reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
anielap właśnie mi lekarka powiedziała że lepiej by było zmienić przed rokiem, bo jak się dziecko przyzwyczai to są problemy ze zmianą :szok:
a czym u was się objawiała skaza??? i skąd wiesz teraz, że po podaniu zwykłego mleczka nie jest dobrze (jakie były objawy)?

Unas skaza wyszła jakoś w trzecim miesiącu. Najpierw śluzowate, zielonkawe kupy, potem cały buziaczek w kropeczki. I mimo że karmiąc piersią byłam na ścisłej diecie wysypka utrzymywała sie bardzo długo. A... i ogólnie bardzo sucha skóra na całym ciałku, zwłaszcza w zagięciach łokci.

Jakieś dwa miesiące temu wszystko przycichło, ja zaczęłam jeść normalnie (żółty ser kilogramami:-)) i nic się Zuzce nie działo. I tak zapadła decyzja o zmianie mleka. A teraz znów wróciłyśmy do peti. A objawy... bardzo częste i bardzo rzadkie qpy. 4,5, czasem i 6. I ponownie bardzo wysuszona skóra... Tyle że po miesiacu smacznego mleczka cieżko wrócić do tego świństewka...​
 
SZOPKA widzisz, potrafię przekonać do nowego wózka nie tylko męża ;-):-D


kciuka mi chłopy na siatce uszkodzili :-( dobrze, że nie złapany, ale jak boli :-( ał, ał, ałłłłłłł!
 
Buziaki dla naszych DZIEWIĘCIOMIESIĘCZNIAKÓW!!!

Dziękuję - w imieniu Przystojniaka - za komplementowanie stroju wycieczkowego :-D
(Gdzie kupiłaś tą czapkę?)
Czapkę (i okularki też) kupiliśmy w Decathlonie - to jest taka specjalna, z materiału zatrzymującego szkodliwe promieniowanie (w każdym razie, tak głosi ulotka, więc wierzę ;-)).
Gingeros okulary na nosie Piotrusia były właściwie tylko do zdjęć (i jeszcze Mu łapki trzymaliśmy) ale może zainteresowany światem wytrzyma :confused:
Antonek w nowej bryce miodzio! :tak:
DZIEWCZYNY POMOCY!!!!!!!!!!!!!!
Moj brat konczy 40 lat i nie mam bladego pojecia co mu daw w prezencie. Pomózcie
Polecam Prezenty - Ministerstwo Gad�et�w. - sporo niezłych pomysłów :tak:
I co śmieszniejsze, w ogóle bym Go nie poznała w tym ekwipunku!:-D
Co gorsza - ja też :-D:-D:-D
anni bardzo fajny naszyjnik :tak: Ja mam totalny zakaz kupowania biżuterii (mam jej stosy) zwłaszcza, że poza kolczykami nic nie noszę :sorry2:

Siadł mi net w moim kompie i gościnnie korzystam, że Małż śledzi mecz - no ale szału nie ma (musiałam główkować, jakie to hasła gdzie powymyślałam - pamiętałam może z połowę ;-)).
Postaram się jeszcze jutro zajrzeć, zanosi się, że wyjazd się nam opóźni :baffled: bo lifting auta się przedłuża :baffled: Wrrr...
 
Hehehe - dzieki dziewczynki... WIem, ze to jeszcze nie to, ale bedzie lepiej. Szopka kupilam sobie ksiazke i jade z tym koksem - za rok moze cos z tego wydzie ;-) . Elmaluszku - taaa kosztuje, ale wiesz powiem ci tak: koraliki kupuje naprawde od jednego z najlepszych dostawcow - no i zalerzy tez oczywiscie od kamieni. Poza tym wiesz... 24 funty to jak 24 zloty w Pl - nie sadze by bylo maga drogo - no i jeszcze wybadalam konkurencje - robia troche tandetniejsze, ale tez ciekawe koraliki za mniej. No i oni maja ze 100 do wyboru - wiec, pomyslalam, ze sprobuje wyrobic sobie marke - inaczej nie mam z nimi szans - wiec troche podbiam bembenek - ze certifikat orginalnosci i podpis artysty i takie tam ;-) Czysty marketing... No zobaczymy co z tego bedzie... :-D;-)
 
Esia - stronka ktora podalas nalezy polowicznie do mojego kumpla ( no ... ex-sympatii... - sympatia za duzo powiedziane) hehehe a ja mu rok temu tluklam do glowy, ze glupotami sie zajmuje - a tu prosze juz jego stronka jest znana no fiu fiu. Musze mu zaraz chyba napisac nooo:-D Jestem w szoku:cool2:
 
Anni-wiem ja juz tez nie przeliczam bo to bez sensu.Dokladnie tak jak piszesz.Ale musze przyznac ze naprawde ladniusie>No chyba ze mam fiola na tym punkcie.Mialam isc spac ale mi sie przypomnialo ze do pierwszej czekam na karmienie.
A ile wzorow zamierzasz zrobic?
 
Sto lat Sto lat dla naszych dzidziusiow dziewięciomiesieczniaczkow,okruszków
Pępuszków
Zyczą Amelka i maluszek
 
reklama
Co do mleka - my wlasnie przeszlysmy z bebilonu 2 na bebilon pepti 2...no i wysypka zeszla jak reka odjal:szok: Szok, ze skaza ujawnila sie dopiero po pol roku...No i jeszcze inny problem mamy...przeczytalam ostatnio w necie o zlapianiu/zrastaniu warg sromowych u dziewczynek..no i oczywiscie zajrzalam, co tam u Misi...a tam...zrosniete tak, ze nawet otworka na siusiu nie widac:angry: No ale juz po wizycie u ginekologa i smarujemy mascia specjalna..jak sie w ciagu 2 tyg nic nie rozlepi to bedzie miala zabieg w znieczuleniu w czd:-(
Podobno jest jakas zaleznosc miedzy alergiami i takim zlepianiem.
Posprawdzajcie kobitki swoim corom:tak: Mi wczesniej do glowy nie przyszlo, zeby sie w ta czesc Misi wpatrywac, a widac trzeba bylo:zawstydzona/y: No ale zaden lekarz tez tego wczesniej nie zauwazyl a troche tych ogledzin bylo (chocby w szpitalu po porodzie...)...
 
Do góry