reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Frotko pewnie Cię to nie pocieszy, ale Hanka też nic nie je. Początkowo myślałam że to upały, ale dziś przecież chłodno, a ona zjadła rano kaszkę i pół parówki. Pewnie dzis będzie jeszcze banan lub maliny i kaszka na wieczór :-(. Nie wiem co o tym myśleć bo taki stan utrzymuje się już kilka tygodni. Wierzę, że nasze dzieciaczki zaczną niedługo jeść. Buziaki.

Ależ się wkurzyłam. kupiłam dziś krówki i ciasteczka zaglądam do torby i ich nie ma :-( , a taką mam chcicę. Musiałam zostawic je w sklepie. To już drugi raz, wczoraj kupiłam program telewizyjny i też gdzieś go po drodze posiałam. Mózg mi się kurczy w miarę jak brzuch rośnie!!!
 
reklama
Megan, Evik, dzięki za pocieszki. Ja tę wagę zniosę bez problemu, tylko się okrutnie boję, że ta anemia Mu wróci :( A tego to już bardzo byśmy nie chcieli :no:.

Evik, super wieści o Hani :) Mam nadzieję, że weszła na pokojową ścieżkę :tak:. I trzymam kciuki za rozmowę.
 
LILA GRATULUJĘ!!! ZDOLNA BABECZKA Z CIEBIE, OT CO! NO TO WYSYŁAMY TE BABSKIE BOCIANY! :-D CHYBA JUŻ MOŻNA :-p

Megan, miło, że piszesz, też ostatnio myślałam, co tam u Ciebie...
Mad, od dawna już myślałam, co by jakąś zmianę wprowadzić :tak: A jesli chodzi o Agę i o basen, to szczerze mówiąc mialam pewne obawy. Nie chodzimy na basen, jedynie okazjonalnie, czego z resztą bardzo żałuję. Bardzo dawno z resztą nie byliśmy, bo moja ciąża, teraz Gabi za mała... No i Aga zaczęła odstawiać cyrki przy myciu głowy. A wcześniej na basenie było super. W zeszłym roku ponadto latała do morza bez problemu. A w tym roku morza jakby się bała :confused: Do basenu biegała z piskiem radości, co więcej, skakała do nas z brzegu basenu, a do morza bała się podejść :dry: Chyba bała się huku i "niespodzianki", dokąd fala dopłynie... A w zeszłym roku sprawiało to jej właśnie frajdę... Tak więc nic nie wiadomo :-) I masz rację, to ją widać w tle, za Adamem i Gabrysią.
Frotko, no hotel rzeczywiście był super a ja wypoczęłam :-)

A DLA OLIWKI JUNONKI JAK NAJDŁUŻSZEGO CUDOWNEGO DZIECIŃSTWA!!!

Evik, cieszę się, że córa powoli Ci się poprawia. U nas natomiast od poniedziałku jest jakiś dramat. Dziś to pomyślałam, że może nie wybiegała się na dworze, ale jak napisałaś o tych dziadkach, to hmmmm... Aga od piątku do niedzieli była właśnie u dziadków i oni właściwie prawie nic jej nie zabraniają... Rzadziej ją teraz widują no i to ukochana wnusia... Mam nadzieję, że te jej wrzaski i humory to nie od jakiegoś choróbska, bo mi kapie z nosa i gardełko pobolewa. Chyba na weselu się podziębiłam. Zła jestem jak cholera, bo jutro wieczór panieński mojej siostry i nie chcę być chora!

A skoro zdjęcia tak Wam się podobają... :-)
zparasolkafz8.jpg

Karmimy siostrzyczkę
jogurcikusk9.jpg

Tu taki pocztowkowy wschód słońca :-)
wschodslonca2lo6.jpg

Kostium Mamy jest całkiem ładny
przedlustremuc2.jpg

A tu Aga z podstawowym wyposazeniem dwulatka:-) na basenie...
konewkaiy7.jpg

... i na plazy
naplazyam0.jpg
 
Dziekuje Wam kochane!!Bardzo!!Ale mialam stresa:no: Ale teraz mi jakos tak dziwnie, no bo co ja teraz robic bede jak nie mam nauki??:confused:Wiem, wiem, dziwna jestem:cool2:Teraz to by sie nam dzieciatko przydalo,bo do wrzesnia mam jeszcze rente,a jak nie bedzie ciazy to do jakiejs pracy by trzeba bylo, a Miszko do przedszkola za maly, do zlobka go nie chce...Ot takie moje male dylematy...Wiec lapie te babskie fluidki, lapie,bo owu tuz, tuz:zawstydzona/y:

Zdjecia przefantastyczne, dziubek Gabi boski!!

Reszte nadrobie, ale nie teraz,bo dzis moj dzien kapieli Miszka,
buzka!
 
Cześć

Chciałam bardzo podziękować ,za wszystkie życzenia urodzinowe,jest nam bardzo miło ,że jeszcze o nas pamiętacie.:zawstydzona/y:

Widziałam prześliczne dzieciaczki na zdjęciach i cudowne wakacyjne widoki.Bardzo ładne wszystkie dzieciątka,bardzo wydoroślały.:-)

LILA jeszcze tutaj Tobie raz pogratuluję bo nie ma co ,należy Ci się :tak:

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich i jeszcze raz dziękujemy.
 
Zaległe życzenia dla wszystkich dwulatków!!!
i dzisiejsze dla Oliwii:-)
samych radosnych chwil!!!

Lileczko gratulacje!!!

Wiolinko śliczniaste zdjęcia! ech...zazdroszczę:zawstydzona/y:

Easy aparacik robi cudne fotki:tak:

Frotko nie pocieszę Cię tym wiem ale rozumiem Twoje obawy. Magdusia podobnie wagowo 50 centyl a wzrost powyżej 97.
Na bilans idziemy w przyszłym tyg. więc będę wiedziała więcej i dokładniej.
 
reklama
Moc uścisków dla Kochanych Dwulatków : Agi, Natana, Igorka, Ingi, Bartka i Oliwii
Lila - G R A T U L A C J E!! przy okazji odsyłam, te nad wyraz skuteczne bociany, które nad naszym domem latają:-D
Evik - Cieszę się, że obojczyk Hani ok. Co do zachowania, to u nas jest baaaardzo duża różnica między tym jak mała jest ze mną a jak z kimś innym (np. dziadkami), więc ja czasami wolę być sama, niż korzystać z pomocy. Trzymam kciuki, żeby mężuś dostał pracę we Wrocku. Byłoby to na pewno z dużą korzyścią dla Waszej rodzinki. Słodki masz brzuszek:-) - Czy ja dobrze widziałam na zdjęciach Pustkowo:-)??
Wiolinko - Czy ja źle widzę, czy masz źle ustawiony suwaczek, czy Ci się dziecko nagle postarzało? Bo ja widzę, że Gabi ma 6 miesięcy, a wydawało mi się, że jest tylko dzień młodsza od Tomcia;)?Zdjęcia super!!!Udanego imprezowania! My idziemy na wesele 14 lipca i cieszę się na nie jak szczerbaty na suchary :D:D
 
Do góry