reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dorotko z tego co piszesz to skurcze przepowiadające :)))
Ja miałam takie w zeszłym tygodniu przez trzy dniu co jakąś godzinę, ale na dzien dzisiejszy cichosza :) Teraz to się spodziwam tych zaczynających się mniej więcej od 10 min :))))
 
reklama
:-(Dorotka mnie bolał brzuch tak jak przed miesiączką, zwijałam się poprostu. Brzuch jak kamień, i co chwilę w kibelku ale na siusiu, a właściwie to nie wiem czy to kapanie to siusiu czy wody. I mały jakieś akrobacje robił cały czas. Narazie siedzę idę na 11 do fryzjera i staram się nie panikować.
 
Witam się i ja :-)

Kurcze tyle już mamy nowych mamusiek, wiele z Was odczuwa jakieś skurcze a u mnie cisza ...
Owszem ciągnie mnie brzuch i czasami odczuwam dyskomfort jak boli jak na miesiączkę, ale w sumie nic pozatym .... hmmm chyba zamknę listę czerwcówek... albo zacznę lipcówki ;-)

Pozdrawiam...
 
Kochane melduje sie z domu niestety nie wypuscili mnie po 6 godz ze szpitala a o dzisiejsze wyjscie tez musialam walczyc z małym wszystko ok ja stracilam troche wiecej krwi i dlatego chcieli mnie przetrzymac do pon Jak sie pozbieram to napisze troszke wiecej ..
 
Kochane melduje sie z domu niestety nie wypuscili mnie po 6 godz ze szpitala a o dzisiejsze wyjscie tez musialam walczyc z małym wszystko ok ja stracilam troche wiecej krwi i dlatego chcieli mnie przetrzymac do pon Jak sie pozbieram to napisze troszke wiecej ..

Witaj spowrotem, wszystkiego dobrego dla ciebie i maluszka!!!!

A ja sie witam tylko jakos weny na pisanie brak ale fajnie sie was czyta i miło widziec kolejne rozpakowane.
U nas pochmurno i zaczyna padac wiec pogoda nie nastaja za bardzo pozytywnie a do tego ten weekend zostaje sama mój S nie przyjedzie za duzo pracki mu sie zebrało i weekend spedzi w pracy.....no chyba zebym na porodówke pojechała to zostawi wszystko i przyjedzie ale na to , to sie póki co nie zanosi....

Miłego dnia zycze dziewczynki i udanego weekendu.....:-)
 
Kochane melduje sie z domu niestety nie wypuscili mnie po 6 godz ze szpitala a o dzisiejsze wyjscie tez musialam walczyc z małym wszystko ok ja stracilam troche wiecej krwi i dlatego chcieli mnie przetrzymac do pon Jak sie pozbieram to napisze troszke wiecej ..
Super ze juz w domku jestes, odpoczywaj.

A ja czuje sie dzis tragicznie , nogi jak banki, swedza, głowa boli i na dodatek mam stres bo mała jakos sie nie rusza od rana moze z 2 ruchy czułam jak sie nie poprawi to wieczorem jade do szpitala zeby zobaczyli co i jak.
 
Agatko, gratulki kochana, wydobrzej na spokojnie...
Irko, mnie gino mówił w czw, aby od 9 do 21 zapisać 10 ruchów... więc nie martw się, jeszcze się maleńka rozbryka :-D
Pixelko. co będzie to będzie... kiedyś musi wyjść ;-)
Minutka, truskawki o 6 - zwariowałaś babo :-D:-D a 9.06 bardzo chętnie biorę na siebie :-) moje święto, ale chętnie się za ciebie rozdwoję :-D i wcale się nie pogniewam :-D
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja choc to zaraz poludnie

Agatko gratulacje,odpoczywaj sobie
wczoraj wieczorem troche sie wystraszylam bo brzuchol zrobil mi sie twardy jak kamien i napiety jak cholera,dobrze ze mala sie ruszala bo pewnie bym wyladowala w szpitalu dla pewnosci.noc nie przespana co 1,5 godz musialam latac do wc na siusiu jak nigdy.ale dzis juz lepiej i niech tak bedzie bo jeszcze mamy troche czasu do rozpakowania.choc mowie ze jak mala sie wczesniej pchala tak teraz po tych lekach co mnie faszeruja to jeszcze sie zaklinuje :-D
 
adapterek- ja juz od dobrego tygodnia lozeczko mam na tip top ubrane :-)
lenka- no widzisz kochana nie zdecydowana ta mala gadzinka sama nie wie kiedy
i czego chce hehehe.. :-D
agatko- super ze jestescie juz w domu :-) szybkiego poworotu do formy :-)
ewunia- a co mialam zrobic jak mnie naszlo???? :-D i na fasolke znowu ale cholera
dasz wiare ze nadal po 16 zl ;/ SKANDAL !!!!



A ogolnie to jezeli o mnnie chodzi to na wkladce mam jakies rozowawe pasemka nie wiem czy to krew czy skad to sie wzielo???? hmmm.................
 
reklama
A ogolnie to jezeli o mnnie chodzi to na wkladce mam jakies rozowawe pasemka nie wiem czy to krew czy skad to sie wzielo???? hmmm.................

Moze tym razem jak wody juz ci nie leca to czop ci odchodzi....????
Cięzko wyczuc z toba Minutka to co chwilke cos sie dzieje tylko jakos wyklarowac sie nie moze....
 
Do góry