reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

dzięki serdeczne :-),jutro juz bym mogła odebrać prawko ale..........mam tyyyyyle roboty (świątecznej)że chyba dopiero po Świętach wyruszę po odbiór...

Chciałabym złożyć Wam Wszystkim Życzenia Zdrowych,Pogodnych,Spokojnych,Szczęśliwych Świąt, Bogatych Gwiazdorów,Szampńskiej Zabawy W Sylwestra,iiiiiiii Szczęsliwego Nowego Roku :-D:-):tak::-D

tv/dvd- moja Karola ogląda często Mini Mini (czasem i po kilka godzin dziennie)latem o wile mniej i od czasu do czasu jakieś bajki na dvd oraz ....filmy przyrodnicze,natomiast na komputerze 2-3 razy w tyg. około pół godziny,lubi ubieranki i ma kilka gier z kolorowankami i zabawami logicznymi
 
reklama
125.jpg

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia ode mnie i mojej rodzinki!!!!
 
Paula, szalony kucharz wygląda tak: SZALONY KUCHARZ * REKLAMA TV * od SuperSprzedawcy (503840882) - Aukcje internetowe Allegro
Myślałam o tym, by go kupić, ale w końcu wybraliśmy co innego. Co do sytuacji finansowej, to u nas przyczyna jest taka, że mamy rozmaite dotacje, które najpierw wymagają inwestycji, a potem czekania na zwrot. No i to czekanie na ogół dotkliwie odczuwamy.

Mad, jestem największym wrogiem telewizji, jakiego znam :tak: Może dlatego, że Michał nadużywa i widok śpiącego chłopa przed telewizorem doprowadza mnie ciągle do maksymalnych nerwów. W każdym razie ja ograniczam, zdecydowanie. Ostatnio (z racji niechodzenia do przedszkola) jest tak, że Tymi ogląda poranne programy, czyli Jedynkowe przedszkole, tudzież Budzik. Jakoś mądrzejsze mi się one wydają od wieczorynek. Jak idzie do przedszkola, to na ogół ogląda na wieczór Franklina, sporadycznie jakąś baję telewizyjną. Często na tyle późno jest gotowy do spania, że nie ogląda nic. Gier komputerowych u nas póki co nie ma w harmonogramie dnia. Jeżeli się pojawią, to takie które będą mogły go nauczyć liter, liczenia czy innych takich.

U Mag wszystko ok. Dziękuje za gratulacje. No i wciąż jest bez netu stąd to milczenie.

U nas katarowo wciąż jeszcze, no i przede mną decyzja, czy święta spędzimy w domu i być może po nich wreszcie (po kilku tygodniach) gdzieś wyjdziemy, czy wyjdziemy na rodzinne spotkania w święta, a potem być może przyjdzie nam to odchorować. Wkurza mnie konieczność takiego wyboru. Obydwoje kończą już katary, ale pani doktor twierdzi, że Julka po katarze przez tydzień powinna zostać w domu.

Życzę spokojnych, zdrowych i niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia!
 
Mondzi dziękuję za linka z kucharzem.
U nas Szymek znowu przeziębiony i też stoję przed dylematem....

Wszystkim Czerwcóweczkom i ich Maluszkom Chciałabym Życzyć Ciepłych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
 
dzięki serdeczne za wszystkie odpowiedzi w sprawie tv/komputera. mam nadzieję na dalsze - przy okazji.


wam również - spokojnych, zdrowych (!!) i rodzinnych świąt

życzą mad
i (uwaga: produkuje się olka)... OLA:rofl2:
 
Witam się świątecznie

jak mijają Wam święta? Czy wszytkie choraski juz zdrowiutkie? Czy dzieci zadowolone z prezentów?

komp/tv- Roberto jak chodzi do przedszkola to oglada tylko wieczorynkę, w weekendy ogląda poranne bajki, komputer - gra chętnie w swoje gry: moje pierwsze ABC, Tomek i przyjaciele, mimimini, ale przed właczeniem kompa mówię mu kiedy kończy i nie ma problemu jak proszę aby wyłączył kompa.

mondzi - Agatka tfu tfu aniołek kochany, je, śpi i chwilka aktywności. Roberto jest kochanym starszym bratem, na razie nie ma oznak zazdrości. Ale za to bardzo potrzebuje kogos z nas do zabawy, jak jest w domu nie portafi się sam bawić,a le jak wraca z przedszkola to wtedy nie ma problemu. A ja jakos nie mam pomysłów na zabawy :-(.

pozdrawiamy serdecznie
 
Witam po świętach. U nas było na tyle owocnie, że właśnie zmuszam się do picia smecty... Nie wiem co się porobiło, ale wesoło nie jest. Zakładam jednak, że do jutra przejdzie, jako że umówiłam się na masaż - pan ma przyjechać do domu :-), więc pełny komfort dla matki karmiącej. Żebym tylko wytrwała godzinę :tak:

Święta u nas bardzo rodzinne. Tak bardzo, że w sumie to trochę mnie zmęczyły.
Tymek bardzo przeżywał śpiewanie kolęd i kilka nawet załapał. Jula dzielnie zniosła wszystkie imprezy. Pięknie zjadła opłatek - w szoku była niezłym, bo ona wciąż na cycu tylko. W sumie to lubię Boże Narodzenie. Pierwszy raz u nas na Wigilii było na tyle lajtowo, że nikt nie płakał. A to ważne.

No i chyba dzieci mam w miarę zdrowe... Ciekawe jak długo...
 
hej

witam po świętach.
Nawet czasu nie miałam żeby wpaść złożyć Wam życzenia. W wigilię byłam w pracy a od pon do wtorku siedziałam po godz. bo w tym wyjątkowym okresie niestety mamy niezły w robocie sajgon.
No ale żeby zdąrzyć to składam Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne już teraz, aby ziściły się Wasze marzenia, Abyście żyły w szczęściu, zdrowiu i aby Wam się w tym nadchodzącym Nowym 2009 R wiodło jak najlepiej.

Mateusz miał zapalenie płuc. A no przykulało się cholerstwo. Zaczęło się od kataru i lekkiego kaszlu a skończyło na braku możliwości swobodnego oddychania ( z lekka mówiąc). Jak tylko dojdzie do siebie musimy zrobić mu badania by wykluczyć lub potwierdzić alergię wzięwną. M. ma w tym okresie tzw sapkę, szybko się męczy, non stop kaszle także cosik tam z nim nie tak. Najstraszyli mnie astmą także jednym słowem jestem niżle zestrachana.
A ja głupia myślałam, że z jego zdrowiem będzie już teraz lepiej.

tv/komputer. Bajki ma swoje ulubione ale gdy jest chory nie ukrywam nic mu się nie chce i najchętniej to by cały dzień wlepiał się w ekran. Oczywiście nie pozwalamy mu na to ale nie ukrywam lubi sobie cosik w tej tv pooglądać.
gry jego ulubione to wyścigowe. Nie zawsze, nie każdego dnia ale lubi tymi motorami pojeździć:sorry2:

oki zmykam
aa
Mondzi na sylwka idę z siorą i jej małżem.Się mi przypomniało, że pytałaś
 
reklama
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
niech więc złe chwile zostaną za nami.
Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia,
radości a przede wszystkim morze miłości!
 
Do góry