reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Buziaki dla Antonka!!!

Czesc dziewczyny!
Caluje moccno wszystkich.Ja jak zwykle do tylu ale miala ciezki okres.Moj dziadzio miala zawal,lezy w szpitalu a ja nawet nie moge go odwiedzic...strasznie mnie to dobija...poza tym mamy kryzysik finansowy(odkad mieszkam w agli zapomnialam jak to jest),bo maz zmienil prace i poltorej miesiaca bez wyplaty,pozatym jechal autem do Polski aby je sprzedac bo przepisy sie w Anglii zmienily i bylismy zmuszeni sprzedac nasze autko,no i kupowalismy nowe na cito bo do pracy musial czyms dojezdzac...ale dzis juz bedzie lepiej bo babusia moja kochana wspomoze wnusie i dzis kaske przez western union wysle.Cale szczescie bo cieniutko bylo :(

No to pomarudzilam.
Buziole kochane!!!!
 
reklama
Olla trzymaj się dzielnie, kciukasy za dziadka i szybkiego poworotu do normalności :tak:
Gingeros, jak Antonek sie dzisiaj czuje?
 
Olla
co by złe minęło jak najszybciej a kaska w ilości hurtowej sie pojawiła na cito :tak:

Iszatr
co z paluszkiem?

Ginger
czekamy z niecierpliwością na krosteczki :tak::-)
 
Melduję, że Agatki niet ;-) ufff co za ulga :-) panikara ze mnie :zawstydzona/y::-p


Olla fajnie, że możesz liczyć na babcię :-)

Kachasku ja raz w życiu wzięłam nożyczki obcięłam włosy bratu (miał wtedy ze 2-3 lata), jak go do poprawki do kuzynki fryzjerki zaprowadziłam to myślałam, że pęknie ze śmiechu :zawstydzona/y::-D i nie pozostało jej nic innego jak zgolić resztki włosów maszynką :baffled::-D

Isztar zapalenie piersi :szok:

Gingeros jak się ma kuzyn Maksia???

A teraz co u nas:
Ja odliczam dni do wakacji ;-)
Maks ćwiczy raczkowanie zgodnie z zaleceniami Pani rehabilitantki :tak:
Jacek gra mi na nerwach :-D:baffled:
A M nigdy w domu nie ma :baffled::dry:

Aha i zapisałam się na wycieczkę w czerwcu, dzieci zostają na tydzień u teściowej, a ja uciekam z domu ;-) mam nadzieję, że przeżyję tydzień bez dzieci za to z ekipą z pracki ;-):sorry2:
 
a mi się @ spóźnia... cholera. mieszane uczucia.

buziaki dla Mam i Skarbów :-)
 
Olla
co by złe minęło jak najszybciej a kaska w ilości hurtowej sie pojawiła na cito :tak:

Iszatr
co z paluszkiem?

Ginger
czekamy z niecierpliwością na krosteczki :tak::-)
Melduję, że paluszek u stopy złamany :-D Pech mnie ewidentnie prześladuje, ale ja sie nie daję.;-) Dzisiaj miałam pomocników w osobach ukochanych teściów:-)
Niuni, najwyższy czas;-)
 
Gingeros zdrówka dla Antonka!:tak::tak: A powiedz jak znosicie rozłąkę z tatusiem? Czy Antonek nie tęskni?

Iszatr współczuję z powodu bólu piersi i palca. Dobrze że masz pomoc - niech cię traktują jak królową ;-):tak:

Jola świetna decyzja, chłopaki na pewno dadzą sobie świetnie radę bez ciebie a tobie należy się jakaś odskocznia od rodzinnego życia.

A mnie się @ nie spóźnia a nawet mam ją w nadmiarze ( przez większość cyklu mam plamienia) co spowodowało że wybrałam się do ginki, a ona mi delikatnie zasugerowała że może jestem w ciąży i bym się poobserwowała w najbliższych dniach :laugh2::rofl2::baffled: Skutkiem czego dziś mnie jakoś mdli..:laugh2:
 
Iszatr ty może lepiej leż i się nie ruszaj, co byś się cała nie poobijała;-)
Jolka z wizytą u fryzjera poczekam, aż przy wyrównywaniu nie trzeba będzie wszystkiego ścinać;-)
szopka czekam na wynik obserwacji:tak:
 
szopka, ja u siebie też "widzę" wszystkie objawy :eek: czas pokaże :tak: u ciebie za dużo, u mnie tydzień z zawieszeniu, ciekawe co z tego wyjdzie :-)
 
reklama
dziewczyny ja objawy widzę już od długiego czasu (na dodatek od lutego @ brak), a 2 testy byly negatywne, więc już sama nie wiem co jest:no: za tydzień mam wizytę u gina i się dowiem na 100% (bo jakbym była, to musiałby to być 4-5 m-c:dry:)
 
Do góry