reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dziewczyny jak czytam o Was to aż mi się ciśnienie podnosi ze strachu.. Biedulki...
Ja też chojraczka byłam - do wczoraj :-(
Mamy mały remont (malowanie itp) i oczywiście zasuwałam jak mała mrówka, żeby pomóc teściowej przy tym wszystkim...no i padłam wieczorem ledwie żywa z bólem jakby szyjki :baffled: ....ale co to naprawdę to nie wiem...a wizyta u GINA dopiero 20.04...:-(
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - bo Zuzia musi mi w brzuszku jeszcze urosnąć trochę...
 
reklama
Luka, jeśli ten ból będzie ci się powtarzał koniecznie zadzwoń do gina wcześniej. Mój powiedział, że jakbym wcześniej do niego przyjechała, prawdopodobnie udałoby mi się uniknąć szpitala. Oczywiście nie piszę tego, żeby cię wystraszyć, ale uważaj na siebie. ;-)
 
wiec juz dzisiaj mnie wypisali mam jednak gestoze i lekarz mnie poinformowal ze ciaze trzeba bedzie rozwiazac szybciej ale bedzie ja utrzymywal jak dlugo sie da wiec chyba to bedzie juz w maju
 
ojj dziewczynki trzymam za WAS kciuki bardzo bardzo mocno i bardzo mi was zal.

Ja spedzilam kiedys 1 dobe w szpitalu bo cos krewka poleciala i pamietam jak tam jest no i strach o malutka...

Caluje was mocno i nie DAJCIE SIE!:no: Wierze ze bedzie dobrze...

A propos jak tam nasza Witaminka??? I jak sie Sorga trzyma...

Dorotko ty jestes naszym zwiadowca wiesz cos??? Moze??

No i Blanes... gdziez one sie potracily wszystkie az strach pytac:-(

Jak cos ktora bedzie wiedziec piszcie...

Ja dzis Na USG - chyba 3D moj gin mowil ze ma dla mnie niespodzianke tylko filmiku nie bedzie - wiec chyba to to :tak: nie moge sie doczekac ;-)
 
Pycia trzymaj się, jesteśmy z Tobą

Luka nie martw się na zapas może tylko się za bardzo zmęczyłaś. Jakby coś się działo (ból nie ustępował po wypoczynku, jakieś plamienia brunatne lub różowe, lub skurcze) to dzwoń do gina lub pędź do szpitala, za dużo ostrożności nie zaszkodzi :tak: Zręsztą kobiety mają taki instynkt, że wiedzą kiedy dzieje się coś co może zaszkodzić dzidzi.

Monika ja z kolei oszczędzałam się bardzo już od dłuższego czasu więc nie ma reguły, że to nasze aktywne życie może spowodować skurcze i te inne niepokojące rzeczy. Lekarze i wszelkie poradniki zalecają wręcz aktywność jeśli nic nie dolega, więc nie miej wyrzutów.
 
reklama
A ja chciałam się zameldować - szczególnie do Esi;-) - że dziś odbębniłam wizytę w poradni cukrzycowej. I powiem Wam, że jestem ZAŁAMANA:sick:. Raz że dieta, dwa że kupa badań - łącznie z "całodobowym zbiorem moczu" :baffled: - skąd do cholery mam wytrzasnąć 3 litrowy słoik??????:szok: , a do tego kłócie, kłócie i jeszcze raz kłócie. Już dwa razy sobie dziś mierzyłam i mam dość. Pani Doktor stwierdziła, że mój wynik nie jest taki zły, bo gdyby nie ciąża, to by mi odpuściła, ale niestety z powodu ciąży podciąga go pod cukrzycę. A jak dieta nie pomoże do witaj insulino :no:. No i jeszcze mi powiedziała, że po ciąży mam się regularnie badać pod kątem cukru i schudnąć i to dużo - najmarniej 20 kg:eek:, bo inaczej cukrzyca mi mocno zagraża w przyszłości ze względu na nadwagę. No cóż - z tego bardzo ucieszył się mój mąż, bo stwierdził że znowu będzie mieć laskę w domu i może nawet na nowo się we mnie zakocha.;-) :dry:. Ale wiecie co jest najlepsze? Dwa tygodnie temu byłam u diabetologa w Lux Medzie i on mi już zalecił dietę, którą starałam się przestrzegać - choć nie zawsze mi wychodziło. Ale dziś się ważyłam w tej przychodni i okazuje się że od 20tego marca schudłam 1,2 kg! W efekcie mam na plusie tylko 4 kg.
 
Do góry