reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Ja czytam Was zawsze, ale popisuję bardzo rzadko. Chociaż wolałabym być planetą niż meteorytem:-) Ale to sie okaże w przyszłości.

Powiem Wam że ja to bardzo chciałabym mieć już drugiego dzidziusia. Podoba mi sie bycie mamą i do pracy mi się nie tęskni. Tylko mój m twierdzi że zwieje do Australi....
Tak więc robić teściki dziewczyny, bym mogła sobie pozazdrościć... Esiu dla brzusia całuski przytulaki.​
 
Aha, Gusiu, ja nie mam pojęcia. Wstawiałam suwaczek pół roku temu też z jakimiś przebojami, bo nic nie wychodziło. A teraz to już nie pamietam:no:
 
Dziewczyny mi sie cos okropnego porobilo z komputerem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie moge wejsc wogole na dzieci urodzone w czerwcu2007 bo mi sie zamiast naszych wątkow zdjecie Olli wyswietla to ktore ona ma w podpisie:szok:.
Olla-uciekaj z mojego komputera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo nie moge wejsc na zaden inny wątek.
Ratunku jak wykasowwac Olle co by zobaczyc co nowego na naszych wątkach:-(
Jak ktoras wie to piszcie pomocy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Juz resetowalam wylogowywalam sie i nic.Dalej Olla
 
reklama
O moj boshe!!!!
Co zlego to nie ja...ale smiiac mi sie chce z tego hehehehe
juz wykasuje to zdjecie i zobaczymy.daj zna c Elmaluszku czy bedzie oki!?
 
Do góry