reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Musze Wam jeszcze napisać, jakie moje dziecko jest urocze. Przed chwilą dostałam płytą CD w nos (tor lotu płyty spotkał się z moim nosem). No to wołam Wojtka i mowie mu, ze nos mnie teraz boli i koniecznie musi mnie pocałować, i oczywiście dostałam słodkiego buziaka. Chwile później Wojtek mnie nadepnął a ja odruchowo powiedziałam ała no to Wojtek się nachylił i pocałam mnie w stopę. I jak tu sie na takiego gniewać?!?

A fotki poszły na maila
 
reklama
Rito- po pierwsze chwalę fotki, po drugie jeśli ten tort jest "nie teges" wizualnie to ja jestem królowa angielska, a po trzecie w ta moją sukienkę to byś się pewnie nawet teraz zmieściła bo takiej figury jak Ty w ciąży to ja nie mam nawet teraz, więc nie bluźnij kobieto ;-)
 
Po pierwsze: wszystkie foteczki boskie po prostu :tak::-D

Po drugie: Czarnulko, dzięki, ale ja wiem swoje :-p pogadamy za kilka miesięcy, jak Ci wrzucę fotę grubasa to się zdziwisz. Z Amelką byłam szczuplejsza niż z Tymkiem, a teraz na 99% będzie chłopiec, więc znowu tyję na potęgę...

Po trzecie: wszystkie babeczki serdecznie pozdrawiam i mykam odpoczywać, bo po wczorajszym rzyganku nieco zmęczona jestem... dobrze, że mój mąż się Melą zajmuje, bo bym sfiksowała. Ona się co chwilę budzi, śpi jak zając pod miedzą :sick:

A dla Wojtusia Rity sto lat, bo zdjęcia pochwaliłam (mailem), ale życzyć z rozpędu zapomniałam :zawstydzona/y:
 
Coletta, no jeśli to jest Garfield... ;-) Na 1 rzut oka widać, że Maja!!! Fajne zdjęcia!!!
agast, ślicznie wyglądałyście!!! Masz rewelacyjną tę sukienkę!!! Zdradzisz gdzie kupiłaś?
Lila, no coś Ty... nie dołuj się Kochana :dry: Wszystko idzie w dobrym kierunku!
 
Rita, dzięki za maila. Fotki fajne :tak:
agast, dzięki!

A ja polecę weekendowo (nie ma jak to własny cyfrak ;) ):

1pozavg3.jpg

2marybv4.jpg

Werandowanie Gwidona :-))
3gwidekbb7.jpg

W nowym kaszkiecie
4kaszkietyb2.jpg

8maryie0.jpg

"Run, Forest, run!!!"
7runmp5.jpg

6zabawaztxr4.jpg
 
Słuchajcie, ale się wczoraj działo :-) Zrobiłyśmy mojej siostrze prawdziwy, tradycyjny "wieczór panieński". Przyszłyśmy po nią z wiankiem i rózgą, z przyśpiewkami (śpiewanymi na całe gardło we wsi przez kilkanaście bab :-D ), było rozplatanie warkocza a potem sprawdzenie się w trudnych rolach żony i matki ("prasowanie na czas", "slalom z rosołkiem do chorego małżonka", "narysuj mi Mamo", "Mamo, opowiedz mi bajkę" i wiele innych)
Strasznie jestem dumna z tego, co udało nam się zrobić no i oczywiście żałuję, że mój wieczorek ani się do tego umywał...

DLA WOJTUSIA STO LAT!!! SŁODKIEGO DZIECIŃSTWA!

Mamamisi, ja niestety miałabym zbyt daleko na takie "wypady" na karmienie, bo ok.45min jazdy w jedną i 45min jazdy w drugą, do tego karmienie... gra nie warta świeczki jak bym miała na 2 godziny wychodzić... Myślę, że te 2-3 butle to chyba całkiem sporo, zważywszy, że jeszcze chcesz dojeżdżać... I ja wprost uwielbiam wesela, imprezy, tańce... czuję się trochę "zasiedziała" w domu w tej chwili :crazy: Kiedy ja byłam na jakichś tańcach ostatnio??????????
Agast, cieszę się, że mimo Twojego sceptycyzmu tak dobrze się bawiłaś! Miejsce wygląda super i widać, że obu Wam się podobało :-D
Coletta, tort po prostu bombowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lila, mocno Cię przytulam. Mnie też ostatnio jakieś dołki dopadają, zwłaszcza wieczorem, jak jestem zmęczona po kładzeniu dzieci spać, albo wkurzam się o 6 rano, jak Aga wstaje... Uszy do góry, będzie lepiej! Zobacz jak fantastycznie zakończyłaś studia, to inne sprawy też się dobrze ułozą!
Rita, jak patrzyliśmy, jak Aga bawi się w tym moim kostiumie, to pękaliśmy po prostu ze śmiechu :-D I co Ty gadasz, że tort wizualnie "nie teges" ???????????? Wygląda rewelacyjnie!
Szkrabiku, to tak pewna jesteś tego chłopaka? A z rzygankiem to już chyba z górki, nie więcej jak 2 tygodnie przed Tobą, co?
Easy, no nie ma to jak własny cyfrak :-D Super foty, i zdradź proszę, kto to Gwidon??????? Bo czapka boska!


GDZIE SIĘ PODZIEWA PAULA???? PAULA, HOP HOP! 100 LAT COŚ NIE ZAGLĄDASZ!
Megan, a co u Ciebie? Jeszcze w dwupaku?
 
hej :tak:

Wiolinko,o rety :-D:-D:-D,bym chciała takie obrzędy zobaczyć,bo w życiu nawet o tym nie słyszałam co wyprawiałyscie:tak::-D:-D No będzie to NIEZAPOMNIANY WIECZÓR:cool::cool2::-p
a tak przy okazji chyba nie chwaliłam Waszych ostatnich fotek/m.in.Majorkowych/więc robię to teraz:Bardzo, bardzo fajne:tak:.
Gabi urzekająca.
A Gusia w bikini :tak::rofl2::-D:laugh2::rofl::biggrin2::cool2: agenciara :tak::-D

Szkrabik, fajnie :tak: że mąz Ci pomaga przy Amelce(i nietylko jak sadzę).

Easy,
zacznę od tego że Run,Mary Run i drink Tymbark są ŚWIETNE!!!!!!!!!!!!!
A Gwidon to Lalka?:-D
Tez bym się wybrała z Karoliną pod namiot chocby tylko na weekend
żeby zobaczyc i poczuc jeszcze raz jak to jest.
Ciekawa jestem co na to moje dziecko(?)
Kiedys sporo jeżdzilismy pod namioty i troche za tym tesknię.
TYlko czy w Polsce znacie jakies pola namiotowe gdzie mozna zostawic namiot i resztę maneli i po np iluś tam godzinach wrócić do nietknietego sprzętu/bagażu?

Agast,Boskooo wygladacie na fotkach z wesela:-):-).Widac że świetnie sie bawicie.:tak:
A lala Karoli się podoba.Owszem,szczególnie gadżety:)-D:-D:-D)smoczki,nocnik,butelka,łyzeczka,..:-D,intensywnie cos przy lali dzis co jakis czas robiła ,hehe ,a na karmienie kaszką jeszcze mysle że czas:-p:-D

Rita,dziekuję za zdjęcia :tak:
I masz racje co do zabawek-najlepsze cudze.
Niedawno kupilismy Karolinie wiaderko z Wadera(ma b.fajne foremki) no bo mysleliśmy ze sie starym zestawem znudziła,hmm,
w domu sie nabawic nie mogła,spać nawet poszła prawie koło 24tej-taka zaaferowana
a potem i tak w piaskownicy "polowała" na innych zabawki...

iiii..:-D
Wszystkiego Najlepszego W Dniu 2 Urodzin dla Mikołaja i Wojtka!!!!!!!!



Idę spac :tak:
 
reklama
Wojtek obudzil się o 4:52 z płaczem.. wstałam wściekła ( no bo co to za pora na pobudkę)i idę sprawdzić co się dzieję a mój Tusiek rozpalony z gorączką szlocha w poduszkę. Zamiast na bilans dwulatka idziemy dziś do dzieci chorych bo chyba gardło zawalone.:-(
 
Do góry