reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Anielap, agencja się zwie Centrum Filmowe ATV Film - Iwona Zdanowicz-Cybulska. Siedzibę we Wrocławiu mają właśnie w Wytwórni Filmowej na ul. Wystawowej 1 pok. 119.
Co do plam to nie mam pojęcia co to może być...:sorry2:
Gusia, Magda też buty uwieeeeelbia. Nie daj Boże gościa w domu, bo jak ściągnie buty w przedpokoju to Magda od razu je wdziewa i stuka obcasami po całej chałupie.:tak:

A, no właśnie, Gingerosku co za gaciory? Może dla Magdy bym kupiwszy???
 
reklama
Widocznie taki wiek naszych dzieciaczków i uwielbiają duże buty, ja pamietam jak bylam dzieckiem ale bylam starsza od naszych) to tez chodziłam w mamy butach -chowała przede mną szpilki bardzo wysokie bala ze sie ze sobie noge skrece no i były drogie i strasznie wygodnedo dzis je ma choc musiały przejść reanimacje u szewca, wymarałam je w szafce i pech chcial ze złamałam obcas:-p

Ginerosku-ty pisz szubko o tych Gaciorkach bo i może nam sie przydadzą (na stare lata:-D)hm chodziło mi a same wiecie do Mlodego:-p
 
Właśnie mi sie udało dodzwonić do alergologa.... Wizyta 21lipca z kompletem badań.
Próbuję jeszcze od trzech dni zarejestrować mamę na mammografię i cholera mnie bierze bo rejestracja tylko półtorej godziny, a dodzwonić się nie da.... I tak dziś trzeci dzień:wściekła/y:

Gusia liszajec to nie jest:no: Liszajec to są najpierw takie krostki z treścią ropną lub surowiczą na podłożu gronkowca lub paciorkowca, i nie są to suche miejsca.
Ale co to jest, tego nie wiem:no:
A wapno juz piła, Zyrtek też i jeszcze jakieś syropki miała, ale nic nie działa:no:

A buciki i u nas są szaleństwem. Rano zawsze awantura , bo akurat nie chce tych które jej chcę ubrać tylko zawsze inne. Jak mokro to sobie wymyśla "andały" a jak upał to "bibasy". Jedynie kalosze ciesza się niegasnącym uwielbieniem:tak:

Dzagud takie konkrety to ja lubię:tak: Dziękuję Ci kochana :-*​
 
Wiecie co ja tez jak bylam mala to stroilam sie w ciuchy mamy i wiecznie lazilam w jej szpilkach:-DTo chyba kazda dziewczynka przejsc musi.
Anielap-moj wujek rowniez ma uczulenie na slonce.I tak jak gusia pisze robia mu sie krosty.Tylko u niego one są ogromne.Nigdy nie mogl sie opalac,nosi latem dlugi rekaw.Wczesniej mial dlugie wlosy a teraz juz tylko z tylu zeby mu szyje zakrywaly.Wiec taką opcje tez mozesz brac pod uwage.Ale miejmy nadzieje ze lekarz szybko wylapie i buzka Zu bedzie gladziudka:tak:;-)
Dzagud-Madzia juz zaczyna sztuczki cyrkowe.A tak na powaznie to dobrze ze jej sie nic nie stalo,bo roznie to bywa.Amelka 3 tygodnie temu wyrżnela w futryne i jeszcze mamy malego siniaczka na czole(zgrala sie z Szopkowym Czarusiem).
Gusia-Amelka tez sie obraza.Ale tylko na chwile i zaraz leci z rykiem na tulituli:tak:
Olla-wogole nie zazdroszcze,mam juz kilka takich histerii za soba:baffled:
 
No cisza jak makiem zasial... :p
Ja mam implant hormonalny w przedramieniu,super jest:)
POnoc w Polsce juz sa,koszt okolo 1000zl ale to na trzy lata.Wychodzi taniej niz jakakolwiek inna antykoncepcja...

Ameli tez ma swira na buty,najlepsza zabawa,przymierza nasze,gosci ale najbardziej lubi swoje i awanturuje sie przed wyjsciem jak Zu ale ona zazwyczaj chce oba z innej parafii :DDD
 
Olla a czy to prawda że w UK i implant i spirala są darmowe?

My tu normalnie jeśli chodzi o antykoncepcje to sto lat za murzynami... Nawet nie wiedziałam że w Polsce implanty już dostepne.​
 
Aniela ja tez nie jestem 100% pewna czy implanty sa w Polsce,wyczytalm na jakims forum ze sa i tak to prawda,kazda antykoncepcja jest darmowa.
Sa takie specjalne przychodnie gdzie sie rejestrujesz(rejestracja wyglada tak ze podajesz imie nazwisko i takie tam,mozesz wymysslec bo nie wymagaja dowodu tozsamosci) no i nie wazne czy na stale mieszkasz czy tylko przejazdem,nie pytaja ci o to.
Anielko zapraszam do mnie to przy okazji wszczepimy Ci implancik:p
Tylko jest oczywiscie ryzyko ze wystapia skutki uboczne a wyciaganie jet trochu bolesne,no ale to niby zadko.
 
reklama
Izka no super wakacje zapowiadają się ciekawie. A Alusie chciałabym zobaczyć w tych kozakach w ten upał:-). Toteż ja butki mam pochowane, tylko te w których aktualnie chodzi, bo Natalia też uwielbia chodzić we wszystkich butach jakie są w jej zasięgu wzroku. A propos upału zazdroszczę bo u nas no deszczowo.

Gingeros to teraz to już z górki pójdzie odpieluchowanie.

Dzagud to jestem w szoku z tymi zdjęciami, że tyle kosztują:szok::szok::szok::szok:
Madzia pojętna dziewczyna, szybko załapała wychodzenie z łóżeczka. Ale jestem zaskoczona że dopiero teraz wyjęłaś szczebelki, Natalia już dawno nie ma szczebelków, ale co prawda nie spała w łóżeczku. Gratuluję kolejnej modelce.

Anielap zdrówka dla Was. Najbliższy plac zabaw to mamy w mieście, czyli jakieś 12km. Te plamy na buzi to coś mi się kojarzy że siostry córka też takie miała właśnie lekko zaczerwienione i suche i o ile dobrze pamiętam to lekarz powiedział że to atopowe zapalenie skóry. Ale to najlepiej żeby lekarz obejrzał.

Gusia Natalia się troszkę obraża zwłaszcza jak krzyknę na nią, ale szybko jej przechodzi i się wtedy przytulamy.

Natalia ostatnio już śpi w swoim łóżeczku, pierwsze spanie kładę ją do łóżeczka i śpi tak do 4-5 rano. Po czym budzi się i przychodzi do nas i albo usypia z nami (przy cycu lub bajkach), albo już nie zasypia i trzeba wstać, czego nie lubię- wiadomo:-p.

Allllleeee pogoda do d.u.p.y.
 
Do góry