reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
No to sie pochwale bo mój niuniuś jest już zdrowy , infekcja zarzegnana , jeszcze tylko obserwacja i w piątek lub sobote do domciu - tak mi dziś powiedziała pani doktor:tak::tak::tak: Kurde ale jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
no i oczywiście miziałam go dziś :-):-) i przybrał na wadze ma już 2700 .
Zuch chłopak z tego mojego synusia:tak:.

No a ja oczywiście piore , sprzątam , myje okna - musi być czyściuteńko padam już z nóg ale jeszcze meble wypucuje:laugh2::laugh2:.

Andzia gratuluję super wiadomości :-):-):-)

Ja dzisiaj byłam na badaniach, dostałam jakiś antybiotyk, bo w wynikach mi wyszło że mam jakieś zakarzenie w drogach moczowych i muszę je wybić :angry:
Kurcze jedna saszetka kosztuje 38,60 zł masakra ...
 
Andziu gratuluję dobrych wieści, wspaniale, że mały wraca do zdrówka :-D:-D:-D

U mnie jak u mnie... raz leje, raz słońce, nie miałam nastroju więc cały dzień nic nie pisałam, ale podczytywałam, bóle mam raz mocniejsze raz słabsze, wczoraj pod wieczór myślałam, że mnie ruszyło, zwijałam się z bólu, ale tradycyjnie przeszło samo. Dziś mnie pobolewa cały czas, ale bóle są słabe, i wątpię aby coś się z tego rozwinęło. jutro rano jak nie zapomnę muszę wyniki zrobić a na 18 do ginka, kurde muszę iść z Julinką, bo mój A chory, a z gruźlikiem dziecka nie zostawię, jeszcze jak drakula w pobliżu... wrrrr aż mnie trzęsie na samą myśl... niech się mała cieszy z przejażdżki miejską komunikacją :-D mam nadzieję, że gino będzie miał dla mnie lepsze wieści niż 3 tyg temu, co mała była głową w górze, bo teraz to nawet tego nie czuję... bo brzuszysko mam twarde jak kamień... cholera alem się rozgadała...

Tacjanko, przerąbane z tą kartą... oby szybko wyjaśniki te nieścisłości!!

Irko, oby to było TO!! trzymam kciuki!!
 
To ja Was proszę pomódlcie się do Wszechmogącego zeby u mnie do niedzieli był spokój :-( Moja połóweczka musiała wyjechać i będzie dopiero w niedzielę :angry::angry::angry: Nie powiem żebym nie miała cykora,ale oprócz skurczy nic się nie działo.
Czy myślicie ze córeczka posłucha próśb tatusia i będzie na niego grzecznie czekała????
 
przeważnie się mówi że są córunie tatunia i synusie mamusi :-D Adapterku, więc głowa do góry córunia tatunia może poczeka :-D
 
Andzia, ciesze sie ogromnie, ze synus juz zdrowy i za chwil pare bedziesz go miala calego juz tylko dla siebie :-) Zdrowka dla maluszka, a Ciebie podziwiam za sily :tak:

Ja ma 2 cm rozwarcia i szyjke 1,5 cm. Wiec moze to juz to.:-)

Irka, ja mam od pon. 3 cm i 1,5 dlugosci, w poniedzialek przez 7h regularne skurcze co 7 min i.......wieczorem akcja ustala i do tej pory cisza. Na porodowce polozne juz sie na mnie szykowaly w poniedzialek wieczor badz wczoraj, a tu nic...
A czop chyba mi odchodzi od wczoraj. Mimo to skurczy nadal zero :-(
 
Andzia ogromnie się cieszę z dobrych wieści:-):-) tylko nie przesadź z tymi porządkami:tak:

Irka trzymam kciuki mocno:tak:

Carmi a ja myślałam, że Ty już po:sorry: Za Ciebie też trzymam kciuki, wiem jak bardzo chciałabyś miec już córeczkę po tej stronie...ale to już naprawdę lada dzień:tak:
 
reklama
Wiecie co byłam dzis w hurtowni z ciuszkami dla dzieci i pani,która tam sprzedawała upierała sie,że będą mi potrzebne podkoszuleczki dla noworodka do szpitala,że zaklada się je pod kaftaniki i śpioszki. Że body są nie dobre, bo podrażniają kikutek od pępuszka!
Przyznaje się bez bicia nie wiedziałam.
A jak Wy uważacie?
Bo normalnie zgupiałam już w co mam ubrać dzidzię po porodzie.
 
Do góry