reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Karolince w dniu jej urodzin - Samych szczęśliwych pogodnych dni!!
Wiolinko - Nasze małe bąki zostają podczas naszej weselnej hulanki pod opieką dziadków:-)Ja mam zamiar ze dwa razy dojechać do domku na karmienie (coby mi cyce nie popękały;-))a resztę posiłków pozostawić w postaci mleczka odciągniętego-2 - 3 butleczki myślę,że małemu mlekopijowi wystarczą
Evik - Ja bym na Twoim miejscu poszła na weselicho, jeżeli oczywiście lubisz takie imprezki;-)Co do kreacji, to w zeszłym roku byliśmy na weselu, na którym były 3 znajome w 9. miesiącu ciąży:-)Stroje miały takie w miarę "normalne" np. bluzka z Orsaya z podwyższanym stanem i czarne spodnie.
Jak się miewa Pustkowo:-)? Lepsze w czerwcu, czy we wrześniu;-)?
 
reklama
Oliwii,Karolince iWojtusiowi 100 Lat z okazji ukończenia 2-go roczku ;-)

MagW Wyglądasz rewelacyjnie!!!! Śliczności zdjęcia :-) My jedziemy w piątek wieczorem nad Morze :tak: Juz doczekać sie nie mogę dzięki twoim foteczkom :-p;-) A śliczności Maj wygląda na foteczkach zerkająca zza drzewka :-)

agast i jak było na weselu? Hania sie wybawiła?

Evik i jak? zdecydowałaś sięiść na ślub? :)

Szkrabiku ty grubaaa? Ty jesteś taka szczuplutka,że nawet w ciąży rewelayjnie wyglądasz! ;-)


 
Dla Karolinki i Wojtusia wszystkiego co najlepsze w dniu 2 urodzin!!!

Mag- zdjęcia piersza klasa!

Wesele było super, ślub z reszta też bo odbył się w cudnie położonym kościółku w Podkowie Leśnej a wokół niego był piekny ogród. Hania bawiła sie super aż zaskoczona byłam że się nie wstydzi tylko ciągle chce tańczyć :-) Foty bedą potem.
 
hej!:tak:

Wszystkiego Najlepszego Dla Wojtusia w Dniu 2 Urodzin!!!!!:tak:

Dziękujemy bardzo,bardzo z Karolinką za wszystkie życzenia .
Karola kilka dni wstecz już przeżywała że będzie mieć gości,odliczalismy dni:-D
Z prezentów najbardziej ucieszyła ją piłka plazowa(kolejna piłka:sick::-D,potykam się w domu o piłki...)
Tort trochę nie wyszedł(jak miał),Maja podobna do Gardfilda:tak::tak::tak::-D...ale ogólnie było bardzo fajnie...:-D

255007.jpg


255006.jpg


255009.jpg


255008.jpg



MagW, dziękuję bardzo za fotki !!!Śliczne są...Ale laska Z Ciebie!:-):cool2::cool2:Wow!:tak:
 
Wszystkiego najlepszego dla Wojtusia!!!!!

Mag, Cola, zdjecia sliczne.
Cola, widac,ze Maja to Maja, sliczny torcik!
Mag, zdejcie z ZABA boskie!!!!!!!!!

Dziekuje za pocieszki nocnikowe, fajnie czytac, ze nie borykam sie z tym sama.

Wiecej nie nadrobie, brak mi zapalu, cos ze mna nie tak, chyba najlepszym rozwiazaniem byloby pojsc do psychologa, bo juz sobie nie radze ze soba, moimi uczuciami,schizami i tym wszystkim co mnie przerasta, ech, no ale nawet nie mam sil o tym pisac, jak znajde to napisze.

Przesylam buziaki!
 
Coletta- super zdjęcia, tort też :tak: a Karola chyba zadowolona z lali co?

Lila- przytulam mocno. Wszystko się poukłada tylko potrzeba na to czasu. Teraz jak juz nie musisz sie uczyc to masz więcej czasu na rozmyślanie, niestety :-(

A miałam Wam napisać jeszcze jedną rzecz, otóż wczoraj na tym weselu była moja ginekolog, która prowadziła moją ciążę :) Okazało się ze jest przyjacielem rodziny!
 
reklama
W imieniu mojego słodkiego dwutalka dziekuję za zyczenia urodzinowe!

Coletta- przekaz proszę Karoli najlepsze zyczenia urodzinowe, spełnienia marzeń, zdrówka i samych radosnych dni! A tort bardzo pomysłowy.:tak: I piłki powiadasz ( my mamy chyba 10 różnych piłek a i tak na placu zabaw najlepsze sa cudze)

Lila - trochę po czasie ale składam gratulacje z okazji obrony.

Agast - ale pięknie wyglądałyście na weselu. Hania jak zwykle zachwyca ale i Ty prezentujesz się nieziemsko. I sukienka Twoja bardzo mi się podoba. Ech jeszcze troche i ja tez wejdę w jakąś normalna sukienkę.

Mag - i znowu moge tylko pochwalić zdjęcia. Maja ma przesłodką tą buźkę z puckami. Zdjęcia plenerowe zachwycające.

Wiolinko - czuje się zdjęciowo dopieszczona. Wszystkie zdjęcia są super ale najlepsza jest Aga w stroju kapielowym
mamy!!!

Easy - jafny apart, wizualnie bardzo podobny do naszego. My mamy model S5600, ale kupowaliśmy go juz ponad rok temu więc Wasz pewnie jakis nowszy. w każdym razie fotki robi fajne!


Wojtka urodzinki obchodziliśmy już wczoraj bo dziś Filip szedł na nocke do pracy. Byli tylko dziadkowie ale myślę, ze Tuśkowi to wystarczyło. Tort u nas też nie za bardzo wyszedł (zamawiałam go za pośrednictwem mamy, a mam poprosiła moją siostrę i wyszło tak sobie - tzn smakowo OK ale wizualnie nie teges)
Wojtek dopiero dziś zapozaje się z prezentami bo wczoraj za dużo było emocji. Choć mega koparka strasznie przypadła mu do gustu i wczoraj z nią zasypiał.:szok: Poza tym dostał takie korale do nawlekania, samolot, klocki, zestaw do piasku, hulajnogę, kredki, spodanki, piłeczkę i kasę. Dziś od rana upychaliśmy to wszystko do szafy.:rofl2:
Od wczoraj też mam wrażanie, ze brzuch mi opadł albo urósł ( a może jedno i drugie). Julce chyba tam bardzo ciasno.

Jak uda mi się to wstawię jakieś fotki, chociaż większośc na kamerę była nagrywana.
 
Do góry