reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Hej dziewczyny. :laugh2:
Mam dzisiaj świetny humor, słoneczko ślicznie świeci i ogólnie jest cudownie. :laugh2:
Poszłabym sobie dzisiaj na plażę z moim Ł., ale idziemy do szkoły rodzenia.
W weekend za to będzie więcej czasu, więc na pewno się przejdziemy, a może się troszeczkę opalimy? ;-):laugh2:

Co nowego?
 
Witaj Witaminka!
Najadłam się właśnie truskawek aż brzuszek zrobił się twardy:happy: , humorek na szczęście dziś mam lepszy bo inaczej chyba bym ze soba nie wytrzymała:baffled: :laugh2: . Fajnie masz z ta plażą ale ja już za tydzień wracam do Polski i też będę nadrabiać, już nie mogę się doczekać:tak: :-) .
Napisz poźniej jak było w szkole rodzenia;-) .
 
Kotek, było ok, atmosfera super, już nie jestem taka spięta jak przed pierwszą wizytą tam. :-)
Truskawki... przywieź mi trochę! :-):tak:
 
reklama
Do góry