reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

mama MATIEGO - co do opasek odpowiem Ci wieczorem bo w robocie mam Allegro zablokowane :eek:
Ja się dziś musiałam z pewną rzeczy spiąć na cito, nie obyło się bez potknięć ale sprawa wygląda na ogarniętą. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja z mosbito mam plasterki do naklejania na ubranko, wózek itp pachną intensywnie i chyba działaja bo dzis Mati nie pogryziony po nocy a były 3 komary, ale te plasterki niestety działaja tylko 12h i trzeba nowy przyklejać a opakowanie tez nie tanie...
 
witam sie dzis później ale tak pewnie nikt nie byl przejęty moja nie obecnością :-)

znowu dzis meczylam słoiki pozniek z tesciem do szpitala do kontroli nastepnie z młodym po buty i teraz z psem do weterynarza bo spadła ze schodów i złamała noge:-(. Weterynarz założył gips na 3 tyg i skasował 100zł :confused2:

mama matiego super buciki a obcas rzeczywiście spory :)
forever ja mieszkam w wliekopolsce i nie ma ich tak dużo więc może nad morzem rzeczywiście będzie mniej :)
Doris zrób od razu kilka za mnie bo ja juz mam dość a szkoda zeby sie zmarnowały :baffled:
marta ja byłam w klubie "13" we Wrocławiu tak bez okazji dla odreagowania ostatnio w klubie byłam ponad 4 lata temu :)
Ironia dozyłaś do śniadania to będzie juz ok :) a czy to na pewno wyrostek??? :eek:

witam pozostałe mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
mama MATIEGO - dokładnie takie opaski :tak: A butki megawysokie :eek: I ja jakoś za czarnymi nie przepadam :baffled: I chyba w życiu nie byłam na poprawinach :no:

forever to ja rok temu te opaski kupowałam i powiem ze działanie bez szału... miałam jedna przyklejona nad łóżkiem, nad głowa, w nocy jak sie obudziłam to komar siedział obok niej...

a dla mnie znowu czarne buty uniwersalne, do wszystkiego moge założyc, u nas poprawiny norma

soksy hej no to ładny wypadek twój pies miał, jakie butki dla małego kupowałas? jak teść?
 
forever to ja rok temu te opaski kupowałam i powiem ze działanie bez szału... miałam jedna przyklejona nad łóżkiem, nad głowa, w nocy jak sie obudziłam to komar siedział obok niej...

a dla mnie znowu czarne buty uniwersalne, do wszystkiego moge założyc, u nas poprawiny norma

soksy hej no to ładny wypadek twój pies miał, jakie butki dla małego kupowałas? jak teść?

kupowałam mu kapcie do domu z befado za 15 zł sie udało bo te co juz miał już go uciskały. A teść za miesiąc na prześwietlenie i 3 miesiące w gorsecie musi chodzić ale ogólnie ok pomału dochodzi do siebie. Musiałby sie jeszcze odchudzić bo waży 140 kg :baffled: ale tak to jest jak sie kocha tuste i słodkie :)
 
spaaaać...

mamoM zaszalałaś z tymi obcasami, no ale w końcu wesele to wesele, choć ja bym w takich butach nawet do kościoła nie doszła tfu, wróc, z domu do auta bym nie doszła:-D
soksy to miałaś ciężki dzień wczoraj:-( jak tam Twoje zaprawy? skończone?
Doris hej:-) zostaw te ogórki (kolejna szalona:-p), bo inne dziewczyny (czyt. ja:-p) w kompleksy popadną, że u nich pusto w spiżarce...:sorry2: jak samopoczucie? nabierasz sił i energii nad jeziorkiem? jak zdrówko mamy? a jak Julcia znosi te zmiany (dom-jezioro-dom-jezioro)?

zołzik tulam mocno, mocno; daj znać jak coś będziesz więcej wiedzieć, cmok
 
reklama
dziewczyny z Krakowa (ironia;-)):

Lato inspiracji

new_ico_4.gif

Zapał twórczy towarzyszy nam nieustannie, nie brakuje nam pomysłów na zabawy z dzieckiem nawet w taki upał! Polecamy zajrzeć do działu Inspiracje plastyczne, a tam sami przekonacie się, że kreatywność i wyobraźnia wystarczą, by dobrze się bawić. Możecie wspólnie wykonać kapelusz bądź statek pirata, a jeśli spędzacie wakacje nad morzem – zrobić piękny morski pejzaż z muszelkami, z kolorowej masy solnej.

Do dzieła! Kraków: Mamy dla Was wejściówki do Parku Wodnego dla całej rodziny! Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jednorazowych zaproszeń (ważnych do końca sierpnia) wystarczy wysłać e-mail pod adres wejsciowki@czasdzieci.pl, wpisując w temacie Kraków-Park Wodny, a w treści swoje imię i nazwisko oraz liczbę członków rodziny.UWAGA! Zaproszenia można odebrać tylko osobiście w Krakowie pod adresem ul. Felicjanek 10/17.


[SUP]UWAGA - Lista zwycięzców będzie ogłoszona na stronie Portalu Czasdzieci.pl: czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,1457a81.html (kliknij) (Dział "Konkursy", boks po lewej "KONKURS dla newsletterowiczów") w piątek około godziny 10:00. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację swojego nazwiska na Portalu CzasDzieci.pl (tylko w przypadku zdobycia zaproszenia).

[/SUP]


 
Do góry