reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
nono mnie tez wzielo na sprzatanie odkurzanie i ukladanie w szafach... a tu trza zmywac i obiad robic... takie niepotrzebne rzeczy ;) Wy piszecie o zachciankach i przepisach (pysznych nawiasem mowiac) a mnie jakos odrzuca od jedzenia i co patrze to na mdlosci mi sie zbiera ojojoj
 
Dzieńdoberek :-)
Sama nie wiem co ja mam taki dobry humor - chyba pozytywne nastawienie do świata wróciło ;-)
Zaraz pomykamy do sklepu z rzeczami dla dzieci (i dla mam...) i może wreszcie kupię coś do torby... :szok:
Miłego dnia wszystkim :-)
 
Pozdrawiam wszystkie czerwcówki

Właśnie grzecznie z Zosią w brzusiu wróciłam z egzaminów w stolycy. Idę robić obiadek a potem zajrzę co u nas słychać. Widziałam jakiś nowy wątek. Czyżby ktoś już przestał byc w dwupaku? :szok:
 
To ja się jeszcze nie będę chwalić, ale jak wszystko się dobrze poukłada to w sobotę mam obronę pracy magisterskiej. Heh mam nadzieje, że syn będzie tak łaskaw i mi pozwoli :-D. A tak naprawdę to wszystko jest na ostatnią chwilę, bo mój promotor jest noga i nie umiał odczytać mojej pracy przesłanej mailem jakieś 6 tygodni temu. Potem przez kolejne 4 tygodnie zapomniał mi napisać o tym :wściekła/y:, no nic jesteśmy tylko ludźmi i trzeba sobie wybaczać (wrrrrr). A Was proszę o trzymanie kciuków, za mnie i za młodego żeby wytrzymał do soboty :tak:.
 
Blanes no pięknie! Kciuki odpalone ale na pewno się nie przydadzą - tylko totalny %^*^% oblałby kobietę w ciąży :-)
 
No to super Blanes, bedziesz miala wszystko z glowy do porodu.
Ja z napisaniem swojej pracy, a tym bardziej obrona niestety sie nie wyrobie...No coz napisze jeszcze ile zdaze i moze na wrzesien zostana mi same pierdoly + prezentacja na obronie. Teraz to w troszke innym swiecie juz zyje:-)
 
reklama
Do góry