reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Agik, no no no..... Ja tylko mam wąty czy Cię Sławek w tym z domu wypuści.:-D Mam obawy, że zanim wyjdziecie, to będziesz zmuszona ten strój zdjąć.... a potem nie wiadomo czy się będzie jeszcze opłacało iść na bal....;-)

Gusia, Miki super wygląda i jaki on duuuuży.:szok: Jak na Niego patrzę, to bym pomyślała że ma ze 2-3 lata!:szok: Gdzie mojemu karyplowi do Niego.:szok:

A co do kąpieli, to ja Madzię różnie kąpię. Zależy od czasu i Jej samopoczucia.;-)Generalnie jest tak że zimą kąpiemy się co 2-3 dni, latem codziennie albo i kilka razy dziennie jak upał jest i dzieciak się klei. Z Weroniką też tak robiłam - teraz włazi do wanny codziennie w celu umycia bardziej "newralgicznych" części ciała;-), ale całościową kąpiel z włosami ma np. 2 razy w tygodniu.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odp:tak::-)jak pisalam ja kapie co 2 dni (no chyba ze jest jakis wypadek przy pracy:-D:-D:-D),wiadomo latem codziennie i w ciagu dnia tez.
Dzagud zalamie(zartuje) Cie to zdjecie bylo robione jakos na poczatku Grudnia:tak:fakt jest duzy bo jak widze rowiesnikow Mikolaja jak sa razem to jest roznica wzrostu(nie duza,ale jest),ale mysle ze Twoja NIUNIA wyszczeli w gore:tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-)ps. Dobre to co napisalas Agik:-D:-D:-D:-D:-D

Moj M walczy z mlodym aja mu sie wtrynilam na kompa:-):-p
 
Agik, no no no..... Ja tylko mam wąty czy Cię Sławek w tym z domu wypuści.:-D Mam obawy, że zanim wyjdziecie, to będziesz zmuszona ten strój zdjąć.... a potem nie wiadomo czy się będzie jeszcze opłacało iść na bal....;-)

quote]

Dzagud Sławek to mi może w tym temacie...skoczyć, że się tak nieładnie wyrażę:-D:-D;-)tylko efekt to by był w takich buciorach no...skąd ja takie kamasze wezmę teraz???
A w ogóle to co za kosmate myśli Ci po głowie chodza co???:-D;-)

Poza tym dziewczynki miło mi, że mnie tak komplementujecie, ale proszę Was....toż to modelka obrobiona w photoshopie i dlatego efekt jest taki powalający.
Wrzucę Wam swoją wersję, czyli mnie to same zobaczycie...:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agik tylko prosze nie na zamkniety:tak::tak::tak::tak: nie mialam okazji widziec Cie na zywo,tylko na zdjeciach i nic dodac nic ujac i wydaje mi sie ze zaden photoshop w twoim przypadku byl by niepotrzebny,zebys wygladala wystrzalowo;-);-);-):-)
 
Agik czekam z niecierpliwością na strój w Twoim wydaniu. Na pewno będziesz wyglądać olśniewająco. A propo butów to moja siora miała podobne pare latek temu tylko na płaskim obcasie. To były takie czarne zamszowe właśnie za kolano. Ale coś mi się zdaje że je spaliła.

Kingug na zamówienie? Nie zastanawiałam się.
 
Agik, Ty mnie tu nie czaruj photoshopami. Pamiętaj że ja doskonale wiem jak Ty wyglądasz i nie pitol!:tak::-D

A myśli mam kosmate, bo ... bo mam i już. Jakbym chłopem była to sama bym przed balem chciała takiego piracika wypróbować.:-p
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja już jestem cała czerwona od tych Waszych komplementów.
No to żeby mnie teraz kolega nie wystawił i załatwił mi ten kostium:dry:, przeca tera to ja musze sie Wam pokazać:-D:-D
Nigdy nie byłam na takim balu przebieranców i powiem Wam, że nieźle jestem podjarana tym wszystkim:zawstydzona/y::-D
A buty, to ostatecznie mam takie czarne wysokie tylko, że na płaskim obcasie (jestem w nich na zdjęciach z parku na picassie). Koleżanka moja ma takie prawie jak pani na zdjęciu, ale wiem że kosztowały po przecenie 400 zł:szok:, to raczej chyba nie zaryzykuję w nich hulanek. Pewnie nie ciekawie by wyglądały po imprezie:dry:

Mój leń dzisiaj chyba osiagnął szczyt lenistwa.:szok:
Dobrze, że dzisiaj zimno i padało to na dwór z Wojciem czapke jakąś na łeb wcisnęłam, bo wypadałoby już umyc te kudły, a ja strasznie nie lubię myć głowy i mi się nie chce dzisiaj i już :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
W domu sajgon a ja przy kompie siedze....:zawstydzona/y:
No cóż...życie...:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moj B chyba by zawalu dostal jakbym sobie sprawila buty za 400zl i to jeszcze po przecenie hehe:-D,nie zdazyl by bidok zobaczyc czy one sexy czy nie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój by pewnie za pytał w jakim sklepie kupiłam i czy mam paragon :-D
A co do stroju Agik to przez przypadek M widział jak przeglądam i się zapytał czy szykuje coś na walentynki :-D:-D:-D:-D:-D i czy mówie mu o wszystkim i czy czasem jakiejś niespodzianki nie szykuje:-D:-D:-D:-D czujecie to :szok::szok::szok:wpadłam tarapaty.A w Walentynki mamy imieniny Teściowej .
 
Do góry