reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Cola - super, że zdałaś :-). Wielkie gratki :tak:

Macie już prezenty świąteczne? :confused: Ja dla wszystkich już mam oprócz ..... maluchów :baffled:. I jeszcze zastanawiam się co kupić. A Wy co kupiłyście?
 
Cola ja również dołączam się do GRATULACJI !!! :-) Fajny prezent na święta dla Ciebie :tak:

Natko w tym roku nie szalejemy z zakupami jak w zeszłym (tzn chodzi o Mikiego) i dostanie po 1 prezencie od każdego. Od nas hulajnoga, od babci duże wiadro klocków ekologicznych drewnianych, od chrzestnego będzie gra wypatrzona przez Mikulca w tv:baffled: Hop Hop żabki i zapas ciastoliny, od prababci zestaw z bajki Cars (w dalszym ciągu hit u mojego smyka) warsztat naprawczy, o co teściów i chrzestnej to nie wiem...

P.S Mondzi nie wiesz co tam u Mag słychać? Wyszli już ze szpitala?
 
Mag- ogromne gratulacje. Cóż za wspaniały prezent świąteczny!!! mam nadzieje, ze obie czujecie się dobrze.

Cola- zyczę szerokiej drogi, łagodnych zakrętów i wypasionej fury:tak: Gratuluje

Mamy wyniki kału Julki - candida albicans +++, w czerostopniowej skali. :-:)-:)-( A jeszcze w maju kał był czysty.

nasza rodzinę zaatakował katar, męczymy się w trójkę Wojtek, Julia i ja a i mąz cos kicha...



 
reklama
Rita, no to wyniki Julki chyba dość przyłamujące :-( Czy mogła się zarazić od Wojtka? Masz jakiś plan działania?

My dziś na drugie ćwiczenia z Julą jedziemy. Jeszcze ma resztki kataru i zastanawiałam się czy nie odwołać, ale chyba pojedziemy. Po ostatnich ćwiczeniach pani chyba była lekko zdziwiona, że dostaliśmy skierowanie na rehabilitację, ale ja sama widzę, że mimo sporej siły Julii, coś z tymi rączkami jest nie do końca w porządku.

Mag
, jak Maja w roli starszej siostry? Odnalazłyście się już w nowej sytuacji?
 
Do góry