więc zapakuję ją w chustę i śmigniemy. Dobrze, że to niedaleko domu, jakieś 10 minut z dzieciakami. Mam nadzieję, że się wyrobimy na śniadanie ;)
 
reklama
Andrewa ja też słyszę teksty o melisce, i do tego musze znosić fochy jak wieczorem nie mam siły na zbliżenie. Co do dzieci to ja od poniedziałku będę miała troszkę luzu bo starszą do przedszkola posyłam, niby tylko 3 razy w tygodniu po 3 godziny, ale zawsze coś.
 
Do góry