reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

agik rzucaj sie do wyrka i nawet się nie zastanawiaj
Michał rozrabia i nawet nie myśli o spaniu (pewnie po 11 będzie chciał spać, więc mam jeszcze trochę czasu); za to myśli o siedzeniu u mnie na kolanach i o noszeniu na rękach:dry:
 
reklama
Chciałam tylko powiedzieć, że jesteście OKROPNE. Wszystkie się wychudzicie i wylaszczycie na ten wyjazd, a ja jedna będę wśród Was wyglądać jak wieloryb.:zawstydzona/y::-:)angry:

A tak przy okazji, zerknęłam do naszej "listy czerwcówek" celem sprawdzenia kiedy mamy najbliższe pierwsze urodzinki. No i wychodzi że z udzielających się Czerwcówek pierwsza będzie już za 2 dni Karolinka Moniki.:tak: Swoją drogą, gdzie nasza Monika???? Czemu się tak długo nie odzywa????
Wiecie, jak tak popatrzyłam na tę listę i na wpisy poniżej to z przerażeniem stwierdziłam, że strasznie dużo wśród nas było "meteorów", które pojawiły się, przedstawiły i natychmiast zniknęły. Dużo jest też takich, które się udzielały a potem im się znudziło. Szkoda.....

I wiecie co jeszcze, zerknęłam w celu przypomnienia na posty z "no to rodzimy" i tak się uśmiałam z niektórych tekstów, że lepiej nie mówić. Najlepiej z tego: (przepisuję, bo nie umiem wkleić cytatu:zawstydzona/y:):
Szopka:
Sprawdziły się przewidywania Dzagud że po męczącej całą ciążę zgadze dziecko rodzi się z bujną fryzurą
Olla
A to moja bedzie miala pukle do pasa ;)))
Kotek:
O to moja będzie łysa jak kolano albo tylko kilka włosków będzie miała:biggrin2:;-):tak::-D:-D.

Jak to życie weryfikuje przekonania, nie???:-D:-D:-D
 
hej Dziewczyny
Ja po woli zaczynam sie ogarniac po powrocie.Amelki jest wszedzie pelno wiec musze miec oczy dookola glowy:baffled:.Fasolinka jakos przez ta chorobe sie rozbestwila i nie bardzo moge cokolwiek w domu zrobic.Kurka wodna ani sprzatnac ani ugotowac ani nic.Jak tylko znikne z pola widzenia na 5 sekund to od razu ryczy.A niech to.Natew siku chodze z razem z nia.Pozatym leki dzialaja i ma sie juz troszke lepiej choc jeszcze pije tylko mleko.Mam nadzieje ze niedluo bede mogla powoli wprowadzac reszte.Na razie krzyczy wiec nie bede jej terroryzowac.No przynajmniej wiem czym to niejadkowanie jest spowodowane.Wlasnie usiluje napisac posta A ona zjada mi kamere od kompa.:-DAle chociaz chwilka spokoju.
Zaraz zabieram ja na spacer i idziemy zajrzec do mojego warzywnika bo juz wszystko wzeszlo:tak::tak::tak:
Olla-dryndne jakos popoludniem
Anni-napisze Troche pozniej jak Fasol usnie i poadamy o szczegolach.
Buziaki dla wszystkich przede wszystkim dla Esiowej Fasolki
 
Wyspana:tak::-)
Ja też dzisiaj patrzyłam na listę, i już za dwa dni pierwsze urodzinki mamy- SZOK!
A w ogóle to ja się tak falami udzielam, raz częściej a czasami tylko podczytuję, ale czuję się bardzo z Wami wszystkimi związana. Jak opowiadam moim znajomym o BB to nie potrafią tego zrozumieć. Moja koleżanka jedna stwierdziła np. że jej mąż za chiny by się na taki wyjazd "internetowy" nie zgodził:dry: A ja już się tak doczekać nie mogę, że nawet przed chwilą mi się śniło (jak sobie drzemkę z Wojciem ucięłam), że spotkałam jakoś w trasie którąś z Was jadącą niestety nie nad morze tylko na Mazury:dry::szok::-D Którą ma dużą przyczepę kempingową? - tak było w śnie :-D;-) A mój M się ciagle dopytuje: to kto w końcu jedzie?-( i tu pada pierwszy nick którego sobie przypomni z BB- najczęściej mówi KOCHASEK :-D:-D:-D)
 
a wiecie - wlasnie przez pomylke wyslalam Agik na priva - to:
hehehe - no comments ;-)
Noo dziewczynki - fajnie fajnie jak ten czas leci - wakacje juz tuz tuz:szok::biggrin2: Agik - ja przywoze (mam nadzieje)tequile z robalem (moja mama dostala zamowienie - jedzie na wakacje do Mexyku za kilka tygodni). Wiec, bedzie ciekawie ;-)

Dzagudku - :-D:laugh2::laugh2::laugh2: No usmialam sie!

Elmaluszku - noo wlasnie - zpiszemy sie potem.:tak:

a nota bene szkoda, ze taka garstka sie nas uchowala - wiernych forumowiczek.
Z drugiej strony to co sie dziwic z takimi malymi zywiolami w domu - czas przelatuje przez palce!
 
dobra -milego dzionka ja zmykam po mojego malego terroryste do zlobka. Mamoooo nie chce jeszcze! TAAAK MIII DOBBRZZZEEE... :-p:laugh2: I jaka ciszaaa w domu.

Wiecie - ostatnio sie zastanawialam, co ja do cholery robilam ze swoim czasem przed Suri. No poprostu nei mam pojecia. haha

papa Cioteczki do potem.:-)
 
Witam po kilku dniach nieobecności:-)
nie dam rady wszystkiego nadrobić, przeczytałam tylko dwie ostatnie strony:zawstydzona/y:

esia strasznie mi przykro, że nici z wyjazdu:-(
anni głaszcze po głowce:-D gratulacje:tak:
dzagud:-D jak znajdę chwilę to też poczytam stare posty, ale kiedy to będzie, jak nie mam nawet czasu na "nowe":dry:
efilo, ja miałam @ taki sam jak przed porodem:tak: na szczęście:-)
(Esiu niestety nie dołączę do Ciebie:-(;-))

elmaluszku witaj:-) cieszę się, że wiyzta w Polsce się udała:tak: Byłaś w Stargardzie? Wybieram się tam latem odwiedzić rodzinkę.
 
reklama
zaczynam się martwić. to już dwa tygodnie a jest gorzej a nie lepiej :zawstydzona/y::-( mam nadzieję że to nie ciąża z powikłaniami :no:
 
Do góry