reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Kachasek, w szoku jestem :szok: .
A tak sobie siedziałaś cichaczem... hahahaha :tak: :-) ;-)
A co się stało, że tak szybko chcesz się "rozpakować"? Szyjka ci się skróciła czy jest jakiś inny powód??
 
reklama
kachasku, nie ma sprawy - bedzie wiecej :tak:...tak tylko ci wyslalam dla smaka.

eeee jak to masz sie szykowac na 20? tzn. jak? masz rozwarcie czy to cesarka ma byc... no w szoku jestem :szok:
tlumacz sie KOBIETO! :-D:-D:-D
 
szyjka się skraca, rozwarcie się zaczęło (to juz mi powiedzieli jak byłam w szpitalu tydzień temu - pisałam), ale nie myślałam, że aż o tyle się przesunie termin:szok:
 
o cholercia... ale numer! no wiesz to dobrze - jak slysze ze dziewczyny przenosza i wtedy je tam terroryzuja ta oxytocyna...eejj to ja tez wole rodzic w 37 i sie nie przejmowac a w 37 jak dziewczyny pisza to juz gites!

wow...kachasku to juz tuz tuz...

no taaa to ja ostatnia z was chyba bede:laugh2:
 
Szopka, moje współczucie. Miałam to samo rok temu z moim ukochanym Dziadkiem i raptem miesiąc temu z Babcią mojego Męża. Oboje już mocno chorowali i leżeli, a odeszli parę godzin po mojej wizycie.:-( Bardzo się cieszyłam z jednej rzeczy - że zdążyłam się z Nimi pożegnać. Może i to będzie pociechą dla Twojego Męża - zwłaszcza że z tego co piszesz chyba nie widywał Dziadka za często. Trzymajcie się dzielnie.
 
Kachasku no to nieźle :szok: ale wiesz co :tak: :-D ;-) ok. 20 maja też mogłabym juz urodzić (bo to będzie u mnie koniec 37 tc) :-D :-D , a tymczasem szyjka przestała się skaracać - więc Anni nic sie nie martw dotrzymam Ci towarzystwa chyba :-D :-D
Kachasku a skurcze jakieś masz ??
 
kachasku suuper:) bedziesz maila już od początku czerwca czas na bieganie z wóziem, jesli dzidzi jest gotowa to najważniejsze,:tak: no i bedziesz miała zodiakalnego Byczka:) nie mam nic przeciwko Blizniakom, ale Byki wprost uwielbiam:)
 
reklama
hihi Sorga to jestem uwielbiana przez ciebie? i mój braciszek też?:laugh2:
Luka, skurczyki jakieś tam są, ale raczej nie bolesne i brzuchol mi twardnieje kilka razy dziennie. częściej mam uczucie jakbym miała dostać okres, ale też bez bóli, tylko tak jakby ciągnięcie w dół i po pachwinach...
nadal jestem w lekkim szoku, dobrze, że mamy już wszystko kupione:tak: w piątek jeszcze oczekuję wanienki (gościu dzisiaj wysłał)
jeszcze drobiazgi jakieś i mogę się rozpakowywać
 
Do góry