reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Toska-Bylam bylam a gdziezby indziej:tak:Poniewaz leczenie troche potrwa musimy wrocic do pl w lipcu.A kiedy bedziesz kochana w Stargardzie bo ja wracam 13 lipca i bede do 25.Wiec moze moze?uda nam sie spotkac;-)Fajosko by bylo:-)
 
reklama
zaczynam się martwić. to już dwa tygodnie a jest gorzej a nie lepiej :zawstydzona/y::-( mam nadzieję że to nie ciąża z powikłaniami :no:

słyszałam od koleżanek, że ten pierwszy@ może tak długo trwać, ale może lepiej idź do lekarza, niech sprawdzi czy wszystko jest OK.
A na pewno wszystko jest OK, i nie martw się na zapas:tak::-)
 
Jakby ktoś o mnie pamiętał,to jestem i czytam na bieżąco ;-):-)

Tylko w weekend mnie nie było, bo pojechałam do Krakowa do siostry :tak:
 
Jola oczywiście, że pamiętamy. Ja np. cały czas pamiętam, że masz kombinować żeby z nami na wakacje jechać:-)
A w ogóle to zapraszam do galerii, nawet nie wiedziałam, że tatuś troszku nowych zdjęć dorzucił.
 
Za kombinowanie wakacji jeszcze się nie wzięłam :zawstydzona/y:;-)
Narazie kombinuję z kredytami mieszkaniowymi i mam dylemat czy brać teraz mniej korzystny i korzystnie spłacić poprzedni, czy czekać 2,5 roku z nadzieją, że będą jeszcze te tanie kredyty i że frank nie pójdzie do góry :sorry2::baffled:
 
jolka współczuję kombinowania z kredytem. U nas mój M jest od spraw finansowych, ja potrafię pieniądze tylko dobrze inwestować, czyli wydawać:-D

Zapomniałam się pochwalić, że bylismy na basenie :tak: W KOŃCU:-D
Staś był zachwycony, oczy miał jeszcze większe niż zwykle (tak, tak to możliwe, czasami boję się ,że mu kiedyś wypadną, tak szeroko je otwiera :-D)

A i obciełam włosy W KOŃCU:-D
 
Toska-super ze masz odwazniache.Amelka tez uwielbia basen tylko ze wzgledu na infekcje musielismy zaprzestac na jakis miesiac.


Ratunkuuuuuuu.....zniknąl mi suwaczek i napis Amelkowy i wogole....jak to co to.Czy ja bede umiala teraz od nowa?Dzis wieczor z glowieniem komputerowym sie zapowiada
 
reklama
Do góry