reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Zapłakał przy drugim uderzeniu w betonowa plyte ale na szczescie nie wystraszyl sie mocno I po raz kolejny dziekuje Bogu ze nic mu nie jest :tak:
 
reklama
Tak dla woli przypomnienie ja Dawida karmiłam tylko m-c a mialam raz w grudniu i do tej pory nic:no:
 
Kurka, ale się te Wasze @ ociągają :baffled:
Nie bagatelizujcie tego, lepiej żeby gin obejrzał i wykluczył jakieś poporodowo-popołogowe problemy :tak:

A u nas dupa blada :baffled: Jednak nici z wakacji u przyjaciółki - Małż nie dostał urlopu :wściekła/y: Szlag mnie trafił, no ale nic się nie da z tym zrobić :-( Będziemy robić kilkudniowe wypady w Polskę...
 
Ojjj jaka cisza... to pewnie temu, ze weekend ;-)

Pycia - takie wlasnie momenty uswiadomiaja nam jak bardzo nie doceniamy sobie pewnych rzeczy i mi przynajmniej daje powod by cieszyc sie kazda chwila :tak:

Ciesze sie, ze wszystko skonczylo sie dobrze!


Esia - noo przykro mi:-( Nie ma to jak sobie juz cos planowac i ...
Tak mialo byc ;-)


No a co do planowania to ja mialam jechac do Elmaluszka za tydzien razem z Olla, ale tez chyba plany pojda w las. Choc... zapowiedzialam sie na inny termin i na pewno sie u niej zjawie ;-)

Ollu wlasnie - odezwij sie KOCHANIUTKA... Co tam u Ciebie? Kryzys finansowy minal?

A u nas spokojnie - no az za...hehehe ja lubie akcje, a jakos tak sflaczala sie czuje bez stymulatora w postaci wielkiego miasta :-) Wiecie jak to jest czlowiek chce tego czego nie ma, a jak to ma chce znow czegos innego i tak w kolko - przewrotna ludzka natura...:-D

No ale coz...

Troche pracy teraz mam bo w koncu!! koncze swoja oficjalna strone i mam nadzije, ruszy wszystko z kopyta.

Suri poza tym strasznie, ale to strasznie gada i juz nie pisze tego w pozytywnym znaczeniu - uszy mi odpadaja. Od 5 rano jak wstanie do 7 wieczor slucham jej paplania nooonnn stooppp. Ciesze sie, ze dziecko wylewne i mam nadzieje, ze nei zapesze...ale na serio w polaczeniu z jej krzykiem, placzem to moje uszy maja dosyc. Hehehe

Wlasnie ubrala na siebie torbe plastikowa i walczy by ja sciagnac. Oki lece zanim mi sie maly gadula udusi :sorry2: Milej niedzieli kobitki...
 
Anni !!!!! Lobuzie !Czemu nie jedziesz do Elmaluszka? Musisz sie wybrac choc Ty!!! U mnie sie ryplo z wiadomych powodow...baaardzo mi przykro bo tak chcialam jechasc!!!
Wczoraj dzwonil do mnie Elmaluszek...dopiero dzis sie zorientowalam:zawstydzona/y:Elamaluszku jak to czytasz to przepraszam i zadzwon jeszcze raz kochana bo u mnie kredytu niet:sorry2:

Anni wiem co czujesz,moja dopiero teraz pokazala rogi juak zaczela byc bardziej mobilna:dry:koszmar jakis!!!!Nie wyrabiam z nia...wezcie ja plissss:baffled:Wszedzie jej pelno,zapierdziela jak perszing i wie kiedy broic...jak mama pomywa:laugh2:bo nie slysze wtedy,staram sie ja miec na oku ale ona naprawde jest cwaniutka i do tego szybka.Dzis otwarla szafke,wyciagnela sudokrem,otwarla go,pojadla,usmarowala siebie i obszar znajdujacy sie na wyciagniecie malych raczek(czytaj pol pokoju:baffled::angry:)Ehhhhh...Takze lacze sie z Toba w bolu i reszta dziewczyn;-):-)

Esia jak tam fasolek?Kiedy idziesz na USG nastepne?Ciekawa jestem jaka plec...ale to jeszscze chyba za wczesnie...
Cosik mi swita w glowie ze mialas jechac do Portugali i ze malz urlopiku nie dostal:-(kurna jak pech to pech,szkoda(chyba ze to nie o Ciebie esiaczku chodzi to walnij mnie w lep a osoba o ktorej pisze moze mnie kopnac w d...sorki ja wszystkie fakty przysfajam ale nie wiem do ktorej szufladki wlozyc:zawstydzona/y::-p)
 
Aha jeszcze chcialam do Kachaska napisac ze sliczna fryzurke ma synus teraz:) podobaju mi sie:)))(juz pewnie odrosnac zdazyly ale wiedz ze baaardzo sie zachwycalam jak wkleilas zdjecia ale jakos czasu nie mialam zachwalac,ale pamietam ,pamietam heheh)

Buziaki dla Was dziewczynki i milego dzonka :*
 
reklama
Olla nie jest z Tobą tak źle - całkiem nieźle przyswajasz :tak::-D
Faktycznie, urlop nam się rypnął :baffled: Cóż, pewnie nie ma tego złego - może wreszcie uda nam się skończyć z wykańczaniem mieszkania... Cała antresola została do zrobienia, a to i mega praca i kaska nielicha :dry:
A usg mam we wtorek i też chciałabym już coś usłyszeń nt płci, no ale to chyba wcześnie... Poprzednio "na 53%" usłyszałam po 10tc, więc a nuż? ;-)
Współczuję rozrabiaki - ja wciąż nie ustaję w zachwytach nad własną przemyślnością i umieszczeniem Piotwora w kojcu swego czasu :-D Teraz tam właśnie czuje się najlepiej, bryka, bawi się i łobuzuje ale za to robi to godzinami - a ja mam Go zlokalizowanego i poza zasięgiem destrukcji totalnej :-D
 
Do góry