reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
hej:-) ale jestem zdupiona...Maja trzecią nockę z rzędu robi cyrki koło 1-2, budzi się po 4-5 razy w przeciągu godziny i trzeba do niej latać. ALe powiedziałam sobie, że nie będę jej brać do naszego łóżka, bo jeszcze gorzej się nie wysypiam - wierzga jak mały konik;-)
Doris ale rozgrzałaś atmosferę:-Dmyślę, że może ta osoba ma jakieś powody dla których nas nie informuje. Swoją drogą niezły śledczy z Ciebie;-) Skąd masz na to czas?!
Przyznaję się, że to nie ja:-)
Miłego dnia kochane! Dziś czeka mnie ogarnianie chatki, bo teściowie wieczorem przyjeżdżają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam z rana wszystkie babeczki :-)
widze ze wczoraj atmosfera sie podgrzała, dobrze ze mnie nie było na forum bo tez z ciekawości bym pół nocy nie spała, ciekawośc mnie zżera, ale czekam cierpliwie na info od kolejnej przyszłej mamusi
Asinka super ze z dzidzią wszystko ok, no i ze udało ci sie dostać do gina
Doris to fajne spotkanie miałyście i po fotkach widac ze dziewczyny (małe) fajnie sie bawiły
madzioolka tez mnie przeraża ten pędzący czas.... tygodnie tak pedzą i juz prawie koniec sierpnia i zaraz koniec lata :-(
forever czy dzis bedzie dalszy ciąg waszych przygód?
andariel &&&&&&&&& za Leo
mrsmoon miłego spotkania z teściami i udanego sprzatania
 
Cześć :)

Dziś jak wychodziłam do pracy to Maja urządziła scenę rozpaczy że idę... prawie wyszła ze mną na klatkę i jak T Ją zabierał to tak płakała że aż poryczałam się razem z Nią... Zazwyczaj ładnie daje mi buziaka i robi papa ale dziś od rana była przykejona do mojej nogi i taka przytulaśna.... ogólnie pstatnio jest bardzo milusińska, przytula się, całuej, chyba nadrabia ten czas jak się wściekała że dajemy buziaka :-p

I ja poczekam aż kolejna mamusia będzie chciała sie ujawnić :) ale nieukrywam że ciekawa jestem :)

Miłego dnia babeczki :*
 
Heja!!
I ja witam z rana... Dzisiaj mam wolny dzień (czyt. wolny dzień od męża, Tymka i robienia obiadu :-D), jadę do Katowic do koleżanki i mam zamiar odpocząć :-p Szkoda mi tylko Sz.bo po nocce i będzie się musiał Tymkiem zajmować, ale trudno, czasami trzeba ;-)
 
Hejka, cd przygód będzie. ale jak znajdę chwilkę aby je opisać.
Doris :- ) - faktycznie podgrzałaś atmosferę no ale tajemnicę trzeba trzymać...
Na razie lecę, miłego dnia.
 
Hej :)
Doris wywołałaś mnie m.in. więc jestem :) ale nastroju do pisania nie mam. Nie wiem z jakiego powodu :( Ale tak podkręciłaś atmosferę, ze i ja się zastanawiam która jeszcze w ciąży :)
 
reklama
Witajcie....

Ponieważ moja informacja wywołała spore emocje i niekomfortową dla mnie sytuację, a ponadto otrzymalam dwie BARDZO niemiłe dla mnie wiadomości na priv od jednej z nas w związku z tym, że edytowałam jedno zdanie w pewnym nie swoim poście (moim zdaniem mogło to urazić inną osobę) i tym samym wykorzystuję swoją funkcję moderatora chciałabym zrezygnować z tej funkcji oraz przez jakiś czas nie będę się udzielać na forum...

Proszę rowież o to aby zamknąć ten temat, nie komentować i cierpliwie poczekać...tak jak Madzioolka i Forever
 
Ostatnia edycja:
Do góry