reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Orientujecie sie od ktorego miesiaca mozna dac dziecko do zlobka?

Z tego co się zdążyłam zorientować to w stolicy przyjmują do żłobka nawet od 3 miesiąca, to zależy od placówki. Większość żłobków jednak od 6-9 miesiąca. Ja czekam aż otworzą w mojej dzielnicy państwową placówkę ale nie wiem jakie będą warunki przyjęć do niej i jaka będzie wysokość czesnego.

Melduje sie ze jeszcze zyje Plan mamy ambitny przeprowadzka w ten weekend a i gorsza sprawa dalej niewiemy co z kredytem ;( jak nie dostaniemy to bedzie dupa malowana ale trudno moze do porodu zdazymy zrobić tak zeby bylo dobrze ...

Agatko wszystko będzie dobrze i ze wszystkim zdążycie:-), pamiętaj tylko że jesteś w ciąży i nie przeforsuj się!

Przepraszam, że nie odpisuję każdej ale nie dam rady nadrobić:-(
Chcę tylko podzielić się z Wami nowinką:tak: tak jak czułam będziemy mieli drugą córeczkę. Wczoraj wymusiłam;-)króciutkie USG:-D na mojej lekarce

Inja gratuluję Córci !
 
reklama
Inja gratulacje,ja tez w sobote specjalnie robilam 4D zeby sie upewnic,no i dziewczynka juz napewno,tak ze bedziemy w domu mialy same krolewny,a mezusie beda kolo nas skakac i nam dogadzac,biedny ich los:-D:-D:-D:-D
 
epadłam na chwilke jestem taka zmeczona ale kuchnia spakowana a do tego wlasnie sie dowiedzialam ze w czwartek mam egzamin i co mam zrobic przeciez ja nawet nie mam szans przejrzec notatek a co mowic pouczyc sie chyba odpuszcze sobie trudno rok zmarnowany ;(
 
epadłam na chwilke jestem taka zmeczona ale kuchnia spakowana a do tego wlasnie sie dowiedzialam ze w czwartek mam egzamin i co mam zrobic przeciez ja nawet nie mam szans przejrzec notatek a co mowic pouczyc sie chyba odpuszcze sobie trudno rok zmarnowany ;(

Agatka, skoro masz nie zdać i mieć rok w plecy, to idź na egzamin - może coś Ci wpadnie do głowy, dostaniesz nagłego olśnienia albo inny cud się stanie. Nie masz nic do stracenia! :sorry2:
 
Zgadzam się z Kaliną - lepiej iść i nie zdać niż w ogole nie iść. Mnie samej na studiach zdarzyło się być pare razy na egzaminie nie ucząc się wcześniej i jakoś się udawało - a to ktoś podpowie, a to uda się coś przypomnieć z wykładu...
Będę trzymać kciuki ;-)
 
epadłam na chwilke jestem taka zmeczona ale kuchnia spakowana a do tego wlasnie sie dowiedzialam ze w czwartek mam egzamin i co mam zrobic przeciez ja nawet nie mam szans przejrzec notatek a co mowic pouczyc sie chyba odpuszcze sobie trudno rok zmarnowany ;(

Dokładnie tak jak dziewczyny mówią, powinnas iść i sprubować, może akurat sie uda :-) A pochwal się co studiujesz :-)
 
Dziękuję dziewczyny!!!
Kiedy w 20 tygodniu robiliśmy USG 4D dziecko nie ujawniło się w pełni:-) i nie znaliśmy płci. Nie mogłam już wytrzymać w niewiedzy i przy okazji wizyty uprosiłam lekarkę aby zajrzała gdzie trzeba;-). Przez ostatnie tygodnie czułam, że będzie dziewczynka i jest:-)
Inja gratulacje,ja tez w sobote specjalnie robilam 4D zeby sie upewnic,no i dziewczynka juz napewno,tak ze bedziemy w domu mialy same krolewny,a mezusie beda kolo nas skakac i nam dogadzac,biedny ich los:-D:-D:-D:-D

Beata ha ha ha właśnie... mój mąż twierdzi, że zupełnie Go zdominujemy:-D no i będzie musiał mieć dużą kieszeń;-) bo której tu odmówić;-).

Agata, nic nie tracisz, jak sądzę. Ja bym poszła na ten egzamin:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki:-), ale się dziś rozpisałyście-super lubię Was podczytywać:-)

Inja-gratuluję :-)
Agata077-ryzykuj z tym egzaminem, moze akurat sie uda, trzymam kciuki:-)

Może nie będę w temacie, ale czytałam że piszecie już o opłacaniu położnych, ja z Miśkiem miałam opłaconego gina-było super, choć nie tanio(7 lat temu stawka wynosiła 1000zł)

Miłego popołudnia:-)
 
reklama
Do góry