reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Basia Lila tak myślałąm zę jesteście i zajrzałam właśnie:-D:-D:-D Ech ta telepatia;-)

Asiowo mam nadzieje, że w końcu podaćzą Wam ten gaz. Zaciskaj nogi i proś Agatkę, żeby jeszcze posiedziałą w brzuszku. Moze to jeszcze nie czop. Wytrzymasz jeszcze. Już niedługo. I trzymam kciuki, żeby udało Wam się przeprwadzić zanim maleńka się urodzi.

Ulcia Ty Kredzio nasza piękności działasz po nocy:-D. Super. Masz ty zdolności bestyjko jedna:-D:-D

Patyczku każda kolejna nocka Arturka w swoim pokoju będzie lepsza. niedługo przyzwyczai się do samotnych nocek. Trzymam kciuki i mam nadzieję że samopoczucie Ci się poprawi
 
reklama
Joasiek wszystkiego najlepszego
z okazji Rocznicy Ślubu !!!
Kolejnych lat pełnych miłości, szczęścia,
wzajemnego wsparcia i przyjaźni :tak:


Asiulek a czy twój mężulek nie miał też urodzin ??:sorry:

Dobranoc moje "panienki" ;-) Ula do łóżka !!!
 
Witajcie drogie Panie o poranku!

Ja już na nogach od 7. Ania śpi chwilkę po mleku. Julu wojuje z dziadkiem. Włąśnie słyszy karetkę i "ło,ło" :-D

nocka u nas przespana ładnie. Za oknami -4, śniegu malutko. Zaraz muszę do sklepu wyskoczyć kurczaka kupić, bo nie będę mieć nic do zupki...

Adama biorę na przetrzymanie, nie odzwyam się. Niech pójdzie po rozum do głowy. Niech zmądrzeje!!!

Miłego dnia!
 
Witam z rana :-)
gdzie Wy kobitki sie podziewacie :sorry:
mnie wczoraj złapała migrena i dopiero teraz puszcza... a żeby było jeszcze śmieszniej, gwiazda wstała przed 6 :sorry:
Asiu oby w końcu udało się ten gaz podłączyć (to Ci fachowcy nie potrafią, czy z gazownictwem się nie dogadali?), mam nadzieje, że Agatka wyskoczy zaraz po świętach, tak, żebyście byli juz na swoim, a żebyście na sylwka juz w domku były ;-):tak::-)
U nas pochmurno, mroźnie i śnieżek ładnie leży. Zaraz śmignę z małą na zakupy, bo mam nadzieję, że pójdzie szybko spać :zawstydzona/y:
 
Dzien Dobry Dziewczęta :)
U nas nocka uff super. Nadia przespała całą nockę bez kaszlu. Tylko Fabianito przyszedl do mnie i spaliśmy razem wszyscy w łózku..
Miałam przed chwilą niezły bałagan w łazience, wstawialam pranko i chcialam Lenora dolac do pralki i wstrząsnęłam nim, :eek::eek: niestety nie był zakrecony. Cała bylam w zmiekczaczu, oczy, włosy.. koszula nocna, nie wspomnę o kafelkach., pralce i podłodze:laugh2::-D coza durnota ze mnie...

Dzisiaj lecę do lekarza z Nadia, ehh a mialam ją szczepic w tym tygodniu, będe musiala odłożyć po Świetach...

Miłego Dzionka życzę ...

p.s. u nas szaro ponuro - leży troszku śniegu
A tak wogóle gdzie jest Magdalenkol???? dawno jej nie było :confused:
 
Dzień dobry moje drogie!!!

Lilka hihi chciałabym to zobaczyć! :-D
Asiu oby szybko Wam podłączyli ten gaz!!!!
Mata mam nadzieje że migrena szybko Cię puści!

A gdzie reszta lejdissss???

Ja rzecz jasna w pracy, mama w czwartek już jedzie do siebie, szkoda, przyzwyczaiłam się do obiadków(pysznych), porządku w domu i w ogóle, a znów u nas będzie jaj na wariackich paierach... Bart jutro na kontrolę do lekarza... mam nadzieje że już będzie dobrze! :tak:
Zimno na zewnątrz brrr aż nie chce się wychodzić z domu, śniego odrobinę, oczywiście auto nie chciało mi odpalić jak jechałam do pracy, i troszkę miałam poślizg czasowy, ale nikt nie zauważył :-p

Miłego dnia!!!
 
Witam:-)
Dzisiaj sobie pospalam do 7,Marys moja pieknie spala tylko w nocy obudzila sie na piciu:tak:niebawem wybywam na zlot czarownic czyt.Iwonka,Monisia(wrocila z Pl)ja i dzieciaki,potem ide ogladac dom;-)

Asiu i jak sie dzisiaj czujesz???
Lili zdroweczka dla Nadusi,ale mialas dzisiaj poranek,z tym plynem:tak:
Basiu kochanie spisz jeszcze???
Ula piekne balwanki:tak:i super masz kolorki lakierow:-p
Martus mam nadzieje,ze migrena dzisiaj juz nie bedzie Cie meczyc,milego spaceku:tak:
Agusia,a moze zadzwonimy do Magdalenki,rzeczywiscie nie ma jej juz dlugo:tak:
 
1540471tfphvfi636.gif
rock1.gif


Wszystkiego najlepszego Joasiek w dniu rocznicy,zycze Wam milego dnia!!!
 
Witam i ja
nocka średnia ale mała jakiś katar złapała i pewnie dlatego!

Joasiek najlepszego w dniu rocznicy!!!

Lili ale numer z tym płynem! Ty tak o tym spokojnie ja to bym sie tak wkurzyła na siebie że pewnie sama sobie bym wiązankę puściła:sorry:

U nas za oknem napewno zimniasto, aby troszkę śniegu leży Zuzia mówi że to fe jest:-D:-D:-D i ze zmiotka do okien lata:-D:-D

Udanego dzioneczka laleczki dupeczki
 
reklama
Ula a jak myślisz?? jasne ze wiązanka była :-Dw koncu to ja nie zakręcilam do końca tego płynu ....
No nic będe dzisiaj pani Lenorkowa ....

Josiek Najlepszego !!!!
 
Do góry