reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dorotka, urodziłam Julkę, był sakramencki upał. Trzeba delikatnie się obchodzić z kikutem, u mnie były koszulki i spodenki albo luźne rompersy, małej było w tym wygodnie :-D i chłodno przede wszystkim. nie zakładałam nic pod kaftaniki czy koszulki... Body nie używałam. Dopiero później...
 
reklama
Ja sobie do szpitala przygotowałam takie kompleciki : kaftaniki+ śpioszki, ale nie wiedziałam,że pod to trzeba zakładac jeszcze jakies podkoszulki. Sprzedawczyni twierdziła,ze będzie za zimno dziecku tylko w tym!!
 
Carmi a ja myślałam, że Ty już po:sorry: Za Ciebie też trzymam kciuki, wiem jak bardzo chciałabyś miec już córeczkę po tej stronie...ale to już naprawdę lada dzień:tak:

gdzie tam, corce o mnie nie spieszno :-( wlasnie czuje jak sobie wygodnie lezy i czka we mnie :confused2:
Jutro ma przyjechac do mnie polozna z jakas herbatka na pogonienie, ale jakos tak malo wiary mam i juz sie boje wywolywania :-(
 
Hej

U mnie przepiekna sloneczna pogoda wiec caly czas jestesmy na dworku. Kozystamy ile sie tylko da i lapiemy kazdy promyk sloneczka :tak: Nawet sie deczko opalilam :-D

Wiecie co normalnie sie boje :baffled: Ja chyba nie chce jechac na porodowke i chyba wole tak caly czas z brzuchem chodzic :sorry::-D Cykora mam ostatnio jak nie wiem. Z Sandrusia wogole sie nie stresowalam, a teraz jak tylko pomysle to az mnie ciarki przechodza :confused2: Tak sie od badan odzwyczailam ze jakos sobie nie wyobrazam z ektos mi "tam" bedzie zagladal :sorry:

A dzis maluszek bardzo sie wierci i rozpycha. Tak sie pcha ze mam wrazenie ze zaraz wylezie tam dolem ;-) moze to juz to sama nie wiem :sorry:w akzdym badz razie nic nie boli, nic sie nie leje wiec czekam i sie steresuje ;-)

Jutro idziemy na kontrole z raczka Sandrusi oby juz nie zakladali nowego gipsiku ;-)

Andzia super wiesci :tak:
Starsznie sie ciesze :-) a tu piatek ju za 2 dni :tak::-):-):-):-)

Irka, Carmi
trzymam kciuki :tak::-) Ok zmykam sie kapac i lulu bo musze sie wyspac zanim maz z pracki wroci bo zapowiedzial,z e zyc mi nie da :-p:-) zgodnie z zaleceniami lekarza :-D;-):-)


kolorowych i do zas bo dzis mi sie net konczy ;-)
 
Andzia - bardzo się cieszę że maluszek ma się lepiej i zaraz będzie razem z Tobą

Irka - nie ma się chyba co nastawiać za wczasu. Na wizycie 25 maja stwierdzili u mnie rozwarcie na 2 palce i 1 cm szyjki. Lekarz powiedział, że powinnam się modlić żeby doczekać chociaż do pierwszego czerwca.
Czop odszedł mi 2 dni poźniej, więc zupełnie się już napaliłam.
A teraz czekam i czekam i czekam i nic.....
Dziewczyny życze wam żeby u was było oczywiście inaczej.
Ja troche zgupiałam po tym, oczekiwałam objawów porodu, chodziłam w kółko i sprawdzałam czy to już to. Oczywiście po wizyciepowiedziałam o wszystkim mojemu P i biedak z każdym moim wstawaniem do toalety myślał że już się zaczęło.
Teraz już odpuściłam - wyjdzie jak będzie chciała
W sobote jade na ślub, mam nadzieję że maluch nie zrobi sobie żartu i oszczędzi mi odejścia wód w kościele :-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka.
Wiem, że dziwna jest godzina ale mam takie skurcze, że spać nie mogę. Od 3 nie śpię, walam się po łóżku. Godzinę temu wzięłam 2x nospę i jak na razie nic nie pomogła, mam skurcze co 10 min.
Dziś wizyta w szpitalu.... jak myślicie doczekam się jej....normalnej czy kilka pięter wyżej???:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wiecie co byłam dzis w hurtowni z ciuszkami dla dzieci i pani,która tam sprzedawała upierała sie,że będą mi potrzebne podkoszuleczki dla noworodka do szpitala,że zaklada się je pod kaftaniki i śpioszki. Że body są nie dobre, bo podrażniają kikutek od pępuszka!
Przyznaje się bez bicia nie wiedziałam.
A jak Wy uważacie?
Bo normalnie zgupiałam już w co mam ubrać dzidzię po porodzie.

W szpitalu w którym rodziłam ubierali podkoszulkę, kaftanik i śpioszki, dzidziuś na początku potrzebuje więcej ciepła.

Kamireszel - trzymam kciuki żeby to było to!
 
Hej,

Dziś może nie za ciepło, ale słonko wyjrzało z za chmur. Od razu człowiek lepiej się czuje.
Zbieram się na KTG, mam nadzieję, że im wcześniej będę tym mniejszą kolejke zastane na miejscu.

Do poźniej ;-)
 
reklama
Witam Dziewczynki :-)

widzę, że większość z Was już w blokach startowych:-p, nie ukrywam że ja tez mam takie dni że chciałabym już.

Martusia
mam nadzieję, że kontrola rączki będzie z pozytywnym wynikiem :tak:.

Dziewczyny jeśli chodzi o skróconą szyjkę to ja wiem, że moja skraca się coraz bardziej od 29.04. i na wizycie 20.05. mój gin powiedział że do 10.06. nie dochodzę (termin mam na 30 czerwca). Muszę Wam powiedzieć, że póki co nic się nie dzieje i nawet wczoraj zrobiłam badania, na wizytę.

Po prostu to nasze Dzidzie decydują kiedy to ma być i już:-D.

Miłego dnia!:-)
 
Do góry