reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
te Byczki, co je znam sa świetniaste bez wyjatku , ty na pwno, co do brata to nie wiem, ale nawet wyszłam za Byka, powszechnie znanego jako Kot- istny zwierzyniec hehe
 
o rany, dziewczyny, uświadomiłam sobie dzisiaj, że jest środa, a ja na sobotę muszę napisać referat z prawa:szok: :baffled: a nie mam jeszcze ani słowa:no: więc chyba rzucę się w wir nauki (a przynajmniej pisania) i zajrzę tu jutro, a dzisiaj może coś sklecę
 
Kachasku wszystko wskazuje ze ty rozpoczniesz sypanie
Relanium naturalnie tylko na recepte!!!
 
Kachasku współczuję, ja nie wyobrażam sobie żebym miała wytężać teraz umysł na napisanie czegoś sensownego. Ale Tobie życzę miłego pisania :-).
 
reklama
wróciłam:tak: napisałam pół strony i jakoś nie mogę więcej:baffled:
Olla spróbuj rano, chyba że nie wytrzymasz do rana:-( ja pościągałam wszystko już grubo ponad miesiąc temu
 
Do góry