reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dzięki dziewczyny!
Wieści z pola walki są póki co optymistyczne. Maja wyraźnie lepsza, tylko ten kaszel straszny. A Lili i ja zdrowe. Aż dziw bierze. Męża rozwaliło 2 dni po Mai, Teściową dopiero po tygodniu bo twarda sztuka się trzymała...
Mamomisi - zdrowia jeszcze raz dla Emiśki a Tobie udanej imprezy!
Minko - bardzo bym chciała tę Twoją księżniczkę zobaczyć na zdjęciu. Wieki całe nie widziałam...:no: a musiała ślicznie wyglądać
Tiili - proszę o relacje z badania. Mam nadzieję że wszystko ok..
Szkrabik - dziękuję i doceniam, że mimo zakręcenia i padnięcia znalazłaś dla mnie czas i pocieszenie :*
 
reklama
Witanko

Sorki za małą obsuwę, ale jakoś mi ta końcówka tygodnia uciekła :sorry2:
Tak jak obiecałam,już pisze co i jak u nas. Dzidziuś wzorcowy, pomierzony z wszystkich możliwych stron, rośnie sobie zdrowo, i mały wiercipietek z niego :tak: Dostaliśmy potwierdzenie na chłopaczka, ewidentnie widać całe klejnoty, i córki nijak już tego się nie da zrobic :rofl2: Mamy nagrane całe badanie, zajefajna pamiątka. Wytrzymałam 16 minut leżenia i badania i musielismy przerwać bo poczułam, że film mi sie urywa...Zawsze tak mam jak za długo leże na plecach :baffled: No, ale najważniejsze zdążył lekarz pooglądać i nam pokazać, także kamień spadł mi z serca i dzidziol zdrowy :-)
Wrzucam aktualne fotki, te usg 3d nie za bardzo nam wyszło, bo mały ciągle sie ruszał, zasłaniał buźkę i obraz się zamazywał :-( Najlepiej było go jednak widać na zwykłym 2d.
Dziękuje Wam za wszystkie gratki :)
 

Załączniki

  • Image1ag.jpg
    Image1ag.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 32
  • Image3.jpg
    Image3.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 29
  • Image1 Agata.jpg
    Image1 Agata.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Coś mi tu władze forum wypominają, że rzadko się odzywam i powinnam spełnić swój obywatelski obowiązek i choć parę słów napisać.
A że okazja przednia to się podporządkuję...

MagW, Maleńka jest śliczna! Jeszcze raz gratuluję serdecznie :tak:
Obyście w zdrowiu trwały długie miesiące!
Tilli, i Twoja druga pociecha robi wrażenie :-) Wszystko pewnie przebiega dobrze, więc życzę kolejnych miesięcy do rozwiązania w zdrowiu i szczęściu!

Pozdrawiam Was bardzo, bardzo!!!
 
Tiili - no to super że wszystko w porząsiu u małego wiercipiętka! Ekstra te zdjęcia!
Easy - niezmiernie mi miło, dziękuję :-)

O Mai rzec, że lepsza, to nie rzec nic. Ona dostaje narastająco z każdym dniem takiego powera, takie szaleństwo po chacie odstawia, że jak mi tak przyjdzie z nią te 24 na dobę spędzać to niechybnie przyjdzie oszaleć. Ale to dobrze, dobrze :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Mag - super, że nareszcie pokazałaś nam Lilę :-). Śliczne wybraliście imię a sama mała osóbka przeurocza :tak::-D. No i fajnie, że Maja jest taką fajną siostrą

Tiili - gratuluję 2 synka :-). Z chłopakami jest fajnie :cool2:. W przyszłości będą nas na rękach nosić :happy2:
Super, że z dzidzią wszystko ok :tak:. Śliczne zdjęcia :happy2:

Mamomisi - dużo zdrówka dla Emilki :tak:

Beatusku - trzymam kciuki za zdrowie Igorka!

Wszystkich chorowitkom życzę dużo zdrówka! U nas zdrowotnie też nieciekawie :baffled:. P. wiecznie chory i często łapie chłopaków. Teraz chory jest Maciuś :eek:.
W zasadzie Maciuś nie choruje tak często. Teraz od kiedy poszedł do przedszkola to od września i października (kiedy miał zapalenie oskrzeli) nie był poważnie chory (miał tylko lekkie przeziębienie). Teraz ma antybiotyk, bo ma zawalone migdały i okropnie kaszle :-(.
Częściej za to choruje Misiek. Maciuś przynosi z przedszkola zarazki i sprzedaje je braciszkowi a sam jest zdrowy :eek:
 
Cześć. Choraskom zdrówka! Lilusi szczególnie! A Tilly ściemnia, najadła się tylko, brzucha prawie nie ma. Czyje zdjątka nam dałaś, chudzino? :-D Gratuluję!!!

Dobranoc, jak tylko odnajdę troszkę siły, żeby literki swoje ruszyć, pójdę się umyć i spać. Nie mam dzisiaj siły! Noc była ciężka, dzień szalony. Pa pa.
 
Tilli - rozczulające te Wasze zdjęcia :tak:
Natko - no i dla Was zdrówka!! U nas sytuacja odwrotna niż u Was. Emilka choruje a Tom jakimś cudem się jeszcze nigdy nie zaraził no i u nas tatuś nie choruje za to ja często od małej łapię jakieś choróbska.
Mag - Cieszę się, że Maja w lepszej formie. Chociaż power rekonwalescencyjny;-) może być ciężki do przetrwania. Jak mawia nasz znajomy dzieci chore, to jeszcze nie jest taki problem - są zmęczone, dużo śpią, ale najgorszy czas jest jak zdrowieją i zaczyna je roznosić energia ;-)Ale to dobrze...:-)

A my po weselichu...z kuligiem...i nie tylko :cool2:Idę odpoczywać....;-)Miłej niedzieli!
 
Witajcie!

Mag śliczna córcia! imię też piękne :tak:
Zdrówka dla obydwu pociech życzę.

Tilli niesamowite zdjęcia. Gratuluję drugiego synka! :-)
Macie już jakiś pomysł na imię?

U nas znowu jakieś brzydkie choróbsko się przyplątało. :-( Szymek był przez weekend u dziadków (bo ja miałam zjazd) no i wrócił z kaszlem i katarem.
Sesja się zbliża, a ja mam wrażenie, że nic nie umiem i stres mnie zaczyna zżerać.
Ponieważ taka zdołowana chodzę miałam nie zaglądać, ale nie mogłam nie skomentować foteczek Lilianki i Tilli-owego synka.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i idę dalej zakuwać korzystając z chorobowego snu Szymka :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lila zachorowała.:-( Rano zapowiedź kataru i parę razy zakasłała. Pognałam do lekarki. Póki co jest czysta ale niestety obserwuję jak to się rozkręca.Dostałyśmy eurespal mam nadzieję, że poskutkuje bo jak nie wizja szpitala... Jutro idę do kontroli z Mają i po konsultacji doniosę też maleńką do ponownego osłuchania.Dobrze, że to pod nosem.
Trzymajcie proszę kciuki...:-(
 
Do góry