reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

dziękujemy dziewczyny za życzenia :-) - jejku jak to zleciało....masakra a teraz Mateuszek juz taki duży i samodzielny

sorki ze nie odpiszę wam ale mam jeszcze sajgon w domu, juz nigdy takiej imprezy w domu nie robie:no:
przed sprzątanie po sprzątanie itd. masakra jakaś
i do tego Mati mi dzis spadł z krzesła w lewo na ziemie i ma porządnego sińca, tak sie wystraszył i pewnie go bolało, ze uspokoić go nie mogłam, dałam mu pierś to ok a on mi zasypiał a ja wystraszona spać mu nie dałam, pewnie jakieś wstrząśnienie mózgu lekkie miał - oby nie, nigdzie nie byłam ale obserwuje go i po południu jak zasnał to go cały czas doglądałam ale na razie ok - co sie stracha najadłam to moje:-:)-:)-(

Ironia pytałaś co to dla mnie macierzyństwo - to najpiękniejsza "rzecz" jaka mogła mnie spotkać
 
Ostatnia edycja:
reklama
ironia tak... Wiele jest ofert gdzie juz sa odpowiedzi i tam ludzie z takim doswiadczeniem sa, np ze tekst przepisza w 2 do 3 dni iles tam stron.... łooooo masakra, mi na bank tyle nie zejdzie.... nie ma szans. Jak sie przebic jak piszą ludzie z takimi doswiadczeniami, polonisci itp...
a powiedz mi z tymi blogami i FB to niby ze gdzie takie oferty są? Nie znalazlam...
dziś znowu przysiade do ogloszen bo powiem szczerze ze ostatnio mialam tylko jedno popoludnie wolne, bo albo goscie, albo ja w rozjezdzie....
moj brat napisal do Ciebie??

kati 100lat dla szkraba przystojniaka :-)

czesc tak wogole wszystkim :tak:
 
witam sie porannie :) :tak: niania juz sie bawi z młodym M prasuje i ucieka do pracy :) pozniej przyjdzie moj kuzyn bo jutro z mlodym zostanie na godzinke a my do teatru idziemy:-D


larvunia - możesz walczyć ceną np 5 -6 zł/strone przy stawkach 10-20 zł na poczatku niestety trzeba sie narobic zeby miec portfolio :tak:


kati - sto lat :-D:-D ale ten czas leci ! ah.. ogladalam wlasnie filmik anapi taki wzruszający :sorry:
 
hej laski
ja zaraz jade skladac domumenty o prace w przedszkolach i siortra idzie na rozmowe w sprawie pracy wiec przezywke dzis mamy obie:)poszlam wczoraj znowu do lekarza i mam antybiotyk a ł☺eb mi malo w nocy nie wybuchl ale juz sytuacja opanowana. lece sie zbierac i dzis chyba synek anapi ma urodzi jak sie nie myle, pamietam jak w spzitalu bylam i trasia mi pisalala. jestem taka glupia ze odtwarzam kazdy dzien jak poszlam do szpitala, apmietam nawet co robilam rok temu o tej porze hehhehe buziaki i milego slonecznego dnia wsyztskim zycze

larvunia trzymam kciuki za ciebie&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane, jestem w Bdg już to i częściej będę wpadać:))
U nas dalej chaos, teraz jednak kierunek zg- dziś moze się okaże czy mam pracę w zawodzie:szok: od wrzesnia.
Proszę o duże &&&&&&&&&

Wszystko się zmienia u nas ciągle, już nie wyrabiam funkcjonując i urządzając się na dwa miasta.
I co wybrać- tu gdzie lepsze perspektywy dla M., dla mnie żadne, brak rodziny i poczucie obcości ale możliwość kupna mnieszkania czy tam zaczynać wszystko od początku ( Michał) i dla mnie lepsze perspektywy a dla Michała gorsze, ale jest rodzina, wsparcie, poczucie, ze tu jest nasz dom no i prawdopodobnie wlaka o przeżycie na początku, znów wynajmowana kawalerka pewnie ( u rodziców nie chcemy zamieszkać)... ????
Jestem zagubiona.
Mam teraz jeszcze małe kłopoty, sprawa spadkowa po tacie w toku, trochę wracają wspomnienia... Spadku się zrzekłam, bo bałam się ewentualnych długów, ale teraz muszę jeszcze wysłać pismo, że miesio nie jest objęty spadkiem, bo urodził siępo śmierci taty, także niby nic, ale jakoś sięstresuję, tata mi się śni, znów o nim myślę i boli..

Trasia, jak się czujesz? Czytam, że mdłości:( Kiedy masz wizytę- czekam na nią niecierpliwie. NIe ma mnie tu, ale wszystko przeżywam- mam mdłości od kiedy dowiedziałam się o Twojej ciąży!!!!!!! Wirtualne bliźniaczki:-D
Ironia, mam takie zdanie jak Trasia, co już pokdreślałam wielokrotnie. Strasznie mi przykro z powodu problemów z nianią, ale moje zdanie jest takie, że sama przyciągasz takie sytuacje swoją nieufnością i podejściem do ludzi. Obserwowanie ludzi to moja pasja ( życiowa i zawodowa) i zauważyłam, że tak kurcze jest-np. moi rodzice mają piękny dom wiecznie otwarty, nie boją się jakoś ludzi i nic im się nie stało nigdy- ani z domem, ani z autem. Wujek ma natomiast obsesję- alarmy, samochód zawsze na strzeżonym ( choć nie jest to jakies super auto) i już 3 mu zwinęli w środku dnia, włamanie też miał:szok: O mnie powiedziałabyś, ze jestem naiwna, ale może właśnie dlatego, ze mam do ludzi zaufanie i pozytywne nastawienie- nic złego mnie nie spotkało, na nikim się jakoś bardzo w życiu nie zawiodłam. Nie obraź się , bardzo Cię lubię, jesteś naprawdę mega babeczka, ale czasami Twoje podejście do życia mnie po prostu przeraża. I powiem Ci, że wcale nie miałam lekkiego, zupełnie beztroskiego życia, bo też dostałam w dupę ( np. sprawa z moim tatą, tylko, że ja nie sączę nad nim jadu, bo rozumiem, ze jego sytuacja też była trudna i żałował całe życie tego, że nie mógł patrzeć jak dorastam. Po prostu potrafiłam mu wybaczyć i to mnie uzdrowiło), ale cieszę się, że to nie zdołało zniszczyć mojej miłości do luydzi, ciekawości i chęci poznawania ich, ufoności oraz poczucia, ze wielu osobom mogę ufać, liczyć na ich wsparcie i pomoc.
Ironia, doszedł smoczek, dzięki, recenzje będą, na spokojnie do nich usiądę tylko rozwiążę swoje sprawy z pracą , bo nie chcę byle jak napisać.
 
Ostatnia edycja:
Ironia tjaaaa pracuje :tak: Jest akustykiem :tak: Światowego chlopa mam normalnie heheheheh jakies 2 mies temu byl w Rosjii na tydzien nawet w Ulianowsku... ze sztuką.
Ironia emaila wyslalam:tak:

Aestima no to masz ciezki wybór... my poszlismy na wies bo 70m2 moglismy tu kupic a w miescie za te kase to kawalerke bysmy ledwo ledwo kupili.... a ze oboje mobilni bylismy to bylo fajnie. Teraz jak pracy nie mam jest kicha , wiec popatrz przyszlosciowo, bo ja myslalam ze latwo bedzie mi wrocic do pracy przedstawiciela, jednak jest inaczej... życie. Dobrze sie zastanów.
 
helooł
ja w pracy i klikam na moment
Trasia współczuje mdłości :-(, mdłości i zgaga to były najgorsze dolegliwosci w ciąży a i jeszcze wzdęcia na początku
Ironia zazdroszczę wyjśćia do teatru, nawet nie pamietam kiedy ostatnio byliśmy nawet w kinie :szok:
Marta kciuki za ciebie i siostrę &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
Aestima za was też &&&&&&&&&&&&& bedzie dobrze, samo się poukłada pewnie :-)
 
reklama
tu i tu to miasto:) także mobilność nie ma nic do rzeczy w naszym przypadku. tylko, że tu nie mam perspektyw zawodowych a tam są. nie po to studiowałam 5 lat plus 2 lata wydawania fortuny na studium by teraz pracowac jako konsultant tel.:no: no ale tam michał ma gorzej. jasny gwint:wściekła/y:
 
Do góry