reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Kamireszel, Dilajla, gratuluje Wam chlopaczkow!
Ja na razie nic nie wiem i pewnie dlugo sie nie dowiem. Ale marzymy wszyscy o chlopczyku, wiec az mi szkoda malucha, jesli jest dziewczynka :rofl2: Jakos mi sie czuje chyba, ze to chlopiec, chociaz moze to nie przeczucie a po prostu taka silna chec...
 
Dzien dobry moje drogie :-)
Przede wszystkim to bardzo gratuluje mamom, które juz znają płeć. Na maksa Wam zazdroszczę!!!! Ja musze czekac do 29 stycznia. Nie wiem jak to wytrzymam - tak bardzo jestem ciekawa. Nie mam preferencji w ogóle, ale ciekawość mnie zjada ;-)
Przepraszam ze sie nie odzywam ostatnio, ale jakies przeziebienie mnie zlapalo i siedze w domku. Pije herbe z cytryną i miodem i zagryzam czosnkiem :) Cudownie jest.
Ale przynajmniej sie wysypiam - o czym nie byloby mowy gdybym chodzila do pracy. No i jak na razie ominely mnie te najgorsze mrozy - a dojezdzam do pracy autobusem ok 50 minut, wiec mam szczescie :-)
Wiecie co, ostatnio mam dziwną dolegliwość, podobno jest ona dolegliwoscia ciazowa, jaka maja niektore kobiety. Otóż boli mnie... LEWY POŚLADEK.
Tak jakby kosc w posladku mnie bolala. Wyczytalam ze to dziecko naciska na nerw i stad ten bol. Bardzo dziwne. Mialyscie moze cos podobnego? :-):-)
Zmykam na razie pod kocyk i zycze Wam miłego wieczorku :-)
 
Kamireszel, Dilajla - strasznie Wam gratuluje synusiow :-)
Kamireszel - widze zatem, ze juz dwoch Filipkow w naszym gronie bo Ja też nosze Filipka:-D

Margarytka - bol posladka - to moze poprostu rwa kulszowa Cie dopada. Niestety nie ma na to lekarstwa:-( Ja mam to samo po prawej stronie, ale mi dochodzi az do uda i czasami az nie moge stac ani isc.

Mielego wieczorku mamusie:-D







 
Kochane ja zmykam spać mam dosc potrzebuje swojego łóżezka troche sie posprzeczałam ze swoim i ciche dni nastały :D
 
reklama
Do góry