reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

JA tez chce chlopca.

Dziewczynki do ktorego miesiaca mozna latac samolotem bez zgody lekarza i czy trzeba informowac zaloge ze sie jest w ciazy?????
 
reklama
Ja wracalam w ciazy z moja z Viki polski dokladnie w polowie 7 m.i z tego co wiem to po 7 m. musi sie miec papiery od lekarza ze wszystko okay,ja lecialam w 3m. a wracalam w 7 i niczego nie wymagali ale to zalerzy od lini ktorymi chcesz leciec,
 
Ostatnia edycja:
Ja niestety jeszcze nie wiem co będzie, a już z chęcią rozpoczęłabym jakieś zakupy, ciuszki kocyki itp itd.....



 
Wiecie co, ostatnio mam dziwną dolegliwość, podobno jest ona dolegliwoscia ciazowa, jaka maja niektore kobiety. Otóż boli mnie... LEWY POŚLADEK.
Tak jakby kosc w posladku mnie bolala. Wyczytalam ze to dziecko naciska na nerw i stad ten bol. Bardzo dziwne. Mialyscie moze cos podobnego? :-):-)

Kurcze ja o tym nie slyszalam ze to normalne bo juz zaczynalam sie martwic bo mam to samo ale z prawej strony hihihi
 
A ja chciałam się z Wami podzielić nowiną z ostatniej wizyty u lekarza..moja dzidzia ma siusiaka i oby tak już zostało:-):-)
 
Ell gratuluję syneczka. Swoją drogą to dużo już tych chłopczyków się narobiło i większośc z Was chciałaby synusiów.:-)
 
Wiecie co, ostatnio mam dziwną dolegliwość, podobno jest ona dolegliwoscia ciazowa, jaka maja niektore kobiety. Otóż boli mnie... LEWY POŚLADEK.
Tak jakby kosc w posladku mnie bolala. Wyczytalam ze to dziecko naciska na nerw i stad ten bol. Bardzo dziwne. Mialyscie moze cos podobnego?
Też miałam podobnie, ale dopiero od 7 miesiąca. Miałam skurcze w obu pośladkach i w pachwinach. Czasem szłam ulicą i nagle mnie taki skurcz złapał, to masakra była. Zginałam się w pół i prawie na chodniku lądowałam. Większość ludzi reagowała przerażeniem i pytaniem, czy rodzę? :-) To dziecko naciskało na sploty nerwowe. Poza tym miałam lekkie niedobory magnezu i potasu. Jak zaczęłam brać Aspargin, to skurcze były o wiele rzadsze i mniej bolesne.

Gratulacje dla Kamireszel, Dilajli i Ell z powodu syneczków!
 
dzien dobry wróciłam do zywych po przespaniu 10 godzin czuje sie dobrze chyba brakowało snu :))

ell gratuluje synka :D

ja znow zachwile zmykam na zajecia bede popoludniu ;(
 
reklama
Czesc z rana....a ja dalej zasmarkana, ale juz czuje sie troche lepiej. Tylko len jakos nie mija:-) Dobrze ze to juz piatek :)
Ell gratuluje synka;-)
Milego dnia dziewczyny:rofl2:
 
Do góry