reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Tymku, rośnij duży na pociechę Rodzicom i ku własnej radości. Wszystkiego najlepszego :)))

Spadam do szkoły :wściekła/y:
 
reklama
Dla Tymusia Szkrabikowego wszystkiego co najlepsze, zdrówka i dużo uśmiechu!

A teraz coś co mnie tak rozśmieszyło z rana ze az zdjęcie zrobiłam. Generalnie to najważniejsze zeby mieć czyste uszy, hehe. Dodam może ze Hania chodziła tak jakies 30 minut :-D

czysteuszydr5.jpg




 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SZYMKA BIESY, TYMKA MONDZI ORAZ DLA TYMKA SZKRABIKA!!!
NIECH WAM CHŁOPAKI ROSNĄ ZDROWO!!!!
 
Hej kochaniutkie ;-)

Przyszłam się zameldować hehe ;-) Wczoraj mnie nie było za długo bo nie miałam cały dzień prądu i dopero wieczorkiem włączyli,a więc tylko was podczytałam bo cały dzień lataliśmy z dzieciaczkami i nie miałam juz siły bo reszte wyczerpał ze mnie mąż :-D;-):-p:cool2:

Dzisiaj też mnie nie będzie bo jadę z mężusiem na motorku do koleżanki na ślub kościelny,ale tylko na mszę i życzenia :-) Odprowadza ich razem z nami około 100 motocykli ;-) No i do teściowej na dziń matki idzieeeemy hmmm... :eek: Ja do mojej mamy tylko zadzwonie z życzeniami :-(
Jak starczy mi jeszcze sił to zajże wieczorkiem ;-) Oczywiście jak moj m mnie nie wykończy hahaha :laugh2::laugh2::laugh2: Bo ostatnio się troche docieramy :-D:-p:cool2:

Moja Emilcia coś marudzi i płacze ciągle :-(Chyba ząbeczek się jakiś przebija :baffled: Ciekawe czy teściowej dadzą popalić jak nas nie będzie przez 3 godzinki :baffled::happy:
 
Tymku wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj:-)

Agast super zdjęcie:-D

Już żyję wyjazdem:tak: odpoczne od upałów przez kilka dni;-)
 
Jeszcze raz dziękuję za pamięć o moim Tymciaszku :) Miło nam było :)

Szkrabiku
, dla Tymonka najlepsze życzenia urodzinowe. Niech rośnie zdrowo i radośnie. Dziękuję za wczorajszego smska.

Agast, zdjęcie Hani super. Jednak inwencja naszych dzieciaków jest całkiem spora już w tym wieku. Jak było na imprezce?

Magdulku
, kiedy jedziecie? No i tak po cichu liczę na to, że może wróci Was wiecej :-) W końcu Anglia niedawno zaowocowała u Szkrabika pozytywnym testem, więc może i u Was...

Lila, tort... hm... no jakby to powiedzieć... Zakalec wyszedł... Masa budyniowa ok... Michał poleciał do sklepu po gotowe blaty biszkoptowe, zapomniał kasy, musiał iść jeszcze raz... w efekcie wykończenie tortu zajęło mi może z pięć minut :zawstydzona/y: Ale był kolorowy, w miarę smaczny, no i we właściwym dniu :-p
No i w ogóle nie było tak całkiem źle... Daliśmy Tymciowi zjeżdżalnie, od babci dostał taki mały warsztat z młotkiem... Zabawa była super... O 18.00 mieliśmy Mszę za Synka, na którą przyszła rodzinka w ramach urodzinowego zaproszenia. Wzruszyłam się, a jakże. Potem przyszła chrzestna z mężem na torcika... A później był już wieczór...

Natomiast nie ma za bardzo poprawy z Tymciowym zdrówkiem, tylko my jesteśmy już bardziej wycwanieni i regularnie dajemy leki przeciwgorączkowe. Dzięki temu nie osiągamy czterdziestu stopni i nie ma tego okrutnego stresu. W każdym razie chciałabym już spać z samym Michałem (boję się dać Tymka do osobnego pokoju i odkąd ma gorączkę śpi z nami) i wreszcie jakoś się wyspać, ze o innych atrakcjach nie wspomnę;-)
 
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA TYMKA, SZYMONKA I TYMKA Z OKAZJI DRUGICH URODZIN, ZDRÓWKA, RADOŚCI I SZEROKIEGO UŚMIECHU!!! :-)
Gratulacje dla Easy i Szkrabika, życzymy bezproblemowych 8 miesięcy, niech Brzuszki pięknie rosną a Fasolki wzorowo się rozwijają!!!
Jeśli kogoś pominęłam ogromnie przepraszam ale ja kompletnie nie na bieżąco:zawstydzona/y:
Aaa, i jeszcze pięknie dziękuję za wszystkie zdjęcia, które do nas docierają na maila. Obie z Nadią uwielbiamy je oglądać :tak: Oczywiście prosimy o więcej!:-)
 
reklama
o nie naya, jak już się pojawiasz to napisz co u Was!! Wszystkie tu zastanawiamy się co u Was słychac i jak Wasze zdrowie.Buziaki!

Mondzi- na śłubie było super. Młodzi przebrani byli w stroje w stylu "Księstwa warszawskiego" i wszystko było w tym klimacie. Na ognisko idę dopiero po 21 ale cienko to widzę bo w Warszawie burza za burzą :/
 
Do góry