reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Ja grzecznie smaruje brzusio.
A tu nagle ni stąd ni zowąd wczoraj zauważyłam ryskę na piersi!
Dziewczynki pamiętajcie o piersiątkach!
 
reklama
dziewczynki, mam dla was radę - jak już nie daj Boże po porodzie te paskudne rozstępy się pojawią:baffled: zaopatrzcie się w aptece w żel Contractubex. Cena może nie jest rewelacyjna (60-70zł za 50g). Przetestowałam na sobie już jako dziecko miałam paskudne rozstępy, wtedy żelu jeszcze nie było w Polsce, sprowadzali mi z Niemiec, ale poskutkowało:tak: na ulotce znajdziecie info, że to na blizny ograniczające ruch itp... ale na rozstępy też działa:tak:
dorotko, mam do ciebie pytanko - czy w ciąży można używać sachol???
 
Kachasek a co sie dzieje ze chcesz uzywac sachol,powiem Ci szczerze ze nie wiem,a nie mam ulotki,sachol zawiera salicylan choliny z grupy niesteroidowych leków p-zapalnych,podejrzewam ze jakis stan zapalny sluzówki,napisz co ci sie dzieje,a moze zwykle plukanie szalwia lub innym ziolem wystarczy,skonsultuje to jeszcze w poniedzialek i napisze:-)
 
Kachasek-raczej nie powinno sie stosowac sacholu ze wzgledu na salicylany, tak jak juz napisala Dorotka. Mozna stosowac w wyjatkowych sytuacjach po konsultacji z lekarzem. Jak masz klopot z dziaslami to faktycznie moze pomoc szalwia:-)
 
Witam serdecznie:)
u tych znajomych co jesteśmy, gospodyni nasza Ciocia Nice jest farmaceutka i na problem z dziasłami znalazłam u niej w łazience pastę LACALUT,(ten płyn do płukania mi się skończył a do dentysty idę jutro), i pomaga ta pasta! dentystki spytam o dokładna nazwę tej mieszanki na dziąsła to podam:)
 
A tak apropos to slyszalyscie dziewczyny o chinskim roku "swini" ...
Teraz wszystkie chinki staja na glowie by jak najszybciej zajsc w ciaze by urodzic wlasnie w tym roku... Ponoc dzieci urodzone w roku swini sa "szczesliwe". Ile w tym prawdy nie wiem hehehe

Ale... My mamy "swinskie dzieci" hehehe wiec wznismy toast za to!
(oczywiscie nisko alkoholowy ;-) ) hehehe
 
reklama
Do góry