reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

reklama
Kurcze właśnie mój brat dzwonił i mówił mojej mamie ,że wszyscy wymiotują i mają biegunke:-(Mówiłam Wam ostatnio ,że u nas byli ponad tydzień i w między czasie jego dwie córki wymiotowały.Cała reszta nie ucierpiała więc myśleliśmy ,że się czymś struły a tu po 2 dniach u nich jest jazda...kurcze oby u nas się nie pojawiły żadne inne objawy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Tak się zastanawiam czy moją Grackę coś jednak nie rozkłada no ale czy przy jelitówce byłoby czerwone gardło??
 
Hej, Majek właśnie zasypia, wisi na mnie od rana...A w pracy, a ja nic nie mogłam zrobić w domu

saffi u nas też ponuro, ale przebija się słońce,
nie wiecie czy przy gorączce po szczepieniu można wychodzić na spacer czy lepiej w domu przeczekać?
mamoM udanej imprezy!
forever kiedy wyruszasz?
dubeltówka jak tam Asia? Obejrzałaś dziąsełka?
katamisz różnie może być...u nas jelitówkę przechodzili wszyscy, a największym zaskoczeniem była moja siostra - była z mamą u mnie kiedy ja z A chorowałam, mamę zaraz na drugi dzień wzięło, później tatę który zaraził się od mamy, a siostrę dopiero po tygodniu...mam nadzieję, że to jednak przeziębienie albo zapalenie gardła-lepsze to niż jelitówka
 
Wpadam na moment, między pakowaniem a ogarnianiem chałupy.

Dziękuję Forever za wyrozumiałość i Misi i Ironii za wsparcie. Jestem zdrowa, jedziemy nad morze. Ale dawno nie targały mną takie emocje. Szkoda mi małego jajeczka, które nie potrafiło się zagnieździć, ale widocznie tak musiało być.

Uśmiech Edgarka i wsparcie Męża pozwala mi cieszyć się tym, co mam. A mam wiele :-)

Pozdrawiam Was i do sklikania po urlopie.
 
nie wiecie czy przy gorączce po szczepieniu można wychodzić na spacer czy lepiej w domu przeczekać?
U nas gorączka pojawiła się tylko przy pierwszym szczepieniu hexą. Lekarz powiedział, żeby w takich sytuacjach chuchać i dmuchać na dziecko, wiec ja bym nie wychodziła.

Zołzik udanego wypoczynku :)
 
zołza bardzo się cieszę, że jesteś zdrowa! Widocznie tak miało być, może następne jajeczko będzie miało więcej szczescia...
saffi​ znów się chmurzy więc i tak ze spaceru nici, ale dzięki! Wczoraj po południu wyszłysmy, ale wtedy jeszcze nie gorączkowała
 
zołza to dobrze ze jestes zdrowa, los tak chciał, ale nastepnym razem napewno bedzie dobrze, udanego urlopu :-)
mrsmoon ja tez bym raczej zrezygnowała ze spaceru, lepiej dmuchac na zimne
mam nadzieje ze u reszty gorączkujących i przeziebionych maluszków bedzie ok
soksy widze ze bardzo zadowolona jestes z zumby, pewnie bedziesz stałą uczestniczką? :-)
 
Witajcie

Zrobilam łacznie 51 sloików ogórków (kiszone, curry, konserwowe z papryką i chilli) i mam dość! Dobrze, że mój M mi pomagał i Damian też :-). Spokoj do przyszlego roku choć mialam w planach zrobić jeszcze buraczki ale na chwilę obecną mówię stanowczo NIE. W poniedziałek jadę z Julią nad jeziorko a podkoniec tygodnia do Świnoujścia na tydzień :-). I to chyba będzie koniec wyjazdów, czas wracać, małolaty muszą się do szkół szykować, Julia do klubu malucha a ja powoli do pracy (wracam 1.10)

Katamisz...piszesz o tej jelitówce i od razu przypomniała mi się kuzynka M, która nas odwiedziła w maju i w gratisie przywiozła nam ROTAwirusa....szpital całej mojej trójcy...dobrze, że w jednej sali leżeli...

Zołzik...udanego wypoczynku nad morzem a w związku ze zaistaniałą sytuacją może jakieś staranka będą ;-)

MamaM...udanej zabawy

Forever...do Świnoujścia się nie wybierasz czasem???

Saffi...fajne ma zdjęcie Weronika w suwaczku

Dubeltówka....a Asia ile ma ząbków? Moja Julia jak na razie i cisza...ale dziąsełka przy dolnych trójkach troszkę napuchnięte

Doggi...a gdzie suwaczek ciążowy???Jak samopoczucie?

Soksy, Ironia, Larvunia, Marta, Mgordon, Martadelka i reszta...witajcie

a Trasia się wczasuje???? Halo Trasiu??? Jak si czujesz??
Asinka...a jak Ty przyszła Mamusiu???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie

Zrobilam łacznie 51 sloików ogórków (kiszone, curry, konserwowe z papryką i chilli) i mam dość! Dobrze, że mój M mi pomagał i Damian też :-). Spokoj do przyszlego roku choć mialam w planach zrobić jeszcze buraczki ale na chwilę obecną mówię stanowczo NIE.

Doris no to piekną produkcje ogórków miałas, zimą bedziecie zajadać ze smakiem :-) ja nic nie produkowałam, licze ze od kochanej mamusi dostane zapasy na zime :-p
oj te twoje wczasowanie się , zazdroszcze :-) udanego kolejnego wyjazdu
 
Do góry