reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

hihi, babeczki moje dostalam ta prace, dzwonila babka co wczoraj mialam interview i pytala sie czy chce no i raz kozie smierc ide :-) zaczynam we wtorek, w poniedzialek musze jakies papiery podpisac itd. wow, mezus juz do mnie leci, ale go zaskocze :-) teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilam. Ale mi sie wydaje ze to bedzie fajne doswiadczenie. Przynajmniej na staz, jak sie okaze ze to nie dla mnie to nie zostane u nich i juz. W najgorszym razie rok ale co ja gadam teraz musi byc fajnie, skoro sie juz zgodzilam. I jedno jest tam fajne ze jest duzo ludzi wiec jak ktos mi nie przypasi czy jak to zawsze moge z nim nie gadac, hehe. No i wiele narodowosci tam jest ze tak powiem a ja lubie w takim srodowisku. to sie podjaralam. Tylko teraz patrze na ALunie i mi lzy sie kreca w oczach-calymi dniami bedzie w przedszkolu a ja w robocie. o rany i jak tu babie dogodzic.
 
reklama
Musiałam 3 stronice wstecz żeby sie do wiedzieć co tam u naszej anni
HAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
Dziewczyny, siedzę tu i pisze do was, czytam sobie a moja kochana Tami zrobiła KUPE!!! sama bez czopka, bez pomocy lewatywy czy czego! S A M A teraz właśnie po raz pierwszy od 8 tygodni :) iiiihhhhaaaaaaa :d


Gratuluje anni- idę przewinąć Księżnę :p :*
 
Ostatnia edycja:
Gratki Sorga!!!!! Ucałuj Dzielną Dziewczynkę! Oj pamiętam jakie to szczęście, pamiętam.

buziaki i miłego dzionka!
 
Izka, suuuperaśnie.:-D:tak: Cieszę się bardzo, zobaczysz jak będzie fajnie.:tak:
Sorga, całusy dla małego zasrańca.:-D Też pamiętam te stresy...
A powiedzcie mi Mamuśki nocnikowych dziewczyn - czy Wasze Panny też tak sikają z rozbrygiem???:eek: Magda nie lubi nocnika, sika do kibelka i ma taką miękką nakładkę, ale do tej pory jeszcze się nie zdarzyło aby zsikała się normalnie do środka. Pierwsze siknięcie idzie normalnie jak fontanna i zasikana jest podłoga, majtki i rajstopy, deska i podkładka.:-D Dopiero ciąg dalszy idzie już normalnie do kibelka. Normalnie jak chłopak.:eek: Nie wiem czy to normalne, czy też moja Magda to taki ewenement jest.
 
Sorga gratki dla Tami

Dzagud u nas nie ma problemu z sikaniem,czy nanocnik czy na kibel fontanny nie robi,za to oduczyc jej nie moge od pieluchy na noc,w dzien bez problemu
 
Izka - GRATULACJE!

Sorga - dla ksieznej i jej kupy takze ;-)

Dzagud - u nas bez rozbryzgu.

U nas srednio ciekawie. Ostatnie wydarzenia odbily sie niestety na chorobie Kota. Mam nadzieje, ze uda nam sie zdusic w zalazku. Dzis juz jest lepiej.
 
Ndchodzi u nas przełomowy tydzień. 19 wyniki z przedszkola pierwszego wyboru, 20 z drugiego i 21 z trzeciego, 22 mój szef ma rozprawę i przyjeżdża gość u którego aktualnie dorabiam i mam nadzieje że mi zapłaci za ostatnie 2 miesiące a 23 szczepienie i ważenie Tami.
U nas żadnych kryteriów w przedszkolach jakoś nie ma upublicznionych, z wyj. warunku zatrudnienia i pierwszeństwa samotnych rodziców i rodziców bliźniąt. Nie pamiętam czy wam pisałam ale w przedszkolu mojego 1- wyboru jest sekcja szermierki, i to taka prężną że na zawody jeżdżą i w ogóle. Uważam że to piękny sport i bardzo bym chciała żeby Eryczkowi się udało :D
Mam doskonały humor i dzieki kupie Tami a i dzięki temu że Kot zabrał Tami na spacer (Eryczek u dziadków) i po raz pierwszy od X czasu byłam po prostu sama- posprzatałam i zrobiłam co nieco koło siebie przy akompaniamencie Pink- dobrze mi :) Tami teraz się bawi na macie i próbuje małpie zabrać banana^^ a Kot poszedł do roboty. Pogoda piękna:)

Fantazja a co tam u was się dzieje? Podjęłaś jakieś kroki?
Dzaugud Eryk nigdy ani do nocnika ani podkładki się nie przekonał, odwala akrobacje na desce i jest z tym szczęśliwy. a jak ja na dworze wysadzałaś to rozbryzg tez był? Ja bym podpytała pediatry przy najbliższej wizycie.
dorotko ciesze się że samopoczucie lepsiejsze i że możesz pracować- wiem jakie to ważne:) całuje mocno brzusio Twoje kochane:)
Esia fantazja, Dzagud gratuluję sukcesów nocnikowych!
toska czekamy i czekamy, nie zaciskaj tak tych nóg kobieto :D
 
reklama
Sorga, napisalam na smutach na zamknietym. A w szczegoly nie chcialo mi sie zaglebiac...to tylko szczegoly ;-)
 
Do góry