reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Aniajw, mebelki fajne i to bardzo, ino ceny sprawiły że się przewróciłam i piszę spod biurka!:szok: Nie stać mnie na to, nie mówiąc że nie jestem pewna czy nawet gdybym miała to wydałabym tyle kasy.:crazy: Bardzo mi się podoba łóżko 3 w 1 - bo chyba prócz łóżka i biurka to z boku jeszcze jest szafa? Czy źle widzę? No i gdybym miała 1 babę zamiast dwóch to nad tym bym się jeszcze zastanowiła.:tak:
 
reklama
dziewczyny czy wasze pociechy biegaja po domu w butkach czy bez? moj filip najchetniej biegalby boso, oczywiscie bez skarpetek, sciaga je zanim zdarze sie za nim obejrzec. nie zakladam mu jakis butkow z tego wzgledu ze jego jest wszedzie pelno, raz jest na podlodze i bawi sie ladnie a za chwilke wskakuje (tak wskakuje to chyab odpowiednie slowo) do swojego lozeczka albo na lawe. nurtuje mnie tylko pytanie czy nie skrzywi mu sie nozka, niby male dzieci powinny miec butki za kostke etc., jak to wyglada u was?
 
Dzagud czy Ty mnie dobrze zrozumiałaś?:dry:
Te kostiumy to mają być dla mnie i Sławka.
Chyba się za matkę polkę przebiorę, Wojta pod pachę, siatki w ręku i dawaj na bal:-D;-)

Filipianka, u nas Wojtus zazwyczaj chodzi w bucikach- łapietkach, czyli wiązanych i sztywne w kostce. Tzn. zaraz na początku jego chodzenia to tylko w bucikach łaził, ale teraz puszczam go coraz częściej w skarpetkach z gumkami pod spodem.
 
I nam sie w koncu udalo spedzic 2 godzinki na dworku:tak:Ciesze sie bo ostatnio ciagle cos i tylko dom.
Agik-moze przebierz sie za seksi amazonke(i mąż troszke bylby zazdrosny;-):-D).Tylko wtedy nie wiem kim on moglby byc.:-p
Filipianka-moja Amelka lata caly czas w kapciach:tak:
 
Filipianka: Krzysio lata w skarpetkach z ABS ;-);-)

Goska: symptomów na razie brak
czasem jakieś lekkie bóle jak na @
ale to próbne jakieś takie ... i niech tak zostanie jeszcze ;-);-)
 
Aga, weź i mnie dobij!:-D Nie wiem czy to gąbczak, czy też ja już tak bardzo się utopiłam w macierzyństwie, że wszystko wiążę z dziećmi.:baffled::baffled::baffled::-D Oczywiście że zrozumiałam, że to Wojciu idzie na ten bal.:-D:-D:-D No cóż, ale i tak uważam że pomysł z piratem dla Sławka jest niezły!:-D:-D:-D

Magda lata w kapcio-skarpetach. Kupiłam Jej takie cóś, co wygląda jak skarpetka a pod stopą jest podszyte jakimś zamszem czy czymś takim z ABS-ami. Są to jedyne kapcie których nie ściąga, a wręcz domaga się ich założenia.
 
Miki lata sobie w bamboszkach,takie za kostke lub papuciach pieskach:tak: a najzabawniej wyglada w takich "troszeczke za duzych"

A teraz z innej beczki jak czesto(co ile dni) kapiecie dieciaczki? Ja Mikiego kapie co 2 dzien a pytam tak z ciekawosci.
 

Załączniki

  • IMG_0056.jpg
    IMG_0056.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_0116.jpg
    IMG_0116.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_0060.jpg
    IMG_0060.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 43
dziewczyny czy wasze pociechy biegaja po domu w butkach czy bez?
bez. po domu boso, w skarpetkach do puki nie "zgubi"
kupiłam jej 2 pary takich skarpet z puchatkiem na gumie z cienkim zamszykiem do okola stopy.. ale chodzi w nich tylko jak uda mi sie sparować - czyli prawie nigdy;D

Dziewczyny może pomożecie?
Idziemy niedługo na bal karnawałowy, od M z pracy, i sobie wymyślili kostiumy:szok::szok::szok::szok::szok::angry:
Ja pojęcia nie mam ani żadnych zdolności, coby cuś wymyślić.
U nas nie ma żadnej wypożyczalni strojów a do Łodzi mi się nie chce specjalnie jechać.
Może macie jakies pomysły?
ja mam 2 propozycje:
-starożytni Grecy/Rzymianie - wystarczą 2 białe cienkie prześcieradła i troche zielska - moge pokazać ci (przez skajpa itp) jak wiązać męskie a jak damskie
- trupy: wystarczy kupić farbki/pasty do twarzy(zestawem do make-up też sie da) 'podbić' oko, krople krwi "wypuścić" z oka lub kącika twarzy.... (tez moge ci powiedziec co i jak...) kilka ubrań w którychnie chodzicie pociąć ,poszarpać i warstwowo ubrać - z wierzchu czerwoną farbką można maźnąć.
furore zrobilam jak kupilam biala podżółkniętą ze starości sukienke w szmateksie... koronkową... poplamiłam ją akrylówką bordową do tego make-up trupowy i stary poszarpany welon.
zgarnełam nagrody za przebranie i charakteryzacje (nie wiedzialam ze będzie konkurs ale miłe zaskoczenie)niestety jedną nagrodą byly piwa a mialam Alicje w brzuchu ale stolik cały cieszył sie z nagrody hehe - tak więc polecam tą opcje. Małżowi możesz do spodni garniturowych dać białą koszule poplamioną na rękawach "krwią" farbową (mocny keczup plus odrobina powidła śliwkowego też daje bardzo krwawy kolor)do tegomożesz odbić krwawe ręce na plecach w okolicy pasa tak jakby zabitaosoba go jeszcze zdążyła przytulić... możliwości nieograniczone kombinmnowania
- hipisi - dzwony - najlepiej kolorowe, pacywy na koszulkach dzwony z poprzyszywanymi i poprzywiązywanymi kolorowymi apaszkami, jakiś szal w rasta kolorach... wariacji jest dużo.

o kurcze! chyba mnie poniosło:) ale uwielbiam takie akcje:D
Jak będzie trzeba ci pomóc z jakimś strojem to wbij sie na gg...
życze powodzenia
 
I nam sie w koncu udalo spedzic 2 godzinki na dworku:tak:Ciesze sie bo ostatnio ciagle cos i tylko dom.
Agik-moze przebierz sie za seksi amazonke(i mąż troszke bylby zazdrosny;-):-D).Tylko wtedy nie wiem kim on moglby byc.:-p

Agik dokładnie jestem zdania że powinnaś wyeksponować swoją urodę ;-):tak:Małż na pewno będzie wtedy chodził dumny jak paw (powinien być)..

Elmaluszku
ale miałaś letników :szok: Fajnie że wam się spacer udał, my też wychodzimy z Czarkiem codziennie na coraz dłuższe wędrówki, ale wg zaleceń lekarza musimy unikać kontaktu z ludźmi, tj. z dziećmi, a o to trochę trudno bo po osiedlu bryka tłum Czarka kolegów

Gusia Czarek kąpie się przeważnie codziennie, po prostu tak się przyzwyczaił i nie chce nam odpuścić tej przyjemności - ostatnio małż się z nim pluska, całą łazienkę mam wtedy mokrą:-D
 
reklama
Wiem że mebelki drogo wychodzą, ale naprawdę to są pierwsze jakie do mnie "przemówiły" od początku jak się rozglądam, czyli od dwóch lat. A poza tym w Kieleckiej Fabryce Mebli są po: szafka 320zł a regał 434zł. Na tej stronie są bardzo wygórowane ceny, prawie 400zł różnicy.
Ale tak jak Gusia piszesz do przeprowadzki jeszcze rok.

Moja Natalia po domu najchętniej latała by boso:zawstydzona/y:, na co pozwalam maksymalnie 20min, bo mamy panele i podłoga jest zimna. A tak to chodzi w skarpetach z abs.

Gusia ja Nati kąpie codziennie od zawsze. Takiej przyjemności to by chyba mi nie odpuściła. Bardzo lubi się pluskać i ciężko jest ją z wanny wyciągnąć. Trzeba sposobem.
 
Do góry