reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
yo!
Agast - zdrowiej! podobno ten szajs wszędzie teraz panuje :no:
Czarnulko - Emilce zdrówka! Ja tam już zapomniałam, ale podobno obie ze starszą siostrą byłyśmy bardzo bojowo do tej młodszej 6/7 lat nastawione.To minęło gdzieś po nastu latach:tak::-p
Sewa - gratulacje dla Jędrka za nocnikowe sukcesy! Co do wyjścia...to hmm. jak wyszłam z pracy w okolicach 16 okazało się, że jak już odkopałam ze śniegu swój wóz, to droga do domu (zwykle koło 5 minut) zabrała mi dobre pół godziny - tak nasi sądeccy kierowcy zareagowali na atak zimy.. W sumie im się nie dziwię, bo ostatnia moja jazda w takich warunkach zakończyła się tak, że jeszcze do dziś spłacam raty za skasowane puncio...(jeszcze dwie:sorry:) Za to jutro mam wolne i umówiłam się z córką na sanki :-D
Evik - zuch aniołek!
Wiolinko - "nasza" niby budowa to niby jest...serca do niej nie miałam...obecnie przechodzę autosugestię na przekonanie ...Dom stoi, przykryty dachem, oszklony, chyba najwyższa pora na zaangażowanie ;-) Najśmieszniejsze to odkrycie, że projekt GLX 53 nosi wdzięczne imię MAJA :tak: (odkryliśmy to, jak już dom po części stał a Maj już pojawił się na świecie...wierzę w znaki, wierzę, że jest szansa, byśmy byli tam szczęśliwi...)
duz_0.jpg

Ale heca, że Aga już czuje zew nauki :tak:Po kim to ma???:-D
 
Hej
icon_smile.gif


Ja wpadłam pokazać obiecany kubeczek który dałam mężusiowi na urodzinki
icon_smile.gif
w real wygląda jeszcze lepiej bo fotki nie wyszły najlepiej
icon_wink.gif


obie stronki kubeczka
icon_smile.gif


b17c77e0.jpg

997dc663.jpg


Przez weekend mnie nie będzie bo jutro urodzinki tescia a w Niedziele robimy małą imprezke urodzinkową mojego m
icon_smile.gif


papa
icon_smile.gif
 
Czarnulko przepiekny kubek, gdzie go zamwialas, ile kosztowal?????Super prezent!
Mag, czekaj, czekaj, czy to znaczy,ze Ty tez stawiasz dom, tylko z mniejszym zaangazowaniem??A to zdjecie domku to co to??Twoj domek czy taki sam budujecie??Ja nic nie wiem:zawstydzona/y::sorry:
Eviku, no wlasnie smutna troche, ale sie nie dziwie, tyle obowiazkow na Twoich barkach, pewno jestes przemeczona, dzielna dziewczyna z Ciebie, duzo sil!!!
 
poohswinterpartyss.jpg
ALEŻ BYŁO PYSZNIE !!!
Maja zrobiła ze sto orłów, z 10 razy zjechała, na koniec zaliczyła brawurową glebę, i dostała w twarz śnieżką, bo jej zdolna matka takiego ma "cela" :zawstydzona/y:

Liluś - wkleiłam projekt domu, który buduje"my".Inwestorem jest moja teściowa, miejsce "nie moje", toteż czułam się wmanewrowana w nieciekawą sytuację.. ech długa historia :baffled: nie na forum :sorry:
 
Czarnulko, dzieki za linka, Ty to fajnie zaprojektowalas, ja tak nie potrafie, a taki fajny prezent moglby byc:sorry:
Mag, no ale teraz choc cokolwiek wiem;-) TY serio piszesz o tych zabawach na sniegu??U Was tyle sniegu??Ja jakos ostatnio nie odgladam wiadomosci i pogody:sorry: To wklej jakies fotki jak robilas, ale fajnie:tak:
 
Lileczko jak chcesz to dla ciebie zrobie taki skrapek na kubeczek :-) tylko musisz mi wysłać fotki na emaila ;-) Ale zrobie go dopiero po Niedzieli ;-) To prezencik sie uda ;-)
 
Naprawde Czarnulko??Bylabys tak mila??To podaj mi na priva Twoj e-mail, a gg nadal masz takie samo jak wczesniej??
 
reklama
MagW, no to trafiliście z tym projektem :-D:tak: Zazdroszczę Wam takiego zaawansowania... Zimę słyszę macie jak się patrzy, u nas Bogu dzięki jeszcze tak nie jest, jak już mi strop zaleją, to niech sobie i popada. A niech tam. Ale na razie nie potrzebuję śniegu w takich ilościach... :tak:
Czarnulko, kubeczek super!
 
Do góry