reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
bardzo się cieszę, że jest coś takiego jak BABYBOOM;) to moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe. Jestem w 23 tygodniu;) mam nadzieję, że będzie nam się dobrze rozmawiało;)
 
kochane to egzamin w collegu jezykowym juz chyba zapomnieli jak wygladam bo ostatni raz bylam chyba w grudniu Mam wyrozumialą teacher ale kurcze powiedziala ze mnie powiesi jak nie zaczne chodzic ...no niewiem zobaczymy moj M tez mowi zebym poszla ;(
 
kochane to egzamin w collegu jezykowym juz chyba zapomnieli jak wygladam bo ostatni raz bylam chyba w grudniu Mam wyrozumialą teacher ale kurcze powiedziala ze mnie powiesi jak nie zaczne chodzic ...no niewiem zobaczymy moj M tez mowi zebym poszla ;(

No to idziesz, kochana. Mąż kazał, Czerwcówki kazali - nie masz wyjścia :-D
 
Agatka z takim wsparciem, jakie tu dostajesz, to nie może się nie udać;-) Ja również będę trzymać kciuki, a Tobie nie pozostaje nic innego, jak pójść i zdać:-D
 
Hej Mamuski okropny dzis u Nas dzien zimno,mokro i wieje paskudne wiatrzysko niestety musialam wybrac sie do pracy...a jeszcze wieczorem czekaja na mnie zakupy.Martwie sie troszke bo ja nic jeszcze nie przytylam a wrecz przeciwnie utrzymuje tendencje -7kg i wczoraj jak stalam przy lustrze to sie wystraszylam bo z rak zrobila mi sie sama skora i kosci....brzucho rosnie ladnie ale mimo wszystko martwie sie....Czy ktoras z Was tez tak ma???Ja nie moge patrzec na mieso i slodycze(szczegolnie czekolade) i wogole najadam sie 1/3 tego co dawniej...:-(
Z jednej strony wypadaloby sie cieszyc bo nie bedzie wielkiego problemu z powrotem do wagi po porodzie ale jednak....musze sie Wam pochwalic swoim zdjeciem z Usg....
Pozdrawiam cieplutko:-)
 

Załączniki

  • Isia-0194.jpg
    Isia-0194.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 37
Hej Mamuski okropny dzis u Nas dzien zimno,mokro i wieje paskudne wiatrzysko niestety musialam wybrac sie do pracy...a jeszcze wieczorem czekaja na mnie zakupy.Martwie sie troszke bo ja nic jeszcze nie przytylam a wrecz przeciwnie utrzymuje tendencje -7kg i wczoraj jak stalam przy lustrze to sie wystraszylam bo z rak zrobila mi sie sama skora i kosci....brzucho rosnie ladnie ale mimo wszystko martwie sie....Czy ktoras z Was tez tak ma???Ja nie moge patrzec na mieso i slodycze(szczegolnie czekolade) i wogole najadam sie 1/3 tego co dawniej...:-(
Z jednej strony wypadaloby sie cieszyc bo nie bedzie wielkiego problemu z powrotem do wagi po porodzie ale jednak....musze sie Wam pochwalic swoim zdjeciem z Usg....
Pozdrawiam cieplutko:-)

Isiu, myślę, że jeśli chodzi o dzidzię, to nie masz się co martwić - bachorki to takie pasożyciki, one dla siebie wezmą, co trzeba :tak: Pomyślałabym jednak o dodatkowych witaminkach, o wapniu, bo jeśli nie dostarczysz tego organizmowi w odpowiedniej ilości, straci na tym Twoja uroda - zęby, włosy itd.
A w ogóle, to Ci wszystkie zazdrościmy :-D:-D:-D

Dzidzia piękna! :tak:
 
kochane to egzamin w collegu jezykowym juz chyba zapomnieli jak wygladam bo ostatni raz bylam chyba w grudniu Mam wyrozumialą teacher ale kurcze powiedziala ze mnie powiesi jak nie zaczne chodzic ...no niewiem zobaczymy moj M tez mowi zebym poszla ;(

Idziesz a raczej idziecie ;-) koniecznie! Trzymam kciuki!

witam!niedawno zalogowałam się na tę stronkę;)ja również oczekuję narodzin mojego dzidziusia. termin porodu 27.06.2009 r. pozdrawiam

Witaj na forum !:-)

musze sie Wam pochwalic swoim zdjeciem z Usg....
Pozdrawiam cieplutko:-)
Piękna Dzidzia !
A o resztę się nie martw bo stres jest niewskazany! Jeżeli masz dobre wyniki to znaczy że taka Twoja uroda :-D
 
reklama
Do góry