reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
oby, bo dzisiaj to jakaś rozkojarzona jestem:confused: a jak nie, to do szkoły nie mam daleko (jakieś 200m) i w razie czego podrzucę w tygodniu do dziekanatu. ważne żeby praca dotarła. że też mi się teraz studiować zachciało;-) :cool2:
 
ja szczerze powiem nie wiem jak to robicie dziewczyny ze studiujecie bedac w ciazy. ja sie ciesze ze juz mam za soba bo teraz w zyciu bym sie nie skupila na zadnej ksiazce. od kilku miesiecy czytam jedna i po 2-3 stronach gubie watek i odlatuje myslami. podziwiam!!!!!!!
 
Ja mam tak samo Asylan...nie ma mowy zebym sie skupila na ksiazce,tez probowalam no chyba ze o wiadomej tematyce :p

Tak wiec poklony dla wszystkich jeszcze uczacych sie,podziwiam!
 
ja tam czytac moge w każdym stanie i w każdych niemal warunkach, jestem tak zwanym molem książkowym i to jedyne co mnie ratuje przed obłędem w sytuacji przykucia do łóżka:-D ale Kot coś do mnie mówi, a ja do niego dziś: "kochanie przepraszam ale o czym rozmawiamy?" cierpliwie powtórzxyl wszysstko.:tak:
Co innego jesli chodzi o pracę, mam do napisania jakies 40 stron dokońca maja, nawet mam materiały ale jak mi sie nie chce... ale myśle sobie im szybciej skoncze tym szybciej ładna kaska wpadnie i coś Erykowi i sobie nakupuje:p i chyba dziś zasiądę:happy: ale pozniej hehehe:cool2:
 
Sorga no to siadaj i pisz:-) (łatwo się mówi)
wczoraj, a raczej już dzisiaj udało mi się napisać połowę pracy:tak:muszę jeszcze tylko (i aż) opisać 3 rodzaje spółek i koniec
wiecie, jakbym się dowiedziała o ciąży miesiąc wcześniej, to pewnie na studia bym nie poszła, a tak pomyślałam - dla zabicia czasu i może lepszej pracy w przyszłości;-) ale nie jestem sama, w grupie mam koleżankę, która ma termin na koniec czerwca, ja na sesję zdążę przybyć, a ona:confused:
 
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa.
Ale mnie wystraszyłyście tym nowym wątkiem wczoraj - jak zobaczyłam tytuł to byłam pewna że się któraś rozpakowała :-) Mam nadzieję że ja będę jedną z ostatnich, synek stanowczo musi podrosnąć, choć brzuszek lekki nie jest..
 
troszke sie zawzięłam i poprawiłam poprzednie 20 stronek i napisałam kolejne 10. Ale to żadne pocieszenie bo to co zostawiam na pózniej to najgorsze rzeczy- analiza SWOT, statystyki i analiza porównanwcza ;/... Niemniej na dziś koniec pracy bo ja nie moge siedzieć!!! jak siedze prawidłowo(jak na krzesle) to nogami cisnę w brzuch i młody sie buntuje! z reguły wiec podkładam poduchy pod plecy na rozłożonej kanapie i laptopa na kolanka (czasami rączki przykrótkie sie wydają i oczka przysłabe ale radze sobie) natomiast po 3 godzinach w takiej pozycji boli tyłek i żebra:dry: ehhh
 
Sorga współczuję, ale na pocieszenie powiem ci, że jeszcze troszkę i będziesz mogła znów normalnie siedzieć i pracować:tak: Ja sobie skróciłam pracę na maxa i skończyłam ok godz 14tej:tak:. Teraz wróciliśmy od taty z działki, była ładna pogoda, grill... :-D no i głupie komary:wściekła/y: ale ogólnie wieczorek fajny:tak:
 
reklama
Oo no to sympatycznie musiało być:D
ja to myśle że mi tak wszystko zardzewiało od tego leżenia, bede potrzebowała sporo czasu co by do formy wrócic.:dry:
 
Do góry