reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dwuletniej Oliwce Junonki (choć pewnie już słodko śpi) życzę wszystkiego najlepszego! Słodkiego dzieciństwa!
Wiolinko - zdjęcia świetne, niewątpliwie dzięki modelkom (wszystkim trzem):tak:

Easy - no nareszcie...mam nadzieję na duże fotoreportaże. Może wysyłając tony zdjęć w końcu zrobisz coś z pojemnością swojej skrzynki i moje (julkowe znaczy się) fotki przestaną od Ciebie wracać...żywię taką nadzieję moja droga:cool2:
 
reklama
Jeszcze raz dziękuję za zdjęciowe komplementa:-)

Mamamisi, dzięki, coś mi się musiało pochrzanić (a może chciałabym, żeby Gabi szybciutko urosła i bawiła się z Agą :-p) A na to wesele idziecie sami, czy chociaż z Tomkiem? Ja za tydzień mam wesele siostry i chyba zrobię tak jak tydzień temu - Agę wyeksportuję do Mińska a bawić się pójdziemy z Gabi... Żeby ją zostawić musiałabym ściągnąć mleka na kilkanaście godzin...
Easy, no nareszcie na coś się zdecydowaliście! To teraz nas tu mam nadzieję częściej uraczysz piękną Mary :-D Bo pierwsze proby jak najbardziej udane :tak:
Nenyah, to ja Cię chociaż z wzrostem pocieszę - Aga wprawdzie waży coś pod 13kg, ale wzrostowo to o ile dobrze pamiętam to 2 m-ce temu miała 82cm... W środę bilans, to się dowiem.
 
Dzisiaj Dzien Taty ! Mojego Taty ! I wszystkich Ojców na swiecie ! Niose dla Taty z ogródka kwiaty... Zarzuce Tacie na szyje cieple rece... Powiem do ucha : Tatku, posluchaj... Chce Cie usciskac...nic wiecej...

Dla wszystkich Tatusiów Najlepsze życzonka
ślą wszystkie dzieciątka!

A taki obrazek w ramce,dostał dzisiaj Tatuś od Wikusi i Emilki :-)

325040.jpg
 
Easy- super ze aparat kupiony :tak: Mary słiczna jak zawsze :)

Lila- gratki raz jeszcze. Wiem jakie to uczucie dziwne jak juz się uczyć nie trzeba ;-) Ja gdybym miała kasę to poszłabym na podyplomowe, ale na razie to tylko w sferze planów...

Wiolinko- fajnie się ogląda takie wakacyjne foty. Super!

A my dzisiaj na wesele idziemy do mojej przyjaciółki jeszcze z podstawówki :-) Idziemy z Hanią więc wrócimy pewnie koło 22 ale ślub jest na 16 więc jakieś 3 godziny bedziemy na weselu. Jak dla mnie to w zupełności wystarczająco bo nie przepadam za tego typu imprezami. Zdjecia oczywiście zaserwuję jutro :-D
 
Dla Karolinki najlepsze życzenia urodzinowe.

Mamomisi tak byliśmy znów w Pustkowie :tak:. Obawiam się, że z tej pracy męża nici, ale będzie szukał dalej.

My też mamy zaproszenie na weselicho, ale coś czuję, że mąż sam pójdzie. Ja nie mam co na siebie włożyć. A na jeden raz kupować coś eleganckiego ciążowego się nie opłaca :-(
 
Evik, teraz są wyprzedaże, rzuć okiem na kiecki. Aktualnie dużo jest z podwyższonym stanem, bynajmniej nie ciążowych. Ja też planuję za jakiś czas poszukać czegoś, bo na wrzesień mi się przyda, a już jestem gruba. I pocieszę Cię: jestem dopiero w 11 tc., a mam już brzuch (!) i przytyłam. Mam nadzieję, że troszkę Ci się humor polepszy ;-)

Resztę pozdrawiam :-)

A dla Karolinki 100 lat :-D
 
reklama
Do góry