reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Taaa Minutka nie żartuj... widzę te ich parszywe gęby dzień w dzień, to aż mi się coś robi... jeszcze intrygują i usilnie chcą rozbić nasze małżeństwo, a jak się to nie poprawi, to chyba sama wnoisę o rozwód, ileż można do cholery1!!???

Adapterku, Minutka się zamieniła i nie urodziła, jak chcesz, to się zamienimy na terminy hehehe :-D
 
reklama
No Ewcia Ty tu widze istny handel terminami wprowadzasz :-D
A w ogole to mama wyszla na romantyczny spacer a ja mam skurcze hehe i sa strasze smsami ze beda musieli chyba wracac heheeh... tyle ze te skurcze ma od 20 maja wiec ja sie nie przejmuje ale ona tak :-D
A z rodzinka to daj sobie spokoj nie zwracaj uwagi traktuj jak powietrze ja tak zrobilam i mam spokoj swiety, a rozwalic to caly czas sa proby i tez juz mowilam nie raz ze odpuszcze bo ile mozna ale nie ja sie nie dam :-D trzeba byc twardym !!!
 
Minutka, ale ileż można? wpakowałam się w wielkie g*****o i tyle :-( ale co będę gadać o pierdołach... co do terminów to są tylko żarty :-D na każdą przyjdzie czas i pora ;-)

Julka wreszcie przymierza się do spania. A mnie coś nosi... chodzi mi po głowie... mycie okien :-)

a powiedzieć ci Minutko jaki zrobiłam sobie podwieczorek? to padniesz ze śmiechu :-D
 
A mnie nosi na umycie, coś mi chyba odbija :-D

a co do jedzenia... Kostka sera żóltego przegryziona truskawkami, rzodkiewką i masłem czekoladowym a wszystko popite sokiem jabłkowym :-D i o dziwo mnie nie muli :-D
 
O nie nie zjadlas tego !!!!!!!!!!!!!!!!!


A ja dzis nie mialam truskawek pol dnia sie prosilam zeby ktos kupil i wszyscy zapominali a ja jak juz wracalam z poczty to nie mialam mocy isc do owocarni a jak pomyslam o 4 pietrze to mi sie odechcialo tych truskawek, cholera a teraz mam slinotok
 
Zjadłam i wiesz jakie dobre było :-D:-D

Truskaweczki jeszcze stoją... chyba wezmę się za nie...


Julinka odpadła wreszcie hurraaa!!!! musze jej pazury obciąć bo się pocharatała po buzi z tego co zauważyłam...
 
ewunia wredoto nie mow mi nawet o truskawkach
adapterek- srodmiescie :-) a dlaczego??? :-) a Ty w Warszawie na jakiej??? Moj A pochodzi z Bemowa tam tez teraz jest bo pracuje w Warszawie.
 
reklama
Do góry