reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Gosieńko córcia prześliczna. :-) Jeszcze raz gratulacje.
Właśnie się obudziłam, spałam jakieś pół godziny, obudziłam się i już nie mogłam zasnąć. :confused:
Nakarmiłam dziewczyny, teraz sobie leżą.
 
Witaminko a jak sobie radzisz z dwoma dziobkami? Z karmieniem, opieką i wszystkim innym..? Ktoś pomaga, odciąża trochę?

Gosia córcia śliczniutka. Szybko wypisali was do domu więc pewnie obie jesteście w dobrej formie?
 
Szopko, pomaga mi mąż, karmię je na zmianę oczywiście. Chwilami jest ciężko, ale radzimy sobie. :happy:
 
Gośka piękna Córeczka :-)

Witaminka ja podziwiam... Ty masz jeszcze czas i siłę tu zaglądać :-D
Ale ponoć mamy bliźniaków są ekstremalne ;-) Siostra mojej koleżanki (córeczki mają prawie rok) stwierdziła kiedyś że "z jednym dzieckiem to musi być strasznie nudno" :-D
 
Blanes gratuluję tytułu :-)!
Dorotka dzięki za gratulacje, Esia Tobie też gratuluję!
Gosia sliczna córunia jak ja Ci zazdroszczę też bym chciała już moją przytulić;-).
Witaminka jak znajdziesz troszkę czasu podziel sie Twoim porodem tzn. jak było i jak teraz się czujesz.

Ja za 2 godzinki znów będę żegnała męża mam nadzieję że tym razem nie będzie potoku łez :-(.
 
Kotek bądź dzielna! A kiedy znów się zobaczycie?

Dzagud
kupiłaś herbatkę z liści malin? Przypomniał mi się jeszcze sposób wywoływania skurczy - drażnienie brodawek. Próbowałaś już? Można do pomocy męża wziąć :-D
 
reklama
Szopka, pomysł do wykorzystania.;-)Ale stwierdziłam że akcję wywoławczą wstrzymuję do czwartku - tak, aby w miarę blisko terminu i końca zwolnienia urodzić.
 
Do góry