reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Monia ale rewelacja, tydzien w Zakopcu !!!!!!!!!!!!!!!!! I mężullo gotujący!!!!!!!!!! Ale ty to masz dobrze :-) ale jak człowiek jest dobry to i inni są dla niego dobrzy :-) A ja dziś krokiety z serem i pieczarą zrobie już sobie podszykowałam wszystko wieczorem teraz tylko nadzieje naleśniory i zawine :-)

Maajka a co M Wam dziś upichci?
 
Mój P. ostatnio to tylko wieczorami pizze robi, ale na kupnych spodach, bo mu sie robic nie chce:-p Ale sniadanie mam zrobione jak tylko jest rano w domu:-p

A ja dzis robie na obiadek nalesniki z serkiem:tak: Dobrze, ze moge jesc prawie wszystko:-pTylko najbardziej kawy mi brak, Agatka ma po niej kolki:-( i pije inke jak dziecko:-p
 
Witam po przerwie, znów nam neta odłączyli, jak to monter powiedział, że o nas zapomnieli... no ale pół godzinki i po sprawie, uff... chociaż brak neta miał swoje plusy, zniknęła sterta prania i mam prawie pół dużego zamówienia zrobionego ;)
korzystam, że mała jeszcze śpi i szybki przegląd wątków robię ;) później postaram się jeszcze coś naskrobać :)
 
No,u mnie M dzis zrobil kotleciki z sosem grzybowym,ziemniaczki i marchewke z groszkiem:-)
Ach,jutro weekend:-)
 
Witam w tą słoneczną sobotę
mała spi, m działa coś w piwnicy a ja mały relaks. Dzis od rana zakupy, jak mała wstanie, to biorę się za sprzątanie... muszę wykorzytsac ostatnią wolną sobotę, bo kolejne weekendy rozjazdowe będą :sorry2:
mowa o obiadach ostatnio... ja dziś robiłam makaron z brokułami ;-)
 
U mnie dziś mielony, ziemniaki i surówka :)
Trochę sprzątanka było, a teraz sobie siedzimy Małyszka oglądamy i z Wojtkiem się wygłupiamy...

Mata fajnie, że Ci się wycieczki szykują, zawsze to jakieś atrakcje dla Dobrusi i dla Was!
Kasiu super, że już z dentystą finito na razie :)
A co u reszty???
 
Mejdija też mi wycieczki, na uczelnię :-p;-):-D najgorsze jest to, że przez najbliższy miesiąc każdy weekend od rana do wieczora na zjazdach :-(
mała się kąpie, wyszalałyśmy się nieźle dzisiaj, więc powinna ładnie odpaść ;-)
 
reklama
Do góry