reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Katar nadal jest ale juz mniej... Nocka kolejna dobra.
Tylko pogoda się zepsuła, leje u nas od rana.
Wczoraj po południu urwałam się sama do centrum handlowego, jak ja nie lubię takich zakupów i zawsze jestem mega zmęczona to wczoraj jakoś mi tak samej przyjemnie było i obkupiłam się troszkę. Nic dla Zu, wszystko dla mnie:-D

Z tymi moimi plastrami to może jest tak że wybrałam złe miejsce, bo przykleiłam na pupie. Ciągle się stresuję z tym odklejaniem. ale jak zdejmuję spodnie to mi gdzieś tam zachaczy. Żadnego komfortu nie odczułam, a raczej dyskomfort, i napewno seksu nie będzie w tym miesiacu. Nie wiem sama już jak się zabezpieczyć, liczyłam na wkładkę ale jeśli wyjdzie że nie mogę mieć to nie wiem:no:

Esia ja zjadam czasem nawet całe pudło (litr) lodów:tak: I tylko wieczorem jak Zuzu śpi, bo by mi podżerała. No i potem wyję do męża jak mi ziiiiimnooooo:-D

Elmaluszku musisz sobie jeszcze raz zainstalować picasę, ale login i hasło wpisujesz po staremu. Mocno kciuki trzymamy, ale z drugiej strony szkoda, bo jak pójdziesz do pracy to czasu dla nas będziesz miała mniej;-) Nie, nie, kciukasy odpalone....:tak:
Oby zębiska już Ci nie dokuczały. Sama jestem ciekawa czy ta maść zadziała.

Dzagud gratuluję kolejnej modelce. Oczywiście wątpliwości żadnych nie miałam ze Weronika się dostanie. Jak już pisałam mocno zazdroszcze takiej sesji, musze gdzieś poszukać u nas i porobić Zu kilka takich fajnych zdjeć.
Zdolna Madzia... Na główkę z łóżeczka, moja by na to nie wpadła;-) A tak serio to mam nadzieję że nic się nie stało i głowa nie obita:tak:

Toska powodzenia z lekarzami, napewno wszystko będzie git i nie ma co się martwić. Buziaki:tak:

Kotek fajnie że chrzciny się udały. I mieliście Laury imieninowy dzień bardzo pełen wrażeń. super, dzieciaki uwielbiają takie zamieszania i tyle atrakcji. Buziaki dla dziewczyn. A katary juz sobie poszły, zdrowi wszyscy już jesteście?
Kciuki za pogodę odpalone, ale tu chyba nie mamy dużego pola do popisu;-)

Gusia my przełożyliśmy bilans na póżniej z powodu kataru, więc nie wiem jeszcze jak to wygląda. A na gadanie Miko ma jeszcze czas, wiec spokojnie. Przyjdzie i na niego pora. Naprawdę dużo dzieci w tym wieku mało jeszcze mówi.

Olla nie chwal, nie chwal, to już usaliłyśmy:-D Jeszcze pewnie niejedna taka histeria przed Wami;-)

Aniajw naprawdę tak daleko macie plac zabaw?

Izka a kiedy te twoje egzaminy kolejne? wyrobisz się przed najazdem rodzinki?​

Gingeros gratki dobrej drogi w odpieluchowaniu. Ależ zazdroszczę.

I już muszę zmykać bo Zuzu mnie pogania. Miłego dnia.
 
reklama
Anielka, ta agencja ma swoje siedziby w różnych miejscach i na ich stronie jest podane kiedy gdzie będą. Wiem że we Wrocławiu są w Wytwórni Filmowej i chyba nawet w ZOO. Jak chcesz to Ci podeślę konkret.:tak:
He, he, wczoraj mi Weronika opowiadała jak to z Magdą było, bo Ona akurat była w pokoju. Okazało się, że Magda się podciągnęła na barierce, przechyliła do przodu, poleciała łbem w dół - na szczęście chyba dość blisko stał fotel, to się o niego zahaczyła, odbiła i dopiero poszła na podłogę. Fotel niejako zamortyzował upadek, ale i tak mi się słabo zrobiło - jak nic kark mogła skręcić.:szok:

A wiesz co, ja też wczoraj byłam u gina w sprawie anty, bo u mnie też ten problem co u wszystkich.;-):baffled: Ginka namawia mnie na Mirenę, ale ja się wciąż waham, bo to sporo kasy, a co będzie jak mi nie będzie odpowiadać??? Na razie jako ostatnią deskę ratunku, znowu zmieniłam tabsy - na trójfazowe, czyli takie jakie brałam jeszcze przed Weroniką, i przy nich wszystko było ok. Więc teraz miesiąc na oczyszczenie i dostałam 2 opakowania na próbę. Strasznie bym chciała żeby wróciło do normy....:sorry2:Jak się uda to super, jak nie - to chyba jednak tylko wkładka mi zostanie.:dry:A powiedz mi, czemu miałabyś "nie móc" wkładki? Bo mnie wczoraj powiedziała lekarka że jestem idealną kandydatką na wkładkę... Czy to trzeba jakieś badania wcześniej zrobić, czy co?
 
Dzagud ja bardzo chętnie poproszę o te konkrety zdjeciowe:tak: może się zdecydujemy;-)
Jeśli chodzi o wkładkę to mój gin powiedział ze mam taką budowę szyjki że zawsze będę miała nawracające nadżerki. Jak byłam młoda to miałam wypalaną, potem dwa razy laser. Taki mój urok:confused: A z wkładką jest tak że ten sznureczek który służy do wyjęcia gdzieś tam mi może ocierać o te miejsca narażone nadżerką... I będą się robić stany zapalne...
Troszkę się załamałam ale muszę czekać na wszystkie wyniki badać, czyli cytologia, wymaz z szyjki, czystość pochwy i takie tam, sama już nie pamiętam bo dość sporo tego było.
Oprócz hormonów to co jeszcze mi pozostaje....?????
Jeśli chodzi o cenę Mireny to przeliczając na comiesięczne tabsy nie wychodzi tak drogo;-)

Byłam zarejestrować Zu na przyszły tydzień na bilans i moja doktorka na urlopie aż do 10lipca:szok:

Też mnie coś gardło pobolewa:wściekła/y:
 
A, no widzisz, to u mnie nie ma takich problemów. Fakt że koszt Mireny podzielony przez lata wychodzi atrakcyjnie, ale raz że musisz to wywalić na raz a nie w ratach, a dwa że nie masz pewności czy będzie ok. Co jeśli po 2 miechach się okaże że źle się po niej czuję i trzeba wyjąć? Zresztą zastanawiam się ile by to kosztowało dokładnie, bo mi do głowy nie przyszło że np. muszę zapłacić za założenie. W aptece internetowej Mirena kosztuje 630 zł, tylko że jak mi wtedy każe zabulić ze 300 za założenie to dzięki.:baffled:

A jeśli chodzi o sesje, to sprawdziłam że we Wrocławiu w tygodniu możesz zrobić w Wytwórni Filmowej, a w każdy weekend w ZOO. Idźcie, idźcie.:tak:Zu też chętna do pozowania z tego co widziałam to super pamiątka będzie.:tak:
 
Fajna cena tej Mireny:tak: U mnie w aptece pytałam to kosztuje 810zł:szok:
Założenie u mojego gina to koszt 100złotych.
Ja bym ryzykowała załozeniem... Nie dowiesz sie dopóki nie sprawdzisz. Tak sobie myślę.
Dzagudku jak byś mi jeszcze napisała nazwę tej agencji, żebym wiedziała o co pytać.​
 
A i jeszcze...
Zanim się na tą sesję wybierzemy to muszę jej buzię wyleczyć, bo ciągle z plamami chodzi. Czy możliwe żeby miała uczulenie na słońce???
Za diabła już nie mam pomysłów co to jeszcze może być... W zimie nic nie było, ledwo przyszła wiosna to ma takie suche placki na buzi... Jak gorąco jest to takie zaognione bardzo, czerwone jak....:wściekła/y:
 
Dzagudku-z Madzia normalnie :szok: dzięki Bogu nic się ni stało.Miki próbuje przekładać nogę przez górę,choć ma wyciągnięte szczebelka to i tak kąbinuje,

Gingeros-Gratki dla Antosia :tak: a o jakie Gaciory chodzi bo chyba coś przeoczyłam:-p

izka-Alusi mała strojnisia mogła by sobie z Mikołajem 5 przybić -on we wszystkich możliwych butach chodzi ,jest tak perfidny , że jak mu sie spodobają to potrafi z nogi ściągnąć.

Elmaluszek-
Kciuki odpalode i oby byli słowni:tak:

Olla-nie zazdrosze histerji,nic Ci nie pomoge bo sama prawie sobie nie radze z histerjami Mikołaja.

A lasnie czy wasze dzieciaki obrażaja się na was ??? Mikołajowi zdarza sie to coraz cześciej założy reke na reke tzn splecie i odwraca głowe,a jak sie nagiego podniesie głos to zaczyna płakać i sie tulić. cholera zawsze mam tyle wam do napisania :baffled:a jak juz zaczne pisac to skleroza przychodzi normalnie czarnadziura:baffled:
 
aha moja mama uczulenie na słonce ale nie przypominam sobie żeby wychodziły jej jakie placki suche i zaczerwienione bardziej wyglądało to na drobne krostki - wysypka. spróbuj dać jej wapno przez pare dni i zobaczysz czy schodzi.
 
reklama
Dzagudku-z Madzia normalnie :szok: dzięki Bogu nic się ni stało.Miki próbuje przekładać nogę przez górę,choć ma wyciągnięte szczebelka to i tak kąbinuje,

Gingeros-Gratki dla Antosia :tak: a o jakie Gaciory chodzi bo chyba coś przeoczyłam:-p

izka-Alusi mała strojnisia mogła by sobie z Mikołajem 5 przybić -on we wszystkich możliwych butach chodzi ,jest tak perfidny , że jak mu sie spodobają to potrafi z nogi ściągnąć.

Elmaluszek-
Kciuki odpalode i oby byli słowni:tak:

Olla-nie zazdrosze histerji,nic Ci nie pomoge bo sama prawie sobie nie radze z histerjami Mikołaja.

A lasnie czy wasze dzieciaki obrażaja się na was ??? Mikołajowi zdarza sie to coraz cześciej założy reke na reke tzn splecie i odwraca głowe,a jak sie nagiego podniesie głos to zaczyna płakać i sie tulić. cholera zawsze mam tyle wam do napisania :baffled:a jak juz zaczne pisac to skleroza przychodzi normalnie czarnadziura:baffled:
 
Do góry