reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Martusia78 ja mam dokładnie to samo..od dwóch dni w nocy czuję takie dziwne ruchy....sama w to nie wierze:tak: i też tłumaczę to sobie różnie, ale coraz bardziej myslę, że to właśnie dzidzia....czułam to w ostatnich dwóch nocach po parę razy...w obu przypadkach byłam bardzo wypoczęta

Nie pisałam bo tak sobie pomyślałam, że to szalone:-)

No to chyba jednak nasze dzidzie :tak:Obie czujemy to chyba nie zbieg okolicznosci ;-)
Ja czuje poznym wieczorem jak jestem zmecznona i ide spac i leze wtedy na boku :tak: Pamietam, ze Sandrusia tez byla bardzo zywa poznym wieczorem. Kiedy ja chcialam juz spac to ona zaczynala swoje szalenstwa :tak::-)
 
Martusia..może powinnas sie kłaść na drugim boku bo dzidzia wisi głowa do góry hehehe...ja z Wika mogłam spać tylko na jednym, na drugim od razu było szaleństwo w brzuchu....i bunt, a ruchy poczułam w 17tc pierwszy raz, może dlatego, ze szczupła jestem...
 
Catmate Zadne slowa nie sa tutaj dobre...przytulilabym Ciebie... wiem co przechodzisz...
[*]


Mam pytanko natury medycznej. Lekarz zaproponowal mi badania genetyczne w 12 tyg na wykrycie min. mongolizmu. Narazie tylko wstepne z krwi i jesli beda dobre to dobrze, ale jesli nie to potem sa badania prenatalne. Czy ktoras z was ma jakies doswiadczenie w tym temacie?
 
Ell, Martusia bobasy juz wa sie ruszaja ale fajnie.

Meva Pixela to statystyki niestety. Ja kiedy poszlam w tej tej ciazy pierwszy raz do lekarza uslyszala ze nie mam sie czym przejmowac bo to epizod w zyciu kazdej kobiety. Myslalam ze zeskocze z fotela i go trzasne po pierwsze za slowe epizod a po drugie kazdej. Juz wiecej do niego nie poszllam ale pociesza mnie fakt ze za drugim razem podobno organizm kobiety jest silniejszy. Tak czy inaczej ja ciagle drze ze strachu i tak na prawde nie bedde spokojna az do samego porodu.

Catate jeszcze raz Cie sciskam i trzyma kciuki.
 
Catmate- ja również ci współczuję.

Słuchajcie dziewczyny, ja wczoraj wieczorem poczułam coś takiego dziwnego w brzuchu, takie dziwne uczucie jak by mi coś w brzuchu pływało. Wiem że na dzieciaczka to za wcześnie ale jakoś tak dziwnie się poczułam ;-)
 
Witam kochane,,,Ja od samego rana spedzam czas w lazience,dopiero co sie pochwalilam ze mi mdlosci minely a tu tak mnie wzielo jak nigdy,zaladek mam zwiazany w supelek co sie podniose do pozycji pionowej do zaraz do lazienki.Moja Viki znow zakatarzona,ale goraczki nie ma chociaz tyle dobrze,sama nie wiem jak sie dowloke na to moje usg ale mam wizyte dopiero na 7 wieczorem to moze mdlosci troche mina...:confused:
:-)Catmate ja po stracie mojego dzieciatka zaszlam w nastepna ciaze 3 m. pozniej i to bylo dla mnie najlepsze lekarstwo,ja wiem ze jest to juz calkiem inna ciaza bo pozostaje ten straszny lek ze znowu moze stac sie to samo.Moja coreczka ma dzis 14 m.i jest zdrowa pogodna dziewczynka,a ciaza obyla sie bez zadnych komplikacji:sorry:
Co do ruchow dzidzi to z tego co wiem to najwczesniej mozna poczuc od 16,17,tygodnia ja poczulam w polowie17, moja mala tez byla bardzo zywotna prawie co noc usypialam o 3 w nocy bo moje malenstwo dopiero wtedy przestawalo brykac,ale spala do 9, 10,a teraz na odwrot idzie spac o 9 a wstaje o7.:tak:
pixela77 gratuluje apetytu moze i mnie powoli powroci...
Dziewczyny mam pytanie czy juz cos przytylyscie? bo ja jakos nic nie moge
 
Ostatnia edycja:
Ja nie przytyłam ani grama. Ale jestem szczęśliwa bo nie mam mdłości ani mnie nic nie boli, tylko ostatnio strasznie kręci mi się w głowie jak dłużej posiedzę albo poleżę. Ale teraz już nie będę miała czasu na lenistwo bo od jutra wracam do pracy :-( i skończyła się laba.
 
Witajcie kochane

Catamate tulę cię do serduszka, wiem że teraz jest ci smutno i źle, ale będzie taki dzień, że znów zaświeci dla Was słoneczko
Ja straciłam 2 ciąże i wiem co czujesz w tym momencie, ale uwierz, że niebawem będzie lepiej choć nigdy się nie zapomina
Nasze aniołki na zawsze pozostają w naszych sercach
Świeczuszka dla Twojego Aniołka [']

Catamate jak będziesz czuła potrzebę porozmawiania to zapraszam Cię na wątek ciąża po poronieniu sa ta przewspaniałe dziewczyny, które najlepiej rozumieją co teraz czujesz, jeżeli potrzebujesz się wygadać wypłakać wyrzalić to zapraszam na ten wątek
Poronienia - Forum BabyBoom
 
reklama
Co do ruchów dziecka to mnie zagiełyście, kurcze ja od 2 dni mam to samo:rofl2: wieczorem jak się kładę do łóżka to mam wrażenie że coś mi tam pływa, wsłu****e się w te ruchy :-) i stwierdziłam że już chyba głupieje na starość, że tak bardzo bym chciała już czuć ruchy, że je sobie wmówiłam
No ale i wy o tym piszecie więc chyba wszystkie 4 nie zwariowałyśmy co, a jestem przekonana, że to jednak nie gazy
I tylko wieczorem jak się kładę to czuje jakby coś mi tam obijało się o ścianki macicy:-D jak tama piłeczka pimpongowa:rofl2:
Potem pomimo zmęczenia to ja nie śpie tylko się wsłu****e hehehehe
Ponoć w kolejnej ciąży ruchy szybciej czuć, ale nie sądziłam, że tak wcześnie;-)
Nawet M nie mówiłam bo stwierdziłam, że pomyśli że jużwariuje

Oj dziewczynki tak naprawdę to ja bym chciała mieć USG w domu bym chyba cały czas była podłączona i zerkała na mojego szkraba co tam porabia w moim brzuszku
 
Do góry