reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mondzi skomplikowane układy:wściekła/y: a co do mnie to tak wyszło, że lekarka do której chodziłam całą ciążę (nie była moją znajomą i nie dałam kasy) wypieła się na mnie po prostu, nikt chyba się nie kwapił do zrobienia mi cc (bo u nas chyba tak jest że jak się nie opłaci to ...) ostatecznie cc robiła mi jej asystentka, która jak się potem okazało w ogóle nie powinna się za to brać:angry: efektem było pozostawienie łożyska.
a wskazania do cc miałam okulistyczne no i waga małej.

Dobrze, że masz swoją lekarkę i możesz do niej dzwonić z każdym problemem i o każdej porze!to bardzo ważne!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mondzi - no to jutro Wielki Dzień :-). Trzymam kciuki i daj znać co u Was :tak:

Mamomisi - ale świetnie - po piasku poznajesz miejsce :cool2:;-)

Evik - i jak Hania? Co właściwie powiedziała lekarka? :confused: Chyba potwierdziła uczulenie bo przepisała Zytec i Clemastin

Szkrabiku - wierzę, że Twoje plany się zrealizują :tak:
 
Witam!

Wróciliśmy dziś z wakacji, najpierw Kaszuby, potem Gdynia u Junonki, super było, ale krótko - no cóż czas wracać, Arek jutro do pracy, a ja zaczynam powoli przyzwyczajać Mikulca do przedskoa, a siebie do jakiejś pracy:baffled: Zdjęcia jak już będą wszystkie na kompie to Wam cosik pokażę:tak:

Mondzi, trzymam kciuki kochana!!
Evik, zdrówka dla Hanusi!
Szkrabiku, trzymam kciuki!! Przejeżdzałam przez Twoją mieścinę kilka razy, nawet w niej raz czekałam na pociąg trochę, ale dopiero później się dowiedziałam, że tam akurat mieszkasz, buziaczki!
Agast, super, że tak się wybawiłaś, miłęgo pobytu na wakacjach!
Beatko, śliczne foteczki!!

Dziekuję jeszcze raz za gratki odebrania prawka, więcej nie pamiętam, buziaki, pędzę spać, bo padam na twarz, papa
 
Mondzi - Bardzo Ci współczuję tych przeżyć. Brak słów po prostu na polską rzeczywistość szpitalną. Przy Tomciu też się tak nastresowałam, tuż przed rozwiązaniem. Nie dość, że hormony ciążowe buzują na maksa, to jeszcze "wspaniała" służba zdrowia...ech.Ale trzymam kciuki niezmiennie. Wszystko będzie dobrze!
Natko - nie po piasku tylko po przystojniakach poznaję :cool2:chociaż...piasek też jakby znajomy;-)
Agast - super fota w podpisie. Widzę, że córka po mamusi figurę modelki odziedziczyła:-) Ile Hania ma wzrostu? wydaje się być bardzo wysoka

Idę spać. Z baru dopiero wróciłam, więc trochę mi się literki plączą;-)
 
Hej kochaniutkie :-)

Ja byłam z rodzinką u znajomych na weekend i przedłużyło się to do poniedziałku bo auto nam się zepsuło :baffled:
a od wtroku mój m przesiaduje przed komputerem i filmy ogląda że nawet nie miałam jak poczty dobrze sprawdzić :baffled:
Za to wczoraj mój mąż kupił mi taaaaką fajną ZMYWARKE :-):-):-) i teraz jestem szczęśliwa hihihi ;-):-)

Napewno do końca tygodnia będzie jeszcze mnie mało,bo mąż ma urlop :wink: a tak mi się tęskni za wami że szoook :wink:
 
Właśnie dostałam sms-a od Mondzi:

"Mamy Juleczkę:-):-):-) duża i głośna :-):-):-) 56cm i 3,650kg. Szczęście jest wielkie :-):-):-)

MOJE SERDECZNE GRATULACJE!!!! :-D
JULECZKO WITAJ!
 
Mondzi kochana Gratuluję!!!
Juleczko kruszynko Witaj na świecie :-):-):-):-)
 

Załączniki

  • 464301r6ge58qc5x.gif
    464301r6ge58qc5x.gif
    55,8 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Mondzi wielkie gratulacje. Wreszcie małe wielkie szczęście jest już z Tobą. Juleczko witaj maleńka!
 
Do góry