reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Serdeczne gratulacje Witaminka :)
Dużo całusów dla Waszej trójki.

A ja po udanym egzaminie, mogę układać na półkach, bo tytuł MaGazynieRa w kieszeni. Teraz byle do środy wieczorem, kiedy wróci Mąż, i zaczynam bieganie po schodach :-D.
 
reklama
Gratulacje Witaminko:-)

No i dla Ciebie Blanes tez oczywiscie:-D Teraz mozesz sobie spokojnie rodzic:cool2:
 
GRATULACJE WITAMINKA!!!!
ŻYCZĘ ABY DZIEWCZYNKI DOBRZE SIĘ CHOWAŁY I PRZYNOSIŁY MAMUSI SAMYCH NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ:-) !!!!
Kurczę co nie zajrzę to już kolejna rozpakowana-toć to siok!!!!
 
Na te życzenia odnośnie hałasu się spóźniłam, już za późno. ;-)
Widzę, że oprócz mnie rozpakowały się jeszcze inne dziewczyny, gratulacje. :-)
Ale na "nasze dzieci" czy coś takiego nam jeszcze nie zrobili podforum dzieci majowe 2007 :confused: Trzeba będzie trochę poczekać.
Miłego dnia. :tak:
 
Witaminko z tego co sie orientuje to forum czerwcowki zostanie przeksztalcone pozniej w mamy czerwcowe;-) I nie mow, ze uciekniesz nam do majowek:confused::tak:
 
witaminka ogromne gratulacje od nas!!!!!!!!! duze te Twoje baby jak na blizniaki!!!! jak Ty z karmieniem nadazasz????
 
Witaminko,
wielkie gratulacje i życzenia zdrowia dla Ciebie i Zuch-dziewczynek.


Faktycznie śliczne imiona wybrałaś! Zwłaszcza to jedno :rofl2:


P.S. Ja tu sobie z rana przejrzałam wątki o porodzie - nic się nie zmienia, więc stwierdziłam że mogę iść pisać spokojnie prace - tabela niezagrożona a tu proszę - czerwcówkoland świętuje roztrojenie a ja nic nie wiem:-D


Witaminko - Ty nawet tak nie żartuj że chcesz nas 'zdradzić' i przenieść się do majówek. Data nie ma znaczenia - całe nasze forum przeniesie się na dzieciaczki. :tak:
 
reklama
Do góry