reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dla Emilki wszystkiego co najlepsze!!!

Mondzi lecimy we wtorek . A więcej nas nie przyjedzie bo po pierwsze to nie te dni cyklu. Właśnie na wyjazd trafi mi się @ niestety:wściekła/y:a po drugie to nie jest dobry moment:-( w ogóle nie wiem czy kiedykolwiek będzie.
oby Tymkowi szybko już przeszło choróbsko!!!

Easy jejku jakie fajowe włosy ma Mary :tak: chciałabym żeby moja mała pindka już miała takie ale póki co niemowlakowe są;-)

Aletko dziękuję za fotki!:-) dzieciaczki śliczne! i taaaakie już duże!

Kurcze mała ma zatwardzenie:-( dałam jej czopka i tak płakała, że szok normalnie. trochę podziałał ale to za mało:-( dałam śliwki suszone ale co jeszce można zrobić ???może macie jakieś skuteczne sposoby???
 
reklama
Magdulku u nas działaja surowe jabłka, no i picie rozcieńczonych soczków, oby Madzi się polepszyło.
Easy Marysia cudna!:-)
 
Elo :-)

Agast, jest szansa, że po 16 lipca będę mogła Ci siedzonko skopać, albowiem mam urlop, a część wyjazdowa do tego czasu powinna się skończyć :-)
Nie zapomnij przesłać dalej tej bluzki, ja też poproszę :-p
Fajna Hania z uszami :-D

Biesy, wszystkiego najlepszego dla Twojego synka, spóźnione, ale szczere :tak:

Bardzo dziękuję w imieniu mojego 2-latka za wszystkie życzenia urodzinowe :-)

Mamomisi, ucałuj swoją 2-letnią panienkę od nas :tak:

Easy, no bez dwóch zdań: śliczne jesteście. Obie :-D
Aha no i przyznam Ci się, że co prawda u mnie to już po raz trzeci (jeśli nic się tfu tfu nie wydarzy), ale też zdecydowanie zbyt dobrze się czuję. Chyba umówię się do gina już na przyszły tydzień, bo mam wizje różne straszne :zawstydzona/y: Babie to nie dogodzisz: jak rzyga, to narzeka, a jak nie rzyga, to się martwi :-p

Dobranoc ;-)
 
Emilko, sto lat :)

Easy, daj znac po wizycie. Myślę, że to rzyganie to całkiem ok - przecież nie wszystkie tak mają. Będzie dobrze. Mary śliczna.

Mondzi, zdrówka dla Tymka.

Evik, dla Hani też. I mam nadzieję, że dostaniecie pozwolenie na wyjazd na wakacje.

Magdulku, a to Magdusi pierwszy lot, tak? Ale Wam fajnie, że się spotkacie :-).

Idę, efektywna stopa podatkowa mnie wymęczyła. Szukałam tej cholery półtorej godziny w sieci a jak już znalazłam, to mi się pomerdały funkcje w Excelu. Ale już mi się nie chce - 8 godzin w szkole i teraz jeszcze ponad trzy w domu - wystarczy. Niedziela jest!
 
Składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe, najpierw zaległe Tymkom i dzisiejsze Emilce.

Wszystkim choraskom dużo zdrowia.

Właśnie wróciliśmy z weekendowego wypadu, było ok, ale wróciliśmy z podejrzeniem grypy żoładkowej (może cudem to jednak zęby) i czekamy czy ospa się wykluje ... kocham odpowiedzialne mamy, które na zlot zabierają chore dzieci i jeszcze reszty nie ostrzegą

Easy
jesteście boskie.

Easy Szkrabiku, oby mdłości Was nie dopadły.

Agast Hania dokładnie uszy musiała widocznie wyczyścić

Eviku duży buziak dla małej kaskaderki. Oby szybko jej przeszły wszelkie dolegliwości

Aletko dziękuję za zdjęcia super wyglądacie.

A tak wyglada Maj po powrocie ze spaceru:
 
Frotko tak to będzie pierwszy lot Magdusi. I mam pietra z tego powodu jak nie wiem co!
A jeszcze zanim wylecimy musimy jechać 7 godzin samochodem (bez klimatyzacji) w taki skwar.Ech...mam nadzieję, że jakoś to będzie.

Minko dzięki!!! spróbuję w nią wciskać jabłka,a moze kompot z jabłek ugotuje.
 
balloonsez2.jpg


Mondzi i Evik - dużo zdrówka dla Waszych skarbów. Łączę się niestety z Wami w chorobie bo i Maj mój dzisiaj zaniemógł. Na szczęście to nie tak poważne sprawy jak u Was raptem katar po pas (nie nadążam podcierać noska) i kaszel. Zbadanie dziś w wielkiej histerii pacjentki przez własną ciotkę wykazało, że wszystko ok, więc nie mam podstaw by się zamartwiać. Na szczęście.
Easy - no prześliczne jesteście!! Nie martw się nierzyganiem, co? Lekarz ci powie to samo co ja :-p
Agast
- niezły pomysł na oryginalne kolczyki...:-D
Naya - dołączam się do próśb o kilka słów o Was...Pozdrówki!
Asioczku - niesamowicie wygląda Twój Maj po spacerku ! :-D:laugh2: Odwrotnie proporcjonalnie do szyku swojej garderoby:-) ale chyba i tak lepiej niż...
surprisewl8.jpg

prawda??:-p
Junonko, Paula - a co u Was?
Beatko - ależ dzielny ten Twój smerf! Maj taką dziką jazdę odstawił dzisiaj przy głupim (!) osłuchaniu i sprawdzeniu gardła że podziw dla Mateuszka rośnie i nadziwić się nie mogę! Buziak dla niego!
Magdulku - my naszą wyprawę nad morze (700km) planujemy realizować nocą, ale przyznam, że też mam sporo obaw. Fajnie, że tak mało czasu dzieli Was od wyczekiwanego spotkania. Na pewno wszystko będzie dobrze! Co do zaparć to moja teściowa uparcie wierzy, że kupka Mai pojawia się bezpośrednio po podaniu jabłka, czemu się nadziwić nie mogę:happy:
Aletko - dzięki za zdjęcia :*

U nas trochę zamętu. Okazało się, że organizacja pobytu nad morzem w bieżącym tygodniu była mocno po-NIE-wczasie i naprędce zaczęliśmy korygować plany. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że już 10 czerwca będziemy nad morzem. Nie ma tego zaś i dobrego co by na złe nie wyszło, bo z mężem prawie na pewno nie. Z kolei urlop lipcowy utrzymany w mocy więc tego roku mam szansę naprawdę się wybyczyć. Przy okazji okazało się, że nie bardzo mam co do mojej urlopowo-letniej walizki zapakować tak więc korzystając z wolności (rodzinka na działce) popołudnie posobotnie spędziłam na owocnych zakupach w EuropaPlaza (hehe w N.Sączu) - brzmi jak „centrum w Koziej Wólce", nie? hehe W każdym razie - strój kąpielowy, dwie bluzki, sukienka i klapeczki zdecydowanie pozytywnie wpłynęły na moją psychikę i uczyniłam zobowiązanie takie seanse naprawcze praktykować. Ja to niestety z tych, co garderobę zmieniają raz na 5 lat z wrodzonej awersji do plątania się po sklepach i konieczności rozbierania się co chwila:-pno i z powodu braku towarzystwa i wsparcia w wyborach przede wszystkim...
dobranoc

 
DLA PIOTRUSIA MEGAN( hop,hop,co slychac Megan??)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU DRUGICH URODZINEK!!ROSNIJ DUZY I BADZ SILNY!

Mondzi, oby do przodu i ku zdrowiu!
MagW - gdzie Ty taka fote wynalazalas??:szok::-D:szok:
Asioczku, cora pelna wdzieku!Nawet z brudna buzka:tak::-)
 
Dla Piotrusia, Starszego Brata, wszystkiego najlepszego: zdrowia, radości, miłości...

Magdulku, no ja właśnie pamiętam, że pisałaś kiedyś, że Madzia będzie chyba jedynaczką... No ale pisałaś też ostatnio, że Cię trochę na bejbika zbiera... No i tak sobie połączyłam te dwie wypowiedzi i jakaś taka nadzieja we mnie wstąpiła ;-) Co do lotu samolotowego, to na pewno sobie poradzicie. A w samochodzie... Warto wyjechać wcześniej, tak by mieć zapas czasowy i w razie czego móc się zatrzymać. Trudna podróż przed Wami, ale jaka ważna i piękna. Bawcie się dobrze.

Asioczku
, no i jak Maja? Co z tą grypą? Udało Wam się ją pokonać?

MagW i Wy też zdrowotnie niedomagacie? Całuski dla Chorutkiej.

U nas chyba lekka poprawa. Ostatnia gorączka była wczoraj przed południem :-) No i apetyt chyba Tymkowi wraca, bo dzisiaj próbował nas z łóżka ściągać pod pretekstem sikania. Gardło go nadal boli, bo je dużo mniej, skórki odpadają... Ale i tak jest wyraźne światełko w tunelu.
 
reklama
Dla Piotrusia Megan moc najlepszych życzeń z okazji urodzinek.

Mondzi mam cichą nadzieję, że jednak to nie grypa ( od wczoraj od 17 pampers pusty) niestety problemy brzuszkowe wymogły powrót do pieluch - apetyt Maja ma znakomity więc może to oblizanie szyszki i tarasu doprowadziło do rozstroju) teraz czekam czy ospa sie wykluje okres wylęgania się choroby to 10 - 21 dni średnio 2 tygodnie czyli idealnie mozemy spodziewac sie, ze urlop bedziemy odwolywac....

MagW - Maj na szczescie tylko siebie brudzi i to delikatniej
 
Do góry